Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Dziewczyny, odebrałam wyniki toksoplazmozy igM i wynik mam: 0,23 COI gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odebrałam wyniki toksoplazmozy igM i wynik mam: 0,23 COI gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jasna nie moge tego przeslac. Mniej niz 0,8 ujemny, od 0,8 do 1,0 wątpliwy a powyżej 1,0 dodatni a ja mam 0,23 czyli wyglada na to ze mam wynik wątpliwy. Co mam teraz zrobic skoro wizyte mam za 3 tyg? Jak wyglądają wasze wyniki na tokso IGM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabia spokojnie. Przeczytaj jeszcze raz wyniki :) Ty masz 0,23 tak? A wynik wątpliwy jest od 0,80 do 1,0 Ty masz stanowczo poniżej 0,23 więc masz ujemny :):):) Też nie lubiłam w szkole ułamków :P Karcia to jak świętujesz swojego MGR? smacznego soczku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny coś Wam opowiem: Mój 6 letni synek przyszedł do mnie i mówi: "Mamo boisz się?" spytałam "a czgo mam sie bać Filipku?" "No tego że urodzisz dzidziusia" "Nie, a ty sie boisz?" spytałam "Ja sie boję że dzidziuś się urodzi, a ty umrzesz". Nic nie powiedziałam tylko go mocno przytuliłam. Popłyneły mi łzy wielkie jak grochy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona masz rację, z tej całej paniki odczytałam, że mam wynik powyżej 0,8. Mam nadzieję, że jest tak jak mówisz. Przezyłam chwilę paniki. Sprawdzam teraz inne wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakwietniowa- wyobrażam sobie co musiałaś czuć. Dzieci boją sie wyzwań dla mamy i zmian. Jak Mu się urodzi rodzeństwo to zapomni o wszelkich obawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamakwitniowa ja myślę że jakieś dziecko mu powiedzialo że tak się stalo w jakimś filmie, bacje czy nie wiem czym. Ale macie fajnie że macie juz te swoje pociechy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olabia obiecuję Ci że jest tak jak mówię :* eh, a ja zapomniałam wziąć skierowania od gina na tokso i tak czekam na to badanie, a mam kota i spedzilam pol wakacji na wsi srod zwirzęcych odchodow pod namiotem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do Was pytanie, ja nie wiem czy ja duzo jem, może mi się wydaje tylko że nie? Zjadlam dziś: na sniadanko jogurt do picia dwie kanapki z czosnkiem potem dwie kanapki z bialym serem i chlebem razowym Na obiad plaski talerz od zupy łazanek i jabłko Na kolację zjem chyba kanapkę z serem i jeszcze jedno jabłko Do tego poltora litra wody Brzuch mi rosnie jak nie wiem co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona - ja wygladam na 5 miesiac a jestem w koncowce 3 :D tez staram sie nie objadac, ale caly czas czuje głód :( dopiero ten stres po obronie ze mnie schodzi .. ide zaraz spać, bo taka zmeczona jestem ze nie daje rady.. ktoras z Was mowila ze to mgr, otóż broniłam licencjat. na magistra na razie sie nie wybieram.. byc moze pojde do szkoly jak juz bede w szwajcarii i bede znala perfekt niemiecki.. teraz zostalo mi zalatwienie ostatnich spraw, musze z mama isc do notariusza dać mamie pełnomocnictwo, spakowac sie i jechac :) bardzo nie moge sie doczekac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabia 0-6,4 wynik ujemny 4-8 wynik watpliwy powyzej 8 wynik dodatni Czyli Twój jest ujemny :) Czemu az tak sie zamartwiasz ? Starczy sprawdzić . To Twoja pierwsza ciąża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od dziś postanowiłam że oduczam mojego prawie 2,5 rocznego synka od smoczka, ciekawe czy wogóle bedzie chciał usnąc bez płaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wieczora......... karcia 22 gratulacje tak idz sobie spokojnie spać stresa miałaś dobranoc :* aneckaaaa no tak 8 tydzien to tak jak ja ale dolegliwosci zniknęły jak ręką odjął???? ja jeszcze po poludniu straszliwy bol brzucha mialam wziełam nospe i spoko jest teraz tak olabia nie denerwuj sie wynik ujemny a swoja droga