Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

ja jestem na l4 odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. tez mam w karcie rozne wpisy wiekszosc na podkladke. ja chodze prywatnie. pracuje w handlu. wczesniej mialam obumarla ciaze a teraz nadcisnienie i praca w handlu moim zdaniem juz sie kwalifikuje do l4. wczesniej pracowalam i na dobrze mi to nie wyszlo, wiec teraz jestem w domku i nie zamierzam wracac do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako zalecenia zapisał odpoczynek i oszczędzający tryb życia, nospa doraźnie oraz magnezin bo bardzo boli mnie kręgosłup i biodra wydaje mi się, że to właśnie z braku ruchu bo siedze na tyłku całe dnie. Też właśnie tak myślę, że gdyby było coś bardzo niebezpiecznego to by zalecił coś innego i nie puścił by mnie tak po prostu. Torszkę mnie uspokoiłyście :) Dziękuję :) e ona ja właśnie jeszcze go nie prosiłam o zwolnienie bo w pracy jestem dogadana, że do końca listopada jestem a później idę na l4 więc już mu zasyganlizowałam to bo chciałam wybadać jakie ma podejście do tematu. Bo coraz więcej słyszę w ostatnim czasie, że lakarze nie chcą dawać zwolnień. Karolowa chodzę prywatnie ale mam abonament z pracy wykupiony. A co do ciuszków to może po prostu część zachowasz ewentualnie dla drugiego maluszka w przyszłości jakby był inne płci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekowa rozumiem, to bardzo w porządku :) Ja niestety dostalam zalecenie od razu zwolnienia i zle mi z tym bylo ,bo nie moglam zaplanowac pracy, podizelic obowiazkow, a jeszcze mialam od samego poczatku leżące zwolnienia. Teraz juz się z tym pogodzilam ale różnie to bywa. Sekowa a zdradzisz w jakim banku pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sękowa, myślę że wszystko dobrze, skoro lekarz tak mówi...i chyba dziewczyny mają racją, że się zabezpiecza zanim to L4 Ci da... karolowa...jak masz dobry kontakt z mamą to moze jak jej otwarcie powiesz żeby narazie nie kupowała, albo uniwersale rzeczy to moze jej nie urazisz? nie wiem, moja mama kupiła narazie skarpetki - niebieskie (po cichu na tego wnuka liczy hehe) i podziękowałam ale powiedziałam żeby narazie nic nie kupować dopóki nie wiemy jaka płeć...i narazie jest spokój ;D ja mam też prace siedząca, przy komp... narazie o L4 nie myśle, zobaczymy jak będę się czuła później...to wtedy pomyśle ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa wiem jak to jest bo ja tez jestem bardzo ostrożna i delikatna w rozmowie z mama - troche sie to zmienilo odkad mam meza bo moj m ma wlasnie bardzo bezposrednie relacje z rodzicami. jatez sie troszke tego nauczylam, no ale wiem ze mamy jeszcze czekaja bo wiedza ze my nie chcemy na razie nic... Pewnie w swieta sie zacznie ten temat, tak mi sie zdaje :) Jak mam ci cos przyniesie to powiedz jej delikatnie - mamusia lae ja nie bede chlopaka ubierac w rozowy bo gejem zostanie :P heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funiak a ile masz brac ta furaginę ??? dagga no snieg serio sypie :) haha widze ze spotkanie w bielsku może byc na porodowce a ty gdzie chcesz rodzic do jakiego lekarza chodziśz jeżeli mogę zapytać ?? karlowa fajna babcia :) będzie no co zrobisz że się cieszy agaleśna dobrze piszę poproś o rzeczy dla dziecka sekowa 28 też dziewie sie że zwolnienia nie dał ja jestem od poczatku ale miałam krwawienie pobyt w szpitalu na pewno w grudniu juz dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona pracuję w Banku na literę N.... o rodowodzie Skandynawskim :D dagaa a może te skarpetki to nie jedyny zakup może Mama tam po cichu kupuje ciuszki, żeby Cię nie denerwować i nadal liczy na wnuka :) U nas w rodzinie z tego co wiem nikt jeszcze nic nie kupuje ja sama od stycznia dopiero chce zaczac a wczesniej jakis drobiazg pod choinke :) a Teciowa ostatnio naskoczyła na mnie że wózek wcześniej chcę kupić a podobno nie powinno się przed urodzeniem dziecka. Słyszałyscie cos o tym ??? Ja to nie wierzę w taki przesądy ale ona ma "przesąd na każdą okazję" :D i co i rusz słyszę co wolno a co nie. Gdybyście ją słyszały jak ślub braliśmy ... codzień byłam zsypywana nowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekowa to wiem :) Ja pracuje we