Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keri swan

4 ciaza i cc

Polecane posty

Gość jedna z niewielu
do tej wyżej :D no to co powiedzieć o kobietach żyjących w średniowieczu, renesansie, czasach prehistorycznych (kiedy o antykoncepcji nie słyszano), kiedy rodziły średnio co rok i całe życie były w ciąży :D? Jak nazwiesz te swoje przodkinie - stadem króliczyc czy stadem wołów :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jedna z niewielu
aleś pieprznięta, widać, że sie cofasz w rozwoju, bo zazwyczaj idziemy do przodu a nie do tyłu.Co ty porównujesz kiedyś, to po cholerę ci te wszystkie wynalezione dobra życiowe. W średniowieczu chłop też tak nie pieprzył jak teraz, także winien wleźć na ciebie, zrobić dziecko i jeszcze w łeb przyłożyć tak na zaś gdyby ci przyszło się uskarżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z niewielu
A ty myślisz, żeś taka rozwinięta w rozwoju skoro nie masz nic do powiedzenia, prócz inwektyw :D? Sama sobie świadectwo wystawiasz, bo mnie teksty nieogarniętej małolaty nie ruszają :D. Co do nie oglądania się za siebie i "nie porównywania z przeszłością" to - idąc za twoim tokiem myślenia - proszę o wyjaśnienie skąd twoim zdaniem wzięło się powiedzenie "stare dobre czasy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do jedna z niewielu
noxelia, to znowu ty??? to że twój ojciec właził na matkę, zrobił ciebie a później walnął ją w łeb na zaś i to, że twoi gachowie tak robią, to nie znaczy że wszyscy faceci mają taki schemat kochania się z kobietą, uwierz na słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga wakacje!
Znowu dzieci siedzą na kafe i wymyślają matkom od króliczyc :O. Idź do salonu i swojej nawymyślaj :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do do jedna z niewielu
mój ojciec nie zył w średniowieczy tak jak to porównuje jedna z wielu, to w średniowieczu tak było i jedna z wielu twierdzi, że w średniowieczy kobiety rodziły jedno za drugim i wytrzymywał to i ona chce żyć tak jak w średniowieczu, takze widać , kto tępak, nie umie się zabezpieczać i rodząc dziecko z dzieckiem w ten sposób się tłumaczy. Ale niestety, teraz w większości mamy mądre kobiety, to tylko niektóre królice są niereformowalne i rodzą dziecko za dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z niewielu
Nie odpowiedziałaś na moje pytanie. Szukasz zaczepki, ale argumentów nie masz. Nie masz pojęcia czy w ogóle mam dziecko/dzieci, bo nie napisałam na ten temat ani słowa. Aleś ty "mundra" dziecko :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhmhmmmmmmmmm
Mam 1 dziecko. Chciałabym mieć więcej - najlepiej 4. Do tej pory zabezpieczałam się skutecznie przez 10 lat, ale już nie zamierzam. Dla jednych już jestem króliczycą i wołem z wiadrem między nogami i obwisłym biustem :D, dla innych nieszczęśliwą kobietą bez pasji i ambicji której macierzyństwo uderzyło na mózg, dla jeszcze innych jestem matką za starą a dla innych za młodą, dla jednych nieodpowiedzialną dla innych nadgorliwą, a ja mam te wszystkie opinie w d.u.p.i.e. Teraz jestem również matką wulgarną, która nie powinna mieć dzieci :D. Do założycielki tematu. Słusznie, że chcesz się skonsultować z lekarzem. Słusznie, że chcesz temat obgadać z mężem. Słusznie, że w ciążę chcesz zajść odpowiedzialnie - niezależnie którą, jeśli CHCESZ tego dziecka. Niesłusznie, że pytasz o to na kafe :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralowaaaaaaaaaa
wiadomo, że konsultacja z lekarzem to podstawa, on ci powie czy i czego masz się bać. a głupich bab nie słuchaj. słuchaj tylko mądrych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znam nikogo po 4 cc
ale znam 2 rodziny z 4 dzieci, nie jest to żadna patologia ani średniowiecze. I nie rozumiem osób, które krytykują innych za ich pomysły na życie. Twoje dzieci? Twoje problemy? Twój "cały dom na głowie"? Twoje pieniądze? Nie? To sobie odpuść te durne gadki o królikach i braku antykoncepcji, bo nic nie wiesz o tych ludziach. Tak samo jak oni nie wiedzą, czemu nie masz dzieci - bo jesteś zbyt egoistyczna i wygodna, czy dlatego że nie możesz. Żyj i daj żyć innym. Na ich sposób, a nie według twojej recepty na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keri swan
hmhmhmmmmmmmmm konsultacja z lekarzem to podstawa...tu na forum chcialam spotkac kobiete ktora z autopsii moze mi cos na ten temat powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×