miałaś skierowanie na tokso... od lekarza ja jeszcze takiego skierowania nie mam czy robiłaś prywatnie???? mamakwietniowa ile synek ma lat ??? Paulinka jeszcze dopuki brzucha nie ma jakos sie nie interesuje mowimy jej że bedzie dzidzius ale jakoś nic na to e ona jak tylko masz apetyt jedz ja do poludnia tylko 2 sucharki potem troche spageti a potem kromka chleba z pomidorem a teraz nic andzik 1984 smoczek ojjjj my miałysmy przeboje pewnego pieknego dnia paulinka miała ponad roczek smoczek sie zgubił i nie było mozliwości jechac do sklepu po nowy a zapasowego nie było płacz 2 noce potem juz dobrze dasz rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo :) z tego wszystkiego jak wyszlam to sie poplakalam, bo myslalam ze zle odpowiedzialam ... bardzo mnie brzuch boli .. ciekawe co z moja fasolina.. ale w pon ide ja zobaczyc nie widzialam jej 3 tyg :( oby bylo wszystko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mel-wa jeśli nasza wstępna ustawka jest aktualna to proponuję spotkanie w konkretnym miejscu (jeśli potrafisz podać lokalizację jakiejś ławki to było by najlepiej - nie dłuży się tak bardzo czekanie :-D ) posty dam radę jutro odczytać do g.16, a w galerii mogę zjawić się najwcześniej ok. g16:45, ale co do godziny to dostosuję się :) czekam na informację --> każde miejsce odnajdę, byle było łatwe zawczasu do określenia; możesz też zostawić ogólne info na temat swojego ubioru - ja jeszcze nie wiem, bo pogoda zaskakuje i rano będę na szybko improwizować :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Celka wszystko aktualne.Ja właśnie wracam z kina. Jutro się odezwe jak się ubiorę:) jakoś się znajdziemy! Jakby co napisz do mnie na maila mel-wa@o2.pl top się szczegółowo dogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Celka wszystko aktualne.Ja właśnie wracam z kina. Jutro się odezwe jak się ubiorę:) jakoś się znajdziemy! Jakby co napisz do mnie na maila mel-wa@o2.pl top się szczegółowo dogadamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, dziewczyny, cierpicie na bezzenność? :))) Dla mnie 23 to już środek nocy. Karcia gratulacje!!! Wstaniesz dzisiaj i już będziesz lżejsza i spokojniejsza. Andzik, życzę powodzenia w oduczaniu os smoka. Ja synka oduczyłam jak miał niecałe 2 lata. Z tym że smoczka miał na okrągło do 6 miesiąca a później tylko do usypiania. Pocieszę Cię, że poszło szybko i bez płaczu. W ciągu weekendu pozbyliśmy się smoka. Wytłumaczyłam małemu, że smoczka zjadł piesek. Troszkę mu było przykro, jak się obudził w nocy to tylko było "hau, hau". Ale ogólnie poszło sprawnie. Idę dzisiaj do lekarza po południu. Dostanę już skierowanie na badania. Troszkę się stresuję, ale wszystko będzie dobrze. Miłego dzionka :)) Wracam do pracy :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, mnie dzis tak psisko zdenerwowalo ze az mi tchu zabraklo, sobie pomyslalam ze przeciez nie moge sie tak wkurzac, ale coz... z jednym nie mam problemow a drugi to istny szatan, nie raz mowilam mezowi ze zwariuje przez niego. A co do farbowania wlosow to jednak dobrze poczekac do tego 13 tygodnia z jakas lzejsza farba, ja chce tez sie pomalowac szamponem koloryzujacym ale poczekam jeszcze. Aneckaaa dziewczyny pisaly juz ze tez objawow nie mialy i wszystko bylo w porzadku, nie strasz mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancyk na bezsennosc to raczej nie :D wczoraj po pracy sie polozylam, obudzilam sie po 20, a o 22 znowu poszlam spac :D i wcale tak lekko mi sie dzis nie wstawalo, ale pogoda jest tez fajna do spania, deszczowa, burzowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla Was fajny link do kalkulatora ciążowego: http://dziecko.haczewski.pl/ Dopiszę się do tabelki. NICK..................WIEK.... OSTATNIA @... CIĄŻA ......SKĄD..............TERMIN POR. karcia22.............22..........25.06............1........lubus kie............09.04.2013 boska1986...........26..........29.06............1.......