Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ohhh fuck!!!

wkurza mnie mój chlopak! nie ma fantazji seksualnych!

Polecane posty

Gość Nylonek
to dawaj:) czekam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek
Tylko żeby cipkę było dokładnie widać, najlepiej mocno rozchyloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek
..i pupkę - uwielbiam lizać rowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek
oh fuck to nie ja:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.wlad
A gdzie ta fotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogucik34
a fuuuj, jaka paskudna cipsko. Chyba zrezygnują z kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek
sorki ze mnie nie było ale musiałem zjechać sobie na ręcznym tak sie podnieciłem tą foteczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosz cipe
no i czym sie chwolisz, jak nie wiadomo jakiego ryja jestes i czyzes nienaganna konduite z domu wyniosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trójkąciki to tez nie są dla każdego. oprócz bzykania sie z tą zaprzyjaźnioną parką, zapiąłem (razem z tym kolegą) w ten sposób taką fajną Kasie, nowoprzyjęta do pracy laska. młoda, 22 latka. z jakiejś prowincji dojeżdżała do Warszy do pracy, zawsze punkt 16 szybko wychodziła i biegła na pociąg bo długo jechała. Kierowniczka zrobiła impreze integracyjną na swoje urodziny w jednym z klubów na Środmieściu. Napisałem do Adama i Pauli by wpadli, jednak Paulina pojechała do rodziców na weekend, wiec kolega przyszedł sam. Kasia też była, heh ubrała sie jak na rozmowe kwalifikacyjna a nie jak na impreze, biała koszula i dopasowany czarny żakiecik:-) no i Kasia troche się zapomniała i nie zdążyła na swój ostatni pociąg. pocieszył ja Adam bo powiedział że u niego zrobimy afterek i moze przenocować. około 1 w nocy ludzie zaczęłi sie rozchodzić. okazało się że na after do Adasia tylko ja chętny (no i z przymusu nasza Kasia). oczywiscie w drodze do mieszkania kupiliśmy flaszkę i tam dopić sie chcieliśmy. na miejscu nie moglem wzroku oderwać od Kasi, wyglądała jak rasowa sekretareczka w tych ciuszkach, poza tym zdjęła szpilki i stopki w cielistych nylonkach z pazurkami machniętymi na czerwono rozwalały mnie;-) porządziłem sie kolegi wieżą i zapuściłem muzę, po czym wziąłem koleżankę do tańca, była juz nieźle wstawiona bo kleiła sie do mnie, zacząłem więc jej szyje delikatnie muskać ustami. po chwili kolega dołączył i objął ja od tyłu. Kasia speszyła się jednak my mówiliśmy by dała sie ponieść chwili itp. polaliśmy jej jeszcze wódki i poszło. najpierw pocałunki i pieszczoty i sie rozkręcila. tylko w pupkę słabo brała, bo to byl jej pierwszy anal w życiu tamtej nocy. ona robi lodzika Adamowi, ja wyskoczyłem z cipki i napieram na brąz, a ona że boi się i że tak nigdy nie miała, więc wziąłem leżącą obok łóżka tubke z kremem do rąk, wsadziłem końcówkę w jej zadek i wcisnąłem tam troche tego. z takim poślizgiem kutas wszedł bezproblemowo, ale za każdym sztosem krzyczała "ałła" więc chyba troche bolało ją. finalnie nadzialiśmy ją na dwie maczugi. Adam położył sie na krawędzi łóżka, Kasia nadziała się tyłkiem na jego koguta w pozycji tylnego jeźdźca a ja wszedłem w jej cipkę. wódka zrobiła swoje bo nie mogliśmy długo dojść i drylowaliśmy ją w tej pozycji chyba dobre pół godziny. po czym stwierdziliśmy ze ręcznie dokończymy. klęknęła między nami a my ręcznie dokończylśmy i mleczkiem opryskaliśmy. słodko wyglądała jak jej po policzkach, okularkach i włosach sperma spływała :-) rano zniknęła nawet nie wiem kiedy i ...to był ostatni raz jak Kasie widzialem. w poniedzialek nie przyszła do pracy. po tygodniu kierowniczka poinformowała nas że Kasia sie zwolniła. i najlepsze na koniec, po jakims miesiacu znalazłem ją na nk a tam ...zdjęcia z jej ślubu datowane sporo przed tym jak sie zatrudniła u nas :-) wiec chyba ją przerosło to co zrobiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boyu! a potem sie obudziłeś i na kołdrze byla ogromna, jeszcze mokra plama ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stypek
yea :) obudził się z potężnym kacem, w okół pełno pustych butelek, obok pijany kumpel a z tyłka wystaje mu prezerwatywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet Hardy Boy oj take it easy :-) żart taki. nawet jeśli to co napisałes to ściema, to zdaje sobie sprawe że takie rzeczy się dzieją. naprawde bardzo dużo panien, będących w związkach, sypie sie na boku z innymi i różne to przypadki są, czasem jakiś dłuższy układ, czasem jakaś poprostu przygoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek
ohh fuck nie doczekam sie chyba rozmowy z Toba,a bardzo bym chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek
Dzien dobry mile Panie,ohh fuck dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek
dobrze,to sie odezwij:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek
wiesz że na mnie możesz liczyć ;) jestem dyskretny i ostrożny więc gwarancję że się mąż nie zorientuje to masz jak w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek
a do tego jestem wyposażony w solidne narzędzie i jeszcze żadna nie narzekała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuchovnyD
jeśli faktycznie fajna z Ciebie dupa......to chętnych będziesz miała na pęczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek
mi już stoi :P spotkamy się na kamerkach? masz chęć na wirtualny, wspólny seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodił
pokaż lepiej psitkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek
napisalem Ci,odpisz i odeslij prosze,tam pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek
dobra,to bede maila spr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek
dobra,to bede maila spr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek
:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_elel
Mam męża który od zawsze miał taki fetysz i na początku sekretnie robił to jakiś czas zawsze spuszczał się w moje czółenka i szpilki pantofelki kiedy tylko miał okazje... wydało się po jakich 2 latach, dziwiły mnie jakieś plamy to że na moich pończoszkach i rajstopkach są takie smugi, potem były coraz większe bo czuł się coraz "odważniejszy", moje stópki się strasznie kleiły, czasami aż zaczynało tak cmokać i wkońcu się zorientowałam.. potem jakiś miesiąc wiedziałam ale mu nie powiedziałam, podglądałam go już widziałam jak to robi i jak je najpierw wącha i liżę.. mm podnieciło mnie to więc coraz bardziej go prowokowałam napoczatku tak ze myslal ze ma szczęście takie ulubione moje ukochane szpilki najdroższe uzywalam na codzień przychodziłam zostawiałam je w przedpokoju i udwalam ze ide sie zdrzemnąc potem wstawałam nagle jak kończył i tak po 10 minutach je ubierałam i wychodzilismy do sklepu ( a ja udwawałam ze nic nie czuje ) a sperma to mi az kipiala między paluszkami i pod piętką i do tego jeszcze miałam czarne pończochy .. m i wkońcu się przełamał i poruszył ten temat juz wiedział ze musze wiedzieć.. i teraz jest cudownie !! zawsze z mężem mielismy rózne fantazje ale ta jest na prawde super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollakko
Moniko super to rozegrałaś :-) moja kobieta się chyba nigdy tego nie domyśli :-) pełen szacunek dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie obcisle skorzane
spodnie! a swoja droga ciesz ze ze facet w ogolemoze uprawiac sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×