Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

karolowa - Tak się fajnie złożyło, że moja koleżanka ma dokładnie ten 3 wzór nad sofą w salonie i wygląda super. Mi też się bardziej podoba 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_KWIETNIOWKA
Cześć! :) Można dołączyć? Jestem w 17tyg. ciąży , więc jak Wy termin przewidywalny na kwiecień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc jestesmy w 5 miesiacu obie ;) i cieszmy sie z tego, mi sie nie spieszy, mysle ze to najlepszy czas dla nas, dzidzie zaczynamy czuc, brzuszek jest ladnie zaokraglony, a jego ciezar jeszcze az na tyle nam nie przeszkadza, do porodu jeszcze troche... to jest wedlug mnie bardzo dobry okres ciazy, nie ma sie gdzie spieszyc do 6 czy 7 miesiaca tylko cieszyc tym :) mi bynajmniej nie jest spieszno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj się ważyłam mam 6 kg do przodu :( trochę dużo ,muszę ograniczyć jedzenie żeby się nie roztyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie, ja tez mam chyba tyle :D mozemy jeszcze do konca te 7 kilo utyc spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz ochote na slodkie? chipsy itp? ja czesciej jadlam przed ciaza, ale teraz jak mnie cos dopadnie to nie moge sobie odmowic, dzis np. wszamalam juz prince polo xxl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa mam ochotę na słodkie i chipsy, jakby w domu nie było to oki ale jak mąż przyjdzie z chipsami do pokoju to nie potrafię się powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez tak mam, rano jak ide po pieczywo to cos tam sobie czasami kupie, a pozniej jak dopadnie mnie chec na cos to na szczescie nie chce mi sie isc, ale czesto maz idzie do sklepu i czyta mi chyba cholernik w myslach bo przynosi slodkie albo chipsy i przepadlam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym czytała o swoim mężu, muszę jemu powiedzieć że może jeść i kupować słodkie jak mnie nie ma, bo nie chcę wyglądać jak słoń, matko jak sobie pomyślę że do 1 kwietnia tyle czasu, a ja już mam 6 kg to mnie przeraża. Przed zajściem w ciąże byłam na diecie i schudłam 11 kg ważyłam 71 kg a po 5 m-ch 59,6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka - powodzenia 🌻 i daj znać co i jak! ja chodzę do dr Szylder na Wyspiańskiego, może spotkamy się na porodówce hehe;D Sękowa, myśle ze moja mama jednak narazie nic nie kupuje, ale jak jesteśmy razem w sklepie to ja oglądam typowo dziewczęce ubranka/śpioszki, a mama pokazuje mi te dla chłopców ;D ale myśle że jednak narazie czeka z zakupem czegokolwiek ;D karolowa, ja i mój mąż na dzień dzisiejszy nie chcemy razem rodzić, no ale wszystko może się zmienić ;D i w zabobony raczej też nie wierze, poporostu wolę poczekać trochę z zakupami, nie mam nawet gdzie tego trzymać, chcemy najpierw pokój Maleństwu zrobić, meble kupić a potem można ubranka itd kupwać ;D Karolowa, ja tez myślę że do sypialni tyrgys nr 3 jest ok ;D sama będę szukała jakiegoś szablonu do pokoju..ale narazie zastanawiam się nad kolorem ścian, myślę o biszkoptowym i winnym/ciemna malina - nie wiem jak ten kolor nazwać ;D witaj Monika ;D ja zaraz uciekam do domu, miłego popołudnia!!!! buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tez 6kg na plusie :( z tym, że pierwsze 4 kg przybyło mi w 1,5 tygdonia bo schudłam je w tydzień przed ślubem z nerwów :P a tuż po ślubie zaczełam jeść i jo jo :) no ale ja z wiekszej wagi startuje ( chociaz podobno nie wygldam) powiem Wam ze jak przytyje 20 kg to bedzie 100 zalamie sie. Dziewczyny od kilku dni "czuje" moj brzuch tzn wczesniej był miekki teraz jak dotykam to czuje ze jest taki bardziej napiety. I czuje w nim cały czas ucisk jakby kamien mi ciązył. Myslicie ze to nromalne? macie tak moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika zapraszamy :) Co do proodu wspólnego to ja przed ciążą mówiłam absolutnie z mężem nie