Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Jestem po wizycie... i mam mieszane odczucia bo nie wiem czy sie smiac czy plakac. Powiedzialam o twardnieniu brzucha wiec zrobil usg dopochwowo i z szyjka ok, potem pobadal brzuch, Malego wszystko ok i dal rade na te twardnienia...jazda na rowerze, plywanie i ogolnie sport mam uprawiac-nie skometuje tego. Od wczoraj jem wiecej magnezu i czuje poprawe... wychodzi na to: lecz sie sam. Zazdroszcze wam tych zakupowych szalenstw, ja nawet sobie spodni nie moge upolowac bo jakos nie pasuja a jak pasuja to przy poruszaniu sie poprostu zjezdzaja mi z tylka. PrzyszlaMM ta twoja lekarka to tez niezla aparatka, i akurat szczypanie przy seksie nie jest normalne. Fakt, ze kobiety w ciazy roznie maja(w pierwszej mialam taka nienasycona ochote na seks, ze M nie wyrabial za to teraz moze nie istniec) ale szczypanie i pieczenie jest nie do przyjecia, polecam wazeline albo inne zele nawilzajace moze pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Mysza wow... no widzisz... ja uprawialam sport w postaci sprzatania domu i wieczorem myslalam ze zwariuje, biodra bolaly, brzuch tez, i dwa dni prawie lezalam... wiec nie bardzo wierze w te dobre rady twojego gin :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie maz zdenerwowal... Masakra... Chcialam zamowic fotelik... A ten mi na to ze po co juz... Ze mam nie szalec... Tylko na dobra sprawe z chodzeniem jest coraz gorzej jakos nie umiem sobie wyobrazic zakupow w 9 mies... Tesciowa podpytuje czy cos juz kupilam a ja ze nic... Bo zawsze za malo czasu i maz nie lubi zakupow... Eh... Osiwieje... Wzielam sie za sprzatanie sypialni... W sumie nic wielkiego... Ale musze zmierzyc sie z ogromnym materacem i przescieradlem... Im dalej jestem w ciazy tym bardziej czuje sie mniej kobieco... Cieszy mnie malenstwo kazdy jego ruch... Jakos nie wiem... I znowu zarzekam...:/ marzy mi sie fotel bujany...:) ostatnio mi sie nawet snil... Zobacze moze cos ciekawego i niedrogiego znajde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) u mnie jak na razie dobrze, twardnienie przeszło, biorę dalej leki. Mam wizytę u gina w czwartek, muszę jechać znowu do szpitala po wypis, bo jak wychodziłam to sekretariat był nieczynny, a tam mam wyniki badań dla mojego lekarza. Ogólnie wszystko dobrze, nawet noce lepiej przesypiam. Tylko odkąd wróciłam ze szpitala straciłam w ogóle apetyt:/ Jakoś tak mi niedobrze, i nie chce mi się jeść:/ Dziś cały dzień przeleżałam w łóżku. Pozdrawiam Was i trzymajcie się dziewczyny zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłamm, to tak jak mój m, po co tak szybko kupować, ale ja się go nie pytam i kupuję, ale przeważnie w internecie, chodzić mi już ciężko, a jeszcze tyle śniegu, że boję się wywrotki. Jak powiedziałam, że w lutym chcę wózek i to już będzie ostatni zakup to się uśmiechnął bo wie, że i tak nic w tym temacie nie zdziała. Mysza, to widzę, że tak jak ja sama sobie zwiększyłaś dawkę magnezu i ja już widzę lekką poprawę, a co do ruchu to tak jak Karolowa mówi, nawet po krótkim spacerku brzuch bardziej się stawia, więc chyba nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlaMM a moze nastrasz go ze oczywiscie mozesz nic nie kupowac, ze jak sie Maly urodzi to niestety ale biegac z noworodkiem przy piersi po sklepach nie bedziesz, i pod koniec ciazy tez biegac po sklepach juz nie dasz rady... wiec skoro tak to oczywiscie mozesz zostawic jemu to wszystko, ale bez zlosci Kochana, tak calkiem serio ;) :D a tak w ogole to mysle ze bardzo na wyobraznie podziala lista rzeczy do kupienia dla dziecka, i taka szersza z nosidelkiem i lezaczkiem nie tylko pampersy i pieluchy, znajdziecie takie w necie z wyprawka do szpitala, kosmetykami... jak sie widzi taka liste na stronach wydrukowana to czlowiek zdaje sobie dopiero sprawe ze dziecko to ogromne przedsiewziecie :D sama mam taka liste, punkty sa powykreslane, ceny powpisywane, glowa mala :D Kochana i nie ruszaj materaca, ja sie tez wzielam i dwa dni z bolami chodzilam, i to nie byle jakimi, zostaw to, ja mam materac 180x200 i pralam zewnetrzna