Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dostałam jak z liściciciaa

Jestem adoptowana i poznałam swoich biologicznych rodziców...

Polecane posty

Witam nie jestem adoptowana ale potrzebuje porady co zrobić. Mój chłopak był w domu dziecka razem z mlodsza siastra. Z racji problemów wychowawczych on trafił do ośrodka A siostra do adopcji, byli bardzo silnie związani że sobą.  Udało się znaleźć dziewczynę przed ukończeniem 18 roku życia wtedy ojciec adopcyjny nie wyraził zgody na kontakt gdyż dowiedział się wczesniwj o problemach w młodych latach mojego chłopaka. Podejrzewam że dziewczyna od początku miała stawionego brata w złym świetle  bo podobno ona też nie chce kontaktu .teraz jest po 18-stce A my dalej nie wiemy jak ta sprawę 'ugryźć '. Chłopak do dziś dnia nie radzi sobie z tym rozstaniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli młoda sama nie zechce tych kontaktów, to Twój chłopak niewiele wskóra.

Może próbować opisać jej swoje losy w jakimś liście. Tak bez wybielania się na zasadzie, że święty nie był, ale z tego wyrósł i teraz sobie w życiu radzi. Że rozumie, że ona może nie chcieć kontaktu, ale gdyby chciała, to zostawia jej pełne dane kontaktowe i możliwość odezwania się.

Może jak ona to przetrawił to sama w pewnym momencie się odezwie.

Niech jej pisze i wysyła życzenia na święta i urodziny. Zawsze oswoi się, że brat o niej pamięta, ale nie nalegałabym na super kontakty od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.06.2019 o 21:29, Gość Hotel napisał:

temat ma 7 lat ale nie wierzę w to co napisała autorka tego tematu, akurat odnalazła rodziców którzy są bogaci a oni ją jeszcze zwyzywali i nie mają dzieci ,opowiadanie zmyślone. Autorka była ich jedynym dzieckiem i ją oddali??Ściema.

Też uważam że to ściema wszystko brzmi niewiarygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×