pozwolę mu na to patrzeć bo boje się, że nabierze do mnie obrzydzenia no bo może jednak zobaczyć rzeczy, które do najprzyjemniejszych należeć nie będą. Natomiast od zajścia w ciążę zmiana o 180 stopni nie wyobrażam sobie bez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekowa28 jak najbardziej normalne, ja w tej chwili jak klade sie na plecach to wyglada to tak jakbym kamien polknela i mam twarda pilke wystajaca z brzucha :) w nocy szczegolnie czuje jak brzuch a wlasciwie ta pileczka jest mocno twarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekowa28 mam podobnie, wczesniej myslalam ze porod tylko bez meza, w tej chwili jesli on bedzie chcial byc przy porodzie i wyraznie bez obaw mi to powie to ja sie zgodze, nic przyjmnego ale w koncu zawsze przyjemnie w zyciu nie jest, a ciaza nas zblizyla... jest ze mna na kazdym usg, rozmawiamy o porodzie (sn czy cc?) czasami, i seks jakos jest ostatnio duzo mniej wazny dla nas niz wczesniej, a mimo to wcale nie czuje zebysmy sie oddalili od siebie, nawet na przekor moim humorom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co do brzucha, ja teraz coraz mocniej czasami czuje jakbym miala go wypelniony jakas ciezka woda az ucisk odczuwam, widocznie tak musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Kasiaa, Monika - witajcie w naszym gronie :) Mnie dalej kaszel koszmarnie męczy. Już aż się o brzuchola zaczynam martwić, że biedny taki wytrzęsiony. Cicho siedzi dzidziolek przez ostatnie 2 dni :( Funiak dobrze, że wiesz co Ci jest. Wyleczysz się z tego i będzie dobrze! I cieszcie się ciążą mimo problemów. Nie chcę, żebyś mnie źle zrozumiała, ale ludzie z gorszymi sprawami się borykają. A ciąża wcale taka długa nie jest, szkoda, żebyś nie miała z tego czasu żadnych radosnych wspomnień. Trzymam kciuki, by Ci się poukładało. Ancyk super, że płeć już potwierdzona :) I dołkami, wkurzającym mężem i pracą się nie martw. To chyba teraz taka norma ;) Bożka koniecznie daj znać, co lekarz powiedział. Mocno trzymam kciuki, by wszystko było ok. A pracować chcę póki się da. Nie myślę póki co o l4. Karolowa rozumiem, że to wcale niełatwe z mamą. Z jednej strony super, że tak myśli o wnusiu, ale rozumiem też, że w różu Twojemu synkowi może być nie do twarzy :) Sekowa ja w przesądy nie wierzę i na pewno nie będę czekać z kompletowaniem wyprawki do porodu :) Kurcze... ja też już mam 3 kg do przodu. A tyle jeszcze przed nami :( I moim marzeniem (męża zresztą też) jest wspólny poród. Niestety nie było nam to dane i chyba nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa :)
Kasia :) ........synek.......18tydz........ 06-10.04.2013r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa :)
Przytyłam 4 kilo ... ;/ ciekawe jak pójdzie dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::Asia:::
wróciłam od dentysty - jakoś żyję :D wczoraj mówiłam na wizycie swojemu ginowi o tych okropnych bólach głowy i ... kazał mi pić codziennie minimum 3 litry wody - właśnie wody - nic innego , wiecie co ? chyba ma rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :::Asia:::
to wyżej to ja oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_kwietniowka
Dziękuję za przyjęcie mnie do grona :) Ja na samym początku schudłam 3 kilo, a teraz już mam je z powrotem :) ważę 58, ale każdy kilogram na plus to będzie nie lada gratka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa :)
Ja prawie 5 miesiac, waga 54 kg... przybrałam 4 kg :D takze luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem po wizycie wszystko ok szyjka trzyma mocno maluszek serduszko bije jak dzwon takletki brac na wzdęcia i lezec obserwować ale wszstko dobrze a to najważniejsze powiedzcie mi mam brac jeszcze magnez kupiłam taki dla kobiet w ciązy a jakie tabletki tzn witaminy wy bierzecie te specjalne dla kobiet w ciązy ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×