śląskie...............10.04.2013 lubieczeresnie......25..........01.07............1........lodz kie.............08.04.2013 majakowa ...........26..........01.07............1.......Wroclaw.. ..........08.04.2013 olabia.................27..........01.07............2.... ..mazowi eckie......10.04.2013 aniagra...............26..........01.07............1.......Warszawa..........07.04.2013 lolikLOLIK............25..........08.07............1.......podkarpacie.......15.04.2013 klara1984............28..........09.07............2.......lube lskie...........16.04.2013 bożka2930 ..........29..........10.07............2.......szczyrk... ........17.04.2013 andzik1984..........28..........10.07............2.......podkarpacie......17.04.2013 aneckaaa............26..........13.07............1........K-ó w ..................????..... lenkaś................29..........13.07............1... ....Łódź...............19.04.2013 Otulka...............28...........13.07............2.......śląskie.............18.04.2013 antonówkaa........27...........15.07............1.......podkarpacie......24.04.2013 mamakwietn........31...........16.07............3... ..opolskie............22.04.2013 eona.................26...........16.07............1... ..zachpom............20.04.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, 🖐️ spałam wczoraj od 19.30, nawet nie dlatego, że chciało mi się spać, ale dlatego, że było mi niedobrze, a ja naprawdę nie mam siły nic robić jak mi niedobrze więc poszłam spać, przynajmniej się wyspałam, a dziś taka okropna pogoda, mi lekarz od razu dal skierowanie na chyba wszystkie możliwe badania łącznie z tokso, w sobotę idę robić, miłego dnia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :-) mnie wczoraj wieczorem tez meczyło i wymiotowałam. A synek bez smoczka przespał całą noc- hurra.Z tym ze wczoraj mówił ze przyszła wrózka zabrała wszystkie pypy i przyniesie mu bum buma a dziś już mówi ze wrózka ma mu przynieśc pypy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie, Co do toksoplazmozy, to ja dostałam na te badania skierowanie. Wyszło mi, że chorowałam kilka miesięcy temu i teraz mam przeciwciała. Byłam przestraszona jak zobaczyłam ten wynik, ale w sumie chyba dobrze sie stało, bo ryzyko, że teraz złapię tokso jest ponoć niewielkie. Jedynie co, to lekarz kazał mi monitorować poziom tych przeciwciał, czy przypadkowo nie wzrastają, bo to by znaczyło, że coś we mnie zostało i wtedy lipa - antybiotyki itp. Ja się dzisiaj okropnie czuję, wczoraj bardzo bolał mnie brzuch, dziś od rana mnie muli i jestem tak senna, że masakra. Jeszcze niedawno zakładałam, że chciałabym pracować do dnia porodu, ale coś czuję, że mi się to zmiania i najchętniej już trochę bym zwolniła. Wielkimi krokami zbliżają mi się egzaminy na aplikacji. Czuję się tak zmęczona, że ledwo zmuszam się, żeby po powrocie do domu jeszcze coś poczytać... Mam nadzieję, że z małym wsztsko ok. Ostanio go widziałam 28 sierpnia, a jeszcze prawie dwa tygodnie muszę czekać na nasze kolejn spotkanie. Ehhhh..... Kiepski mam nastrój dzisiaj, taki jak pogoda za oknem. Pozdrawiam Was i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nocnym markiem, a teraz w nocy budzi mnie pełny pęcherz - dziś zbudził po czwartej i już nie mogłam zasnąć; a że i tak wstaję koło szóstej to sobie kompa odpaliłam;) oczywiście jestem zwalona, ale ja odsypiam temat w weekend - tak od lat... nawet w chorobie nie zasnę przed g.23;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upiekę sobie dzis tą zebrę bo ciasto kruche mi zeszlo w koncu! chetne na kawalek zapraszam pozniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonówka dzięki za linka. Super stronka. Moja fasolka ma dokładnie 8tyg i 5 dni, a do narodzin pozostało 7 m-cy 1tyg i 2 dni :) 100dnióka wypada na 27 grudnia Pozdrawiam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×