Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

za kazdym razem

pogada ktos z 37 latka?

Polecane posty

a tak swoja droga nigdy za przystojniakami nie latalam,bo z nimi sa tylko i wylacznie problemy znam to z obserwacji moich kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYGTFRDE
TAK CIEZKO POJSC DO FACETA I ZAPYTAC O KURS DLA SWOJEGO ..BRATA,CIOCI LUB SASIADKI??? TZN ODNOWIC ZNAJOMOSC??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie...dobrze powiedziane...dzieci mieszają i żona....bo trzeba razem gdzieś jechać, coś zrobić itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYGTFRDE
NOOOOOO!NA PRZYSTOJNIAKOW TO JA MOGE POPATRZEC...I WYSTARCZY:p A DO KOCHANIA POZOSTAJE RESZTA;) CHOCIAZ....NA MNIE FACECI SZCZERZE POWIEDZIAWSZY NIE DZIAŁAJĄ...Z 15 LAT TEMU WIDZIAŁAM OST RAZ "FAJNEGO"FACETA...... RESZTA TO BAMBARYŁY....ALBO LALUSIE....ALBO GEJE......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYGTFRDE
POPATRZ SE W SWOJA I NIE ZAWRACAJ NAM DUPY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
o przepraszam , są i fajni.co was nie zniszczy to nas wzmocni kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkhjk
moglabys podac gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 37 lat mniamm
No co tam gwiazdy, skąd takie jazdy. Faceci na ciebie nie działają, też tak troszkę mam. Pare lat temu się zabujałam i od wtedy to już nie to samo. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudozielonoka
Dlaczego na latwizne? Ja dzis mam dola refleksyjnego. Wnioski: jak od poczatku placisz za siebie i zapraszasz faceta na lody, facet uznaje, ze zapraszanie mu sie nalezy i przestaje robic Ci prezenty. Dodatkowo: zazdroszcze wszystkim babkom, ktore dostaly od faceta jakis piekny, cenny prezent zazdroszcze wszystkim babkom ktore sa rozpieszczane zazdroszcze babkom ktore faceci kochaja na tyle by sie z nimi zareczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
skoro jest inteligentny to czemu nie zauważył chemii od ciebie płynącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudozielonoka
Mysle, ze jedno drugiego nie wyklucza - Ty rozpieszczasz jego, on rozpieszcza Ciebie. Z moich osobistych doswiadczen "partnerskie zwiazki" jednak koncza sie tak, ze dzwigasz z nim szafy, szukasz po Allegro co kupic, by mu sprawic przyjemnosc, a on nie pamieta o Twoich urodzinach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
partnerski związek to dopełnianie się a nie oddzielanie co moje a co twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudozielonoka
A kto tu mowi o wiszeniu? Ja mowie o najnormalniejszym staraniu sie i nie zlewaniu. Braku rutyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudozielonoka
A wracajac moze do weselszych tematow - jak probujesz zmienic swoje zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
nie uciełaś , nie oddaliłaś się - on to zrobił ,ma przecież 50-tkę. ty tylko błędnie oczekiwałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
kurcze , zrobił się mały babiniec. mogę z wami pozostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
on ma kogoś , ty masz kogoś. sorry że pytam skoro jeszcze nie wiem czy mogę sie wtrącać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też 37-latka
za każdym razem Kup kilka godzin prywatnych lekcji i jak coś będzie miało być to będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudozielonoka
Mi sie wydaje, ze mozesz nawet wyznac, co czujesz. Po co podchody? Jakie jest ryzyko? Odpowiedz odmowna. A ja mysle, ze najgorsza jest niepewnosc i poczucie utraconej szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto
ok , nie będę go oceniał bo to nie moja sprawa , ale czy w to nie jest wielkie zauroczenie spowodowane ,że brak ci tego oczym wszystkie kobiety piszą , czyli przytulania wsparca ochrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otto-pewnie tak,sama czasami tak mysle,bo zeby sie zakochac trzeba czlowieka poznac,a nie kierowac sie iles tam godzinami spedzonymi z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×