Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość e ona
chybazwariuje - trzymaj sie.... ja mam wizyte jutro, boje sie troche ale ide z nadzieja ogromna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zwariuję -dobiłam się Twoim postem, musisz sie trzymac i dalej próbować. :( Dziewczyny to jest aktualna tabelka. NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** karcia22........22..........25.06............1......lubus kie.....09.04.2013 lubieczeresnie...25........01.07...........1........lodz kie........08.04.2013 olabia.............27.........01.07...........2....mazowieckie....10.04.2013 klara1984.........28........09.07............2.......lubelskie.......16.04.2013 bożka2930 ......29.........10.07...........2.......szczyrk........17.0 4.2013 andzik1984......28.........10.07..........2........podkarpacie...17.04.2013 aneckaaa.........26.........13.07............1.......K-ó w .......... ???? ola 81............31.........16.07.............3.........opolski e.....22.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem nowa tu
Celka ale musze miec konto na tlen.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD......TERMIN POR. ********************************************************* **************************** karcia22........22..........25.06............1......lubus kie.....09.04.2013 lubieczeresnie...25........01.07...........1.........lodz kie........08.04.2013 klara1984.........28........09.07............2.......lube lskie........16.04.2013 bożka2930 ......29.........10.07...........2.......szczyrk........17.0 4.2013 andzik1984......28.........10.07..........2........podkar pacie...17.04.2013 aneckaaa.........26.........13.07............1.......K-ó w .......... ???? mamakwietn......31.........16.07..........3........opolski e.....22.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Ja rownież jestem tegoroczną kwietniowką i weszłam z ciekawosci a wasz topik:) czas mojej ciąży bardzo miło wspominam:) trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie i malenstwa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna piękna historia na wieczór. Dziś moja mała wychodziła z wanny i zapytała czy nie mam jakiegos sekretu przed nią Po dłuższej chwili namysłu, postanowiłam,że nie ma co już ukrywać i powiedziałam że będzie miała rodzeństwo, a moja mała patrzy na mnie i widzę jak napływają łzy do jej oczek i płacz, i mówi patrząc mi w oczy czy naprawde mam dzieciaczka w brzuchu a ja że tak i łzy się jej polały jeszcze bardziej. To byly łzy radości!!!Powiedziała że w końcu, że tyle lat na to czekała i przytuliła mnie mocno i tak obydwie ryczałyśmy w tej łazience, pokazałam jej foto z usg i radości nie było końca. Nie spodziewałam się takiej reakcji, wiedziałam, że będzie szczęśliwa, ale nie aż tak :) Ahh, ale te ciąże emocjonujące. Można by było książkę pisać codziennie inną,a o jednej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zwariuje, mi również ciężko uwierzyć, bardzo mi przykro, mam nadzieję, że jakoś przetrwasz ten na pewno trudny dla Ciebie okres, to dla Ciebie 🌼 celka, z Twoimi wynikami toxo zupełnie nie wiem co Ci poradzić ale mogę tylko powiedzieć, że życzę Ci żeby wszystko było jak najlepiej! anecka, super wieści, gratuluję! serduszko pikające jest super, a jakie dzieciątko jest już duże? ja biorę folik 0,4 mg tak jak jest podane na opakowaniu andzik, dobrze, że torbiel się zmniejszyła! i było serduszko, super ! dziewczyny jak czytam jak Wy macie dużo pracy mając już jedno dziecko to staram się tak nie narzekać :D wiecie to wszystko jest takie dziwne, niektóre z nas się martwią tymi bólami macicy, czy to normalne,mnie np. nic nie boli, więc też się zastanawiam czy to normalne, masakra, zwariować można :D lubieczereśnie, jeszcze czegoś takiego nie miałam,oby Ci szybko przeszło! karcia, gratuluję dobrych wyników ! osiemdziesiąta druga, ja w 7-ym tygodniu widziałam serduszko ! bożka, odnośnie tych ubrań ciążowych, wydaje mi się, że 35 zł w hm za legginsy, to nie dużo, ja kupowałam legginsy najtańsze chyba jakie były na rynku i kosztowały 37 zł a to nie były ciążowe... olabia, ale super historia, fajna ta Twoja córeczka, musisz być z niej dumna olabia, powiem Ci, że to nie na męża się powinnaś złościć, że go przy Was nie ma, tylko na trochę dziwną przyjaciółkę! co to za przyjaciółka, że Ci tak nagadała? ja bym się nad nią zastanowiła, jeśli nawet przejęła się Twoim losem to powinna Ci powiedzieć, że postara Ci sie pomóc i na pewno dasz radę a nie jeszcze dobijać, dziwna jest, a Twój mąż chce dla Was jak najlepiej i dlatego zarabia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
