Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plusik_

a może kwiecień 2013 :)

Polecane posty

Gość gość
szał macicy normalnie tu jest dobrze że nie dołączyłyśmy do was na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co się cudzymi dziećmi przejmujesz. Po prostu nic nie wiesz i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspólczuję matek co się obnażają z resztek prywatności , wiem wszystko Anno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok to od innej strony jeżeli jesteś na fb jak twierdzisz to jesteś taka sama jak osoby, które krytykujesz i oceniasz bo również umieszczasz zdjęcia swoje i swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodanie jednego zdjęcia nie jest rownoznaczne z pisaniem wszystkiego o o sobie i milionem zdjec zygac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym Anno nigdy się nie dowiesz kim jestem , natomiast ja wam będę słodzić nadal ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię się pośmiać poprawiacie mi humor w złe dni , nie wierzę czasem w co piszecie , macie z*****ych teściów i problemy z kranami wesoło szkoda że pół świata musi to wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty masz problem ze swoim zdrowiem psychicznym i to jest zdecydowanie poważniejsza sprawa i radzę się na tym skupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha pogadaj sobie albo wez Pigułkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napewno masz ciekawe zycie skoro sie intersujesz nie interesujacymi naszymi kranami, mezami itp. co Ty robisz w zyciu? nic pewnie ciekawego skoro pamietasz o jakims kranie o ktorym ja za chol... nie moge sobie przypomniec :D no wlasnie to TY JESTES ZALOSNA! i kazdy kto czyta Twoje posty rozsadnie tak pomysli... nie widzisz tego??? niby Cie nic nie interesuje, niby to my jestesmy do niczego ale Ty zyjesz naszym zyciem i pamietasz kazdy szczegol... wspolczuje Twoim sasiadom, pewnie sledzisz ich kazdy krok z nudow... POCZYTAJ SOBIE SIEBIE I SAMA OCEN, JESTES ZALOSNA, ZACZNIJ COS ROBIC W ZYCIU, ZNAJDZ SOBIE JAKIS CEL, COKOLWIEK, BO NA RAZIE TO ZYJESZ ZYCIEM INNYCH I NIC WIECEJ NIE MASZ JAK WIDAC WYZEJ... ALBO ZACZNIJ SIE JUZ LECZYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo Hejter jest neologizmem ( czyli nowym słowem które stosunkowo nie dawno weszło do użytku) a narodziło się w internecie. Hejter to osoba najczęściej krytykująca inne osoby lub ich prace, dodatkowo zazwyczaj krytyka Hejtera nie jest krytyką inteligentną popartą danymi tezami i argumentami a jest to krytyka poparta głównie przekleństwami. Hejter jest osobą zazdrosną o osiągnięcia innych o choćby nie wiem co jego zadaniem jest wytknięcie innym wszystkich możliwych wad i doczepienie się do do byle czego. Hejterzy najczęściej czują się anonimowi stąd też próbują ukazać że są kimś i im wszystko wolno. Rzeczywistość jednak jest całkiem inna. Hejterzy najczęściej są określani znanym powiedzeniem: „Mały pies a głośno szczeka” . Hejterzy zazwyczaj nie próbują się wykazać swoją inteligencją za to jednak próbują pokazać że znają wiele słów na K* S* D* itp.(Przekleństwa). Jeżeli trafisz na Hejtera trzymaj się na baczności i wiedz że będzie On pałał do Ciebie nienawiścią i nawet się nie skapniesz kiedy On odrobi Tobie D*pę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym jestes! lecz sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anno? To takie popularne imię. Nie widzę nadal związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha a co chesz bym podała tu twoje podwójne nazwisko? nie doczekasz się nie zależy mi na tym i usun to czarno białe zdjecie profilowe bo zlapsiałas przez lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same jestescie żałosne fejsBóg wam sprzyja pozdro600 bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jak twierdzisz masz zabawę czytając nas to dlaczego chcesz żebyśmy przestały pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla waszego dobra ! a zresztą róbcie co chcecie jest chociaż śmiesznie ciekawe tylko jak długo potrwa ta farsa "tajnej" grupy na fejs Bóg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zajmij się własnym dobrem i własnym dzieckiem a pozwól by każdy dbał sam o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość całkiem inny
Znam pewną grupę dziewczyn, które wyeliminowały osobę prostą, wulgarną i osobę ciekawie piszącą acz kontrowersyjną. To pokazuje, że zostają osoby przeciętne, nie wyróżniające się z żadną stronę i do tego z nauczką, by się nie wychylać. Jeśli któraś nie zgadza się z takim opisem znaczy, że nie jest sobą tylko przybrała maskę. Po tym zdarzeniu ponownie dotarło do mnie, jak bardzo kobiety są złe, zazdrosne i przede wszystkim złośliwe, a już jako matki silnie przekonane o wyższości swojego dziecka nad innymi. Ślęczenie godzinami przed komputerem i dzielenie się życiem z obcymi w końcu osobami nie jest normalne. Życie jest gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego oczerniasz wciąż te sama osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby wyróżniające się wcześniej czy później nie mają racji bytu, bo ludzie potrzebują pobłażliwości i zwykłego wygadania się (jak nie mogą w realu) i nie chcą oceny. Tak działa każda grupa. Nawet na kafeterii przetrwały wątki, gdzie jest nudnawo, ale poprawnie. Nie każdy może w tym się odnaleźć, bo albo jesteś w jakimś stopniu ograniczony albo takiego grasz. Albo potrzebujesz wygadać się (o mężu, sąsiadce, pogodzie), pochwalić, albo nie masz innych zajęć, które cię szczerze wciągają. To wszystko składa się na rys osób kumplujących się za pomocą sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam, że dla większości grupa internetowa stanowi wyłącznie odskocznię, dodatek do normalnego życia a nie stanowi jego treść. Jest możliwość porozmawiania z osobami z podobnymi problemami, na podobnym etapie życia, można się doradzić podyskutować. A właśnie dla fałszywej osoby pseudo "koleżanki" stanowi ważną część życia bo ma radość z tego, że zepsuje jakąś znajomość nawet internetową i tylko czeka na moment kiedy może namieszać i ona nie ma własnego życia tylko śledzi forumowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obdarte z prywatności tak nazwijcie swoja grupę na fb . jak ktos cały dzień naweet w pracy ( Anna Sz-P ) siedzi na tajnej grupie na fb to nie jest to normaalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak. niech się córka zajmie! piszesz ze ci dziecko choruje a na głupoty masz czas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie ładnie wywlekać imiona itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie ładnie wywlekać imiona itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na takiej grupie i duzo prawdy jest w tym, co ktos tu napisal ze jest pewne poblazanie, czasem nawet na wyrost;) Jednak siedząc w domu lubię mieć dostep do mam mających dzieci w tym samym wieku. Ogólnie wolę tam być niż nie być;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ktoś uczepił się jednej osoby? Bo jest zakompleksiony i nie lubi osób inteligentnych, wyróżniających się w jakiś sposób widać osoba ta miała aspiracje wybić się na forum ale się nie udało :D i bardzo ją to boli i postanowiła zabłysnąć w inny sposób. Tylko myślisz, że jesteś całkowicie anonimowa? podałaś trochę szczegółów po których można cię zidentyfikować. Teraz zapewne pójdziesz mieszać gdzieś indziej bo tylko w ten sposób poczujesz się dowartościowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jestem anonimowa , nie masz pojęcia z kim piszesz i bardzo byś się zdziwiła , żegnam ozięble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×