czesc, wypelnienie poscieli... po prostu nie zycze ci takiego koszmarnego wieczoru jaki mialam po tych porzadkach ;) 🌼 monika_kwietniowka ja tez ostatnio apetytu za bardzo nie mam, dzis zjadlam tylko kanapke i lody, ba... najgorsze jest to ze w ogole nie chce mi sie wchodzic do kuchni i maz obiadu nie ma :o ale jeszcze slowa nie powiedzial na to :D jakby ci sie dluzej utrzymywalo to moze chociaz witaminy wez :) 🌼 kwietniowka 2013 ja tez lykam ostatnio magnez, niewiem jak dziala, ale wydaje mi sie ze na rwe kulszowa tez troche oddzialuje 🌼 dziewczyny chodzicie na basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno wielkie fuuuuj
Jak można kupować niemowlakowi używane ciuchy i rzeczy. Fuj. Okropieństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa z ta lista to nie pomyslalam... Mnie sama ona przeraza:) a co meza.. Nad basenem sie zastanawialam ale sie boje.. Bo infekcje trwaja przy mnie wytrwale... Wiec sie ciesze jak mam choc chwile wytchnienia od nich...:) szukalam jakis fajnych koszul na all ale jak znalazlam takie ktore mi sie podobaja to kiepska jakos... X monika a to bierzesz zwykly czysty magnez? Mi teraz znow kazala brac zelazo.. Bo niby w normie ale szalu nie ma... Kupilam biofer... Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolowa z ta lista to nie pomyslalam... Mnie sama ona przeraza:) a co meza.. Nad basenem sie zastanawialam ale sie boje.. Bo infekcje trwaja przy mnie wytrwale... Wiec sie ciesze jak mam choc chwile wytchnienia od nich...:) szukalam jakis fajnych koszul na all ale jak znalazlam takie ktore mi sie podobaja to kiepska jakos... X monika a to bierzesz zwykly czysty magnez? Mi teraz znow kazala brac zelazo.. Bo niby w normie ale szalu nie ma... Kupilam biofer... Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chetnie poszla na basen ale moj lekarz mowi że za zimno, że lepiej po takim wygrzaniu nie wychodzi na takie zimne powietrze bo infekcja murowana i dlatego odpuścilam. Co do wyprawki to my już mamy wszystko oprocz kosmetykow dla malego i dla mnie tego calego sprzetu do szpitala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa Tę poduszkę polecam. Używałam takiej samej w pierwszej ciąży jak i teraz. Nawet po porodzie jakoś nie mogłam się z nią rozstać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) dzisiaj z rana w zdecydownie lepszym humorze... Wczoraj kolezanka urodzila blizniaki... Fakt miesiac za wczesnie... A ja uswiadomilam sobie jak ten czas szybko leci... Pamietam chwile temu jak malenstwo gin porownywala do pestki a teraz rosnie chlop jak dab;) karolowa i jak po nocy z rogalem?:) dawno sie asia, plusik i funiak nie odzywaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny a u nas znowu pada :) ale zimaaa :) zasypie nas :) 🌼 Estera no wlasnie zdecydowalam sie na nia bo ma wiele pozytywnych opinii, i raczej brak negatywnych, procz narzekan na cene ;) ale mozna wyrwac taka podusie prawie nowa za polowe ceny ;) 🌼 przyszlaMM prawda? kurcze niedawno na tescie dwie kreski ogladalismy :D a tu zaraz bedziemy lulali do snu :D ciezko mi na razie wypowiedziec sie o rogalu dlatego ze wzielam go dopiero nad ranem do lozka jak sie przebudzilam, wieczorem byl jeszcze wilgotny po praniu, ale moge juz powiedziec ze nie bolalo mnie biodro nad ranem i nie mialam dretwej reki, z tym ze niewiem czy na 100% to od niego czy mi sie pofarcilo tej nocy :D moge powiedziec ze troszke dziwnie sie z poczatku lezy ale wygodnie i napewno 100% wygodniej niz z poduszka miedzy nogami :) 🌼 a reszta dziewczyn spi jeszcze? ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ;D ale u nas biało i zimno...brr... Moja kuzynka wczoraj też urodziła ;D rzeczywiście czas tak szybko leci... niby z jednej strony to jeszcze 3 miesiące...ale z drugiej to tylko 3 miesiące... My z meżem się podzieliliśmy, ja kupuje rzeczy dla małego, a on rzeczy do domu ;D Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja myślę, że u nas to kweista dwóch miesiący bo od 36 tygodnia to już musimy być przygotowane na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby nie za wczesnie