Francuskim, co rok temu nazwe zmienil :) W sumie nie jestemy sobie konkurencją ;) Masz ubezpieczeinie z pracy w lux medzie? Ja tak i jestem strasznie zadowolona! :) O przesądzie wiem, ze niby poronisz jak wczesniej cos kupisz - dla mnie to bzdura, to cos w stylu ze jak ochlapiesz brzuch woda to dziecko będzie alkoholikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agalesna bozka pewnie macie racje, ale nie chce jeszcze butelek, smoczkow itp. ... chce poczekac chociaz do nowego roku z tymi zakupami ;) e ona i powiem ci ze pewnie cos takiego wypale nastepnym razem, babcia tak sie cieszy ze sie zapomina troche czasami ;) ostatnio rozmawialismy w 3 kobietki o porodzie i nagle moja mama powiedziala z wypiekami na twarzy "facet przy porodzie to nieeee, mama bedzie przy porodzie" zdebnialam normalnie :o i zaraz powiedzialam "jesli ktos bedzie przy porodzie mojego dziecka to na pierwszym miejscu jest ojciec dziecka" ja wiem ze strasznie sie cieszy z mojej ciazy, ze chce jak najlepiej i pomoc, ale musze czasem byc mniej mila zeby wyznaczyc jakas granice co do przesadow to mnie zdnerwowala tesciowa, pochwalilam jej sie ze ciuszki dostalismy i zaraz dostalam "a to zle, bardzo zle, to zle wrozy..." spojrzalam sie na nia z zdziwiona mina, bo zabrzmialo to tak jakby ona zle nam zyczyla normalnie... pozniej zaczela sie tlumaczyc ze to takie zaboboby a ona juz stara i czasami glupio palnie, ale i tak bylo to bardzo nieprzyjjemne, ja w takie zabobony nie wierze, nawet na wlasnym slubie zostawilam podwiazke w domu w pospiechu a o zadnych niebieskich rzeczach itp. nie myslalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ona mam w Mediocver. Ostatnio koleżanka była w ciąży i była u 3 lekarzy w Medicover i zaczeła prosić o zwolnienie właśnie ok 17-18 tygdonia i nikt jej nie chciał dać musiała iść prywatnie dodatkowo :( Karolowa mi nr 22 bardzije się podoba taki bardziej okazały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ciemnofioletowa sciane :) i wtedy pomalowalabym go na taki kolor jak reszta scian czyli jasny bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekowa ja chcialam spaicego tygrysa bo to sypialnia bedzie :D tak pomyslalam sobie :D pozatym kotow nie lubie ale takie spiace sa fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widzisz bo ja źle przeczytałam napisałas 3 albo 20 a ja zobaczyłam 22 nie wiem skąd :) Z tych dwóch to też stawiam na 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzwonilam do lekarza mam przyjeżdzać dzis full pacjentek najwyzej bedę czej=kac ale przynajmniej bedę spokojna boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie planuję póki co zwolnienia, zanudziłabym się w domu, wolę iść do pracy szybciej czas leci i jestem wśród ludzi, pod koniec ciąży pewnie pójdę bo będzie ciężko usiedzieć 8 godzin ale do 9 m-ca jeszcze daleko :) póki co za tydzień wchodzę w 6 m-c ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka, sprawdzisz i będziesz spać spokojnie :0 I Mam pytanie do dziewczyn, które są już mamusiami lub mają w bliskiej rodzinie małe dzieci. Bo niedługo mikołaj a ja nie mam pomysłów na prezenty. Muszę kupić paczki dla dzieci w następującym wieku: 5 mies., 2,5 roku, 3,5roku, 6 lat, 7,5 i 8,5 roku. Dodam że to sami chłopcy :) Co można im kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc to ktory masz tydzien juz? ja kojarzylam ze ktos jest starszy ciaza odemnie, ale jestem w 5 miesiacu jeszcze chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc to Ty juz wchodzisz w 23 tydzien ciazy??? to masz termin jeszcze wczesniej niz ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa, trzech najmniejszych to jeszcze nie problem. Najgorsi są Ci szkolni już. Bo nie mam pojęcie co takie dzieci potrzebują do szczęścia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki , miałam awarię neta i nie mogłam nic napisać ale czytałam Was na komórce , lece do dentysty - odezwę się jak wrócę , buziaki dla Was i bąbelków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki , miałam awarię neta i nie mogłam nic napisać ale czytałam Was na komórce , lece do dentysty - odezwę się jak wrócę , buziaki dla Was i bąbelków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×