Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Czytam i nie wierzę. Chyba komuś się nudzi w życiu. Nie wiem co wami kieruje? - zazdrość, specyficzny charakter czy coś innego. Jesteście razem na fb, a tu się nawzajem anonimowo krytykujecie. Mam wrażenie, że się posuwacie małymi kroczkami do przodu. Już nawet imiona podajecie. Nie życzę nikomu źle, ale któraś się w końcu wyłamie i ciemna strona charakteru pokaże prawdziwe oblicze co niektórych i ktoś poda za dużo danych na kafe, a świadczą o tym powyższe wpisy z dzisiejszego dnia. Pewnie posypią się zaraz ostre słowa w moją stronę, ale jednak zdecydowałam się napisać logując i żałuję że pierwsze dwa wpisy z 6ej rano napisałam nie logując się bo rzeczywiście nie chciałabym być w grupie gdzie ktoś na kogoś anonimowo pisze nieprzychylne komentarze na kafe i nie ma odwagi się zalogować. A w tajnej grupie udaje przyjaciółeczkę. Mam nadzieję, że tylko wasze dzieci na tym nie ucierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest paranoja, oczerniasz osoby, piszesz ze to smieszne... ale siedzisz i czytasz caly czas... jestes nienormalna, pozatym czy sobie slodzimy czy nie to jak sama piszesz nie powinno Cie obchodzic, po co sie tym AZ tak przejmujesz? masz problemy z wlasna osobowoscia, a jesli gnebi Cie powod dlaczego powstala ta grupa, ze zycie toczy sie gdzies indziej (chociaz ciebie przeciez to zupelnie nie interesuje - chore) to odpisuje Ci wscibska zachlanna nuda falszywa dwulicowa osobo : bo tu sa mamy na tym samym etapie zycia swojego dziecka co ja, nie mieszkam w miejscowosci gdzie wszystkie mamusie rodzily w tym samym czasie, ciezko pomyslec nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję ci w takim razie fejsowej inteligencji wiedz nadal prym a twoje pachoły niech c**przytakują i kłaniają się twoim wywodom na tematy które sobie poruszacie naprawdę pogratulujcie Ani jest inteligentna inaczej i fejs daje jej pole do popisu na pewno długo musiała studiować wiedzę by do tego wniosku dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzujcie bo to juz nudneee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego mam sie logowac skoro ta osoba jest anonimowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudna to ty jestes... co jakis czas ciagniesz tu temat i chcesz zaswiecic jaka to ty jestes madra, cwana... a glupia jak but jestes i na dodatek cholerny TCHORZ Z CIEBIE :D nie potrafiisz powiedziec wprost o co ci chodzi, i co masz do kogo, tylko swiecisz tu na pomaranczowo udajac nie wiadomo kogo... TCHORZ TCHORZ TCHORZ przynajmniej na fejsie to widze co kto pisze, nawet jak sobie slodzimy to przynajmniej wiemy co kto i komu a TY JESTES ZALOSNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak nie sadze ze jestes na FB ! mialas haslo do poczty tam bylo nazwisko i to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze nie! ta osobka pisze o jakichs kranach - O CO CI CHODZI? o jakiejs chodakowskiej i donatanie - chyba pomylilas tematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co tu zaglądasz siedz na fejsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poczte mialo dostep kilka osob ktore na fb nie poszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dobrze zrobiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i to pewnie któraś z nich zagadka rozwiazana? rozwiązana domyslec sie trzeba tylko ktora ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro kilka nie poszło na fb, to kto tam jeszcze siedzi bo aż tak dużo mam nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabelke przeanalizowac trzeba i po sprawie , zobaczyć które poszły na fb które nie i bedzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz cos co niema na kaffe a jest na fb, to uwierzymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bo usuniecie grupę i po zabawie napisałam już imię i inicjały jednej z Was to mało????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bylo na poczcie wiec gowniany dowod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarno - białe zdjęcie profilowe na fejsie też było na poczcie wiosenne bobasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nazwisko sobie wpisalas i znalazlas kretynko,kazdego w ten sposob znajdziesz ale tylko to jedno nazwisko tam bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wpisałam jestem z wami na fejsie , więc rozkminiajcie dalej aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulka wez sie za robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izulietta a ja obstawiam właśnie ciebie ciągle tu siedzisz i jak pojawiają się pomarańcze zaraz wkraczas już któryś raz przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co rozkminiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz nic nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na której stronie jest tabelka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to podaj jeszcze jakieś inicjały cokolwiek bo na razie nic nie udowadniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plusik...................................................... ......12.04.2013 dagaa---------------------synek------------Samuel--- --- ----19.04.2013 mama kwietniowa 2013--?-------------------------------------21.04.2013 antonówkaa-------------córcia------------Madzia------ ------22.04.2013 przyszlaMlodaMama----synek------------------------------- --28.04.2013 I ROZPAKOWANE MAMY NICK------------------data ur.--------waga-----------cm------------imię Ancyk80------------20.03.2013 r.-----3750g-------58cm----------Antoś Karolowa-----------22.03.2013 r.-----3500g-------56cm-----------Iguś Dzidek78-----------22.03.2013 r.-----3000g-------54cm----------Maciej Wendywu----------26.03.2013 r.-----3400g-------57cm-----------Ela Nadziejka mała---27.03.2013 r.-----3340g-------54cm--------Aleksandra kiwoszka-----------27.03.2013 r.----4030g--------59cm-----------Hanna Funiak--------------28.03.2013 r.-----2900g-------51cm-----------Iga MniejszaByc-------30.03.2013 r.-----3600g-------55cm-----------Lena ::::Asia::::---------01.04.2013 r. ----3040g--------53cm--------Milenka Bożka2930---------03.04.2013 r......3550g--------56cm--------Zuzanna agalesna-----------04.04.2013 r.-----4100g--------57cm---------Błażej Olabia---------------05.04.2013 r.-----3500g--------57cm----------Nina 321Mysza-----------07.04.2013 r.-----4190g--------56cm----------Leon Otulka---------------08.04.2013 r.-----3720g-------57cm ---------Tymon kwietniówka 2013 08.04.2013 r.-----2870g--------53 cm---------Hanna andzik1984---------08.04.2013 r.-----3000g--------51cm---------Szymuś dzielna z mielna----09.04.2013r.-----3410g--------55cm---------Mieszko e ona----------------10.04.2013 r.-----3220g--------52cm-----------Jaś kornelia44----------13.04.2013 r. -----------------------------------Nataniel NoToFRUGO--------15.04.2013 r.-----3400g--------54cm--------Nikodem monika_kwietniowka-16.04.13 r.----3380g-------53cm------------Olaf Kasia------------------17.04.2013r-----3310g-------53cm-- -----Filipek pyrda----------------25.04.2013 r.-----4150g-------56cm-------Tymoteusz Sekowa28............27.04.2013r.....3560g.......55cm..... ...Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja obstawiam FUNIAK jak się pojawiło hasło fejs słuch o niej zaginął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaskocz nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tabelka jak sentymentalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×