a po 17 marca, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Kiwoszko, ten Pimafucin mi pomógł, a infekcję miałam niezłą. dagaa, czuje nóżki i to ewidentnie kopniaczki, ale tez nie zawsze. W szpitalu miałam codziennie usg stąd wiedziałam jakie pozycje mała przyjmuje. Kopniaki czuje zbyt rzadko eby tym sugerować położenie w brzuszku. Estera, witaj :) Karolowa, ja też chcę łóżeczko turystyczne Caretero Grande. Chyba kolor czerwony.Moja koleżanka kupiła sobie rogal do spania w Smyku za 109zł i mówi że super sprawa. Rzeczywiście przydatny i odprężający według niej. 321Mysza mój dr zakazał mi wysiłku fizycznego. Nawet chodzić mam wolniej i absolutnie nie dzwigać. Wczoraj byłam na wizycie i do fenoterolu dostałam lek łagodzący kołatanie serca Isoptin i luteine bo brzuchal dalej twardy, ale narazie krótko biore lek. Teraz wizyty bede miała co 2 tyg. Biore magnez, potas, żelazo. monika kwietniowa, ja tez z apetytem przystopowalam, a co najwazniejsze slodycze mam gdzieś. Dzieki temu od ostatniej wizyty 3 stycznia przytyłam 200g :) na szczeście. Ogolnie to juz mam +8kg eona, masz racje. Ja juz bede czekać na rozwiązanie od połowy marca, bo to nigdy nie wiadomo. Właśnie czytałam jak we wsi obok mojego miasta mama przyjechała do szkoly odwiezc dziecko i w szatni zaczela rodzic, Nagle poczuła skurcze idziecko zaczelo wychodzic, Nauczycielki pobiegły po materace i koc i odebraly poród. Lekarz na miejscu musial juz tylko przeciąć pępowine :) na szczescie mama i małe zdrowa :) To akcja :) Ja po koniec z domu sie nie rusze. Kiedys przy mnie kobiecie wody odeszły latem na naszym targu, brrrr.Ale tam karetka zdążyła mimo wszystko nie chcialabym takiej akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Monika :) o tej kobietce, niezle, co?Miała baaardzo lekki poród,można powiedzieć, że dzieciak jej wypadł ;) W innym artykule było, że dziecko odprowadzała, a w tym, że babcie, ale to mało istotne,ważny jest koniec tej historii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Monika :) o tej kobietce, niezle, co?Miała baaardzo lekki poród,można powiedzieć, że dzieciak jej wypadł ;) W innym artykule było, że dziecko odprowadzała, a w tym, że babcie, ale to mało istotne,ważny jest koniec tej historii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dalej szpital. mati jeszcze zostaje rtg klatki piersiowej nie bardzo ma wiec dalsze badania. dzis na sale dali kolejne chore wrecz dychajace dziecko ktore zaraza po kolei. wrrr co za kretyn wyznacza pacjentow do sal, moj juz nie dusial sie az do dzis i inne dzieci tez. a w ddodatku zlapalazm jakiegos grzyba, piecze mnie pi.... ze szok. stasowalyscie taka masc clotrimazolum?????? podobno pomama a lekarza mam we wtorek dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja starałam się. . . .
tak spokojnie Ja możesz używać:-)nic nie zaszkodzi Ja też używałam:-) zdrówka dla synka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agalesna, spokojnie używaj, ja miałam ją ale w postaci globulek i jak ręką odjął, a dla małego zdrówka! x Asia, co u was dziewczynki i jak u Fabianka? x Bożka, a u was, co z małą w brzuszku i większą Paulinką? x Pozdrawiam z rana! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Daję znać, że żyję :) I Podczytywałam Was, ale nie miałam czasu i siły pisać :( Złapało mnie porządne przeziębienie, posiedziąłam trochę w domu i mi przeszło. Od poniedziałku znowu jestem w pracy :( Ale nie mam już siły, coraz ciężej mi jest :( Synek też był chory, napierw antybiotyk, później zastrzyki. Ale już jest wszystko w porządku, wczoraj byliśmy na kontroli. I Agaleśna, współczuje przeżyć ze szpitalem. Chociaż dobrze, że możesz być z synkiem przez dzień. Domyślam się co przeżywasz. Mam nadzieję, że szybko wrócicie do zdrowia :) I Widzę, że macie problemy z brzuszkami. Ja narazie nie narzekam, chyba wszystko jest dobrze. Chociaż mam wrażenie że całe spojenie łonowe (kości) mi się rozchodzą. Taki dziwny ból jest wtedy. Muszę powiedzieć o tym lekarzowi, bo strasznie uciążliwe to jest i nie wiem czy nie dzieje się nic złego. Ale wizyta dopiero za tydzień. I Wyprawki nadal nie szykuję jeszcze, ale