Olabia to swietna historia, super... a co do zabiegu, we wtorek zeby miec milion procent pewnosci, stad jeszce te kilka dni. Bedzie wiadomo najpierw usg a potem zabieg jak u fufy, znieczulenie - spanie i czyszczenie. ponoc tez moze wieczorem bede mogla wyjsc. Zarodek jest ale nie ma tetna. Od OM to 9 tc, wiec gin mowi, ze juz nie ma szans, powinien byc lekko tydz temu puls plodu:( no spodziewalam sie, od 1 wizyty mu sie nie podobal pecherzyk. ale przykro jest i tak :( troche sie stresuje zabiegiem, ale Fufa pisala ze czula sie ok i trawe wieczirem kosila to mam nadzieje, ze i u mnie bedzie ok. Oby! i obym jeszcze mogla miec dzieci, mam juz 32 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tabelka: NICK..................WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD..............TERMIN POR. ********************************************************* **************************** karcia22.............22..........25.06............1..........lubus kie..........09.04.2013 lubieczeresnie......25..........01.07............1..........lodz kie...........08.04.2013 klara1984............28..........09.07............2..........lube lskie.........16.04.2013 bożka2930 ..........29.........10.07.............2..........szczyrk...........17.0 4.2013 andzik1984..........28.........10.07.............2..........podkarpacie.....17.04.2013 aneckaaa............26.........13.07.............1...........K-ó w ..............???? lenkaś................29..........13.07.............1..........Łódź...............19.04.2013 mamakwietn.........31.........16.07.............3..........opolskie...........22.04.2013 termin porodu wpisałam na razie z kalkulatora, ja byłam dziś na tym pogrzebie i nawet z tego wszystkiego nie myślałam o moich mdłościach! a była moja rodzinka z 9-dniowym synkiem, jak go zobaczyłam to pomyślałam, że jednak warto się pomęczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ja calkiem nowa tu. zmienilam nick na krotszy ale nie pytajcie ile zajelo mi wymyslenie nazwy... Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz tabelka bo znowu bez olabii, tę już można kopiować! NICK..................WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD..............TERMIN POR. ********************************************************* **************************** karcia22.............22..........25.06............1...... ....lubus kie..........09.04.2013 lubieczeresnie......25..........01.07............1....... ...lodz kie...........08.04.2013 olabia.................27.........01.07.............2..........mazowi eckie....10.04.2013 klara1984............28..........09.07............2...... ....lube lskie.........16.04.2013 bożka2930 ..........29.........10.07.............2..........szczyrk... ........17.0 4.2013 andzik1984..........28.........10.07.............2....... ...podkarpacie.....17.04.2013 aneckaaa............26.........13.07.............1....... ....K-ó w ..............???? lenkaś................29..........13.07.............1... .......Łódź...............19.04.2013 mamakwietn.........31.........16.07.............3........ ..opolskie...........22.04.2013 chyba zwariuje więc jeszcze jest cień szansy, obyś miała miłą niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniagra, ale jaki ładny nick : a Ty się nie wpisujesz do tabelki? ja idę już spać, jutro znów do pracy, miłego wieczoru !