powoli chyba się zabiorę za przeglądanie ciuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;D Agalesna - zdrówka dla małego... stosowałam maść ale przed ciążą... Ale jazda z ta kobietą co tak szybko dziecko urodziła ;D chciałabym tez w takim ekspresowym tempie, no ale może jednak w szpitalu ;D Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Agalesna, zdrówka dla Synusia. Lepiej, że chcą wyleczyć i badają, niż odsyłają z kwitkiem i receptą na paracetamol, jak to się coraz częściej stosuje. Mnie też położyli do kobiety, która miała martwą ciążę i próbowali farmakologicznie doprowadzić do poronienia, ale przez dwie doby się nie dało także w koncu przeprowadzili zabieg. Po narkozie z powrotem ja do mnie przywiezli i tak płakała, majaczyła, drżała, że ja nie moglam wytrzymać, zaczęłam ryczeć i dopiero pielegniarki domyśliły się, że to nie za bardzo towarzystwo dla mnie i ja dla niej. na dodatek kilka razy dziennie biedna słuchała bicia serca mojego dziecka, aj, szkoda gadać. Agalesna ja często stosowałam clotrimazolum maśc i globulki(ok 5 zł na receptę)Maśc jest do stosowania zewnętrznego, na podrażnienia i świąd, a globulki dopochwowe. Jeżeli masz infekcję to raczej maśc nie pomoże. Nie wiem czy clotrimazolum globulki można stosować w ciąży. Pozdrawiam Dziewczyny, co się dzieje z Asią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej olabia... nie chcę myśleć co musiala czuć ta kobieta.... powinny być chyba jakieś osobne pokoje dla kobiet w ciąży i dla pozostałych... no nie wiem... W ogole część dziewczyn gdzieś zniknęło...miejmy nadzieję że tylko na chwilę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Jakoś znowu mam tyle pracy, że ciężko mi coś napisać. Chociaż czytam, kiedy tylko mogę. Starszak właśnie padł na drzemkę. Normalnie o tej porze jej się to nie zdarza, ale jako że jest przeziębiona... Przynajmniej mam chwilę, by coś naskrobać :) *Sekowa mi też się od jakiegoś czasu zdarzają takie chwile słabości. Może nie aż tak silne jak ta Twoja, ale jednak. Też się zastanawiam, czy to kwestia ciśnienia czy może czego innego. *kiwoszka pewnie, że Cię nie wygonimy. 25 to prawie koniec miesiąca. Może akurat się zdarzy, że dzieciaczek poczeka do kwietnia ;) Chociaż oczywiście nie życzę Ci zbyt długiego oczekiwania, bo to okropnie męczące ;) A na infekcję "tam" dostałam ostatnio gynofemidazol. Pomogło szybko i skutecznie. *olabia super, że zakupy takie udane. Ja też ostatnio wyszperałam bardzo fajne rzeczy dla bąbla. I co dla mnie również fajne - bardzo dobrej jakości a przy tym niezwykle tanie :) Niezła ta historia z błyskawicznym porodem. Aż strach pomyśleć, że czasem tak to może wyglądać. *Estera witaj :) Moja sytuacja jest dość podobna. Pierwszy poród zakończył się u mnie niespodziewanym cc. Teraz też wszystko wskazuje na to, że będzie cięcie. Mam oczywiście lekkie obawy, ale jakoś nie skupiam się na porodzie. Boję się bólu po. Ale z drugiej strony uspokaja mnie świadomość, że tym razem wiem, jaki poród mnie czeka i czego mniej więcej mogę się spodziewać. A Ty czego się najbardziej obawiasz? *Mysza to ciekawe zalecenia dał Ci lekarz ;) Basen rozumiem, ale rower? Mam powoli problem z utrzymaniem równowagi na dwóch nogach, a co dopiero na dwóch kółkach ;) *przyszła MM jak to czujesz się mniej kobieco? Przecież ciąża to kwintesencja kobiecości ;) Jestem pewna, że ślicznie z brzuszkiem wyglądasz. A fotel bujany przy maleństwie to cudowna sprawa. Miałam przy córci. Teraz nie mam i oboje z mężulem żałujemy. Niestety miejsca mamy też teraz dużo mniej niż kiedyś ;) *monika super, że u Ciebie poprawa. Oby tak dalej :) *agelesna przykro mi, że Mati nadal w szpitalu :( Clotrimazolum ok, ale w postaci maści pomoże, tak jak dziewczyny pisały, tylko zewnętrznie. Pewnie by się wyleczyć musiałabyś stosować coś także "dogłębnie". *Ancyk dobrze, że poradziliście sobie z chorobami. A co do pracy - olejmy ją już :) *karolowa pochwal się jak tam kolejne noce z Panem Rogalem :) *dagaa a Ty dalej w czwartki po 10 godzin pracujesz? Dobrego wieczoru kochane brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×