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie mnie wpisac do tabelji bo ja z tel nie moge... Aniagra 26 lat 1 07 2012 ciaza 1 warszawa 7 kwietnia 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa. Moja księżniczka ma 8 lat, właśnie rozpoczęła drugą klasę.No takiej reakcji w życiu bym się nie spodziewała, ale fakt,że jest bardzo dojrzała, taka myślicielka, pochłania książki w duzych ilościach. Już dawno prosiła o rodzeństwo. To fakt, że moja mała daje mi powody do dumy. Jest moją ostoją i największym osiągnięciem. Obyśmy zawsze miały taki kontakt. Chyba zwariuję, jeżeli teraz skonczy się nie po Twojej myśli, to pamiętaj że jeszcze możesz spokojnie się gromadki dzieci dorobić ;) lenkaś, dziękuję za uwzględnienie mnie w tabelce. Juz mi sie nie chciało kopiować :) Pewnie że warto się pociążyć, pomęczyć. Dostaniemy za to porządne nagrody:) Masz rację z tą moją przyjaciółką. Powinna jeszcze pomoc zaoferować a nie mi tu czarną przyszłość maluje :( Tak jak napisalam wczesniej, Ona jest leniem i ciąże, dzieci i ogólnie wszystko to dla niej stres, wyczyn i męczarnia. Lubi wygodę i spokój. A ja tak zrobię że będę miała i wygodę i spokój i dwoje dzieci i dam sobie rade! Kropka. Aniagra- musze się przestawić na Twoj nowy nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenkaś 17,2 mm :) ChybaZwariuje :( strasznie mi przykro! ale Kochana nie poddawaj sie! nastepnym razem sie uda na pewno! Olabia czytalam dwa razy i bo az nie dowierzalam jaka wzruszajaca sytuacja. Twoja Mala musi byc boska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
dzieki za wsyztskie mile slowa, teraz sie troche stresuje zabiegiem oby bylo ok, no i mam nadzieje, ze to nie koniec i jeszcze bede mama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChybaZwariuje- przytuam Cie cieplo i pamietaj, ze moj lekarz stwierdzil, ze po 1 miesiaczce juz mozna sie starac. Powiedzial, ze niektorzy twierdza, ze czekac 3 m-ce, 6 m-cy, a on spytal: a czemu nie 5? a czemu nie 7? Jesli wszystko zagojone, czujemy sie psychicznie gotowe, to nie ma problemu:) Jeszcze co zmajstrujemy na 2013 rok :) A po zabiegu, zapraszam na babyboom.pl, temat: poronienie, ciaza po poronieniu. Zabieg jest 5 minutowy, przed nim masz morfologie robiona i usg, czy aby na pewno. Wez karte z NFZ, karte ciazy jak masz, GRUPE KRWI zaswiadczenie, kapcie, pizame i podpaski. Zabieg na czczo, bez wody i jedzenia. Narkoza w zyle, 5 minut i sie budzisz. Troche krwi, ja pospalam po wybudzeniu jakas godzinke. Potem wez gazete, albo ksiazke po bedziesz czekac na wyjscie. Nic nie bolalo, czasem lekkie ciagniecie ( macica sie obkurcza), mam tylko plamienia przy wycieraniu papierem, ale juiz nie krwawie od wyjscia ze szpitala. Wiem, ze to trudne, ale umow sie z mezem/partnerem zeby sobie moze wzia wiolne nna ten dzien, idz na zakupy, zajmij sie czyms przyjemnym. Strata jest, ale rozpacz i rozpamietywanie nic Ci nie da. Zapomnij o tym by przygotowac sie psychicznie do nowej ciazy. Jestes w kwiecie wieku, wiec jeszcze urodzisz tuzin dzieci :) Cauje Ci mocno i czekam z Toba na 1 miesiaczke i do roboty, trzeba zalozyc temat: a moze czerwiec 2013? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam się przywitać, dzień dobry, pozdrawiam z pracy, mam dziś full roboty i mdłości znów wróciły... uaktualniona tabelka: NICK..................WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD..............TERMIN POR. ********************************************************* **************************** karcia22.............22..........25.06............1...... ....lubus kie..........09.04.2013 lubieczeresnie......25..........01.07............1....... ...lodz kie...........08.04.2013 olabia.................27.........01.07.............2.... ......mazowi eckie....10.04.2013 aniagra...............26.........01.07.............1..........Warszawa....................07.04.2012 klara1984............28..........09.07............2...... ....lube lskie.........16.04.2013 bożka2930 ..........29.........10.07.............2..........szczyrk... ........17.0 4.2013 andzik1984..........28.........10.07.............2....... ...podkarpacie.....17.04.2013 aneckaaa............26.........13.07.............1....... ....K-ó w ..............???? lenkaś................29..........13.07.............1... .......Łódź...............19.04.2013 mamakwietn.........31.........16.07.............3........ ..opolskie...........22.04.2013 aneckaa, ale duża dzidzia, super ! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara ja za dwa tygodnie wracam na uczelnie i też bedzie mi ciężko, bo teraz taka senna i slaba jakaś jestem. Na szczescie Eleni jest bardzo spokojnym dzieckiem . Noce mi przesypia od 3 m-ca ale mimo wszystko zając sie trzeba , wyjść na spacer . A tu sil brak :( karcia super że z wynikami wszystko dobrze . Moje też w porzadku :) kwietniówka-26 ja tez mialam byc kwietniówką 2012 ale córcia urodziła się w marcu ;) Ja maluszek ? Moja kilka dni temu skończyła pol roczku a od niedzieli woła "tata" ale w j. greckim :D "ba-ba" Zagladaj do Nas :) aneckaa gratuluje 8 tygodniowego szczescia i bijacego serduszka !! Czytając dalo sie zauwazyc Twoja radość ;) Ja mam prenatalne 11 pazdziernika.Teraz jestem w 7t1d :) Kwas foliowy biore 2 razy dziennie , karmiewiecniewpadne a co Cie to obchodzi powiedz ? Moja córeczka bedzie miala roczek i na pewno nie bedzie "dreptac na nózkach" tylko jezdzic w wózku razem z młodszym . Bo sa przeciez takowe wózki , prawda ? andzik Tobie równiez gratuluje bijacego serduszka :) ChybaZwariuje a jednak... bardzo mi przykro kochana :) celka a co masz na mysli z tymi "pomaranczowymi " wpisami ? Że to któras z Nas ? Sorry ale tak odebrałam :P A ja mysle , że to ktoś "chory" to pisze ot tak z nudów . Bo duzo takich na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się muszę dzisiaj Wam wyżalić dziewczyny,nie piszę tu często bo jestem przed egzaminem poprawkowym i piszę pracę inżynierską. Poszłam dzisiaj na badania krwi to straszne babsko tak mi się wkuło ze krew mi ciurkiem leciała pod igła i w pewnym momencie nie wytrzymałam i powiedziałam "aua" a to babsko do mnie że niedługo to co innego będzie mnie boleć i mam co chciałam....matko może jestem młoda ale to chyba nie sprawa tej kobiety i chyba ona nie jest od tego żeby mnie oceniać i jeszcze takie teksty mi walić tylko z tego powodu że jestem w ciąży...aż mi się płakać zachciało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ada nie przejmuj sie bo to nic innego jak zazdrość . Może babka sama dzieci mieć nie mogla i teraz swoje frustracje na młode cięzarne przelewa . Trzymaj sie ciepło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChybaZwariuje
dzieki za wsparcie dziewczyny i praktyczne rady Fufa. maz niestety tylko mnie zawiezie, wolnego nie dostanie, ale z ta ksiazka to racja bo lekarz mowil o wyjsciu wieczorem.ja mam lekkie nadcisnienie wiec troche sie boje, ale pewnie jakos dam rade. w ogole dzis po raz pierwszy rano zobaczylam na majtkach taki wyciek jak mam po luteinie, bezbarwny ale tym razem lekko zabarwiony na jasnobrazowo ech wiec nie wiem, czy tez juz natura sama nie zaczyna pomalutku dzialac? Ty tez mialas kilka dni plamienia jakies i krwawienia Fufa prawda? ech laski, no przykre to :( ale co zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Despina - no wiem, że zboków i psycholi tu nie brakuje (wystarczy spojrzeć na spis wątków); nie wiem kto to, ale przejawia znajomość naszych problemów (moja toxo to krótka historia, ale o Fufie było dość szczegółowo)... anigra - i od razu nie jesteś już "całkiem nowa tu" :-D mamakwietniowa - olu81 => całkiem fajny nick udało Ci się upolować! - biorę się za robotę, a dziś mam full niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e ona
Dziewczyny ja tez biore femibion natal i zastanawiam się czy to nie za malo? skoro wy bierzecie tyle kwasu foliowego? Dodam Wam tylko że najlepszy jest naturalny kwas foliowy - a jest go dużo w zielonych warzywkach - najwiecej natki pietruszki wiec zadna zupka i sosik bez natki :) Ja mam dzisiaj wizyte, trzymajcie kciuki, boje się ale wierze że będzie wszystko ok. Mam nadzieje ze zarodek podrósł bo wg om termin na 22 kwitnia a wg usg na 03 maja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja sie ucze i nic do glowy nie wchodzi, kot lezy mi w nogach i grzeje.. a ja caly czas jestem senna i moglabym spac... mdłości 0 .. tylko wieczorami straszne wzdęcia mam. no i piersi bolą niesamowicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×