Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość she loves doctor

seks z przyszłym teściem

Polecane posty

Gość sylwka
jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdoctor
sylwka jestem ja mam 27 a teść 51,postanowiłam ze będę i z nim i jego synem,fajnie jest też kochać się z dwoma facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasiaisa
a Twój mąż wie o tym?A jak sądzisz który z nich jest lepszy w łóżku?Ciekawa jestem jak Ci było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdoctor
kasiasiaisa wie o tym chętnie lubi się do nas przyłączyć,chcemy spróbować z gadżetami erotycznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnyy
mm.. az sie napalilem..... kasia ty tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadu-99
I dobrze ! Szkoda ze twoim (teściem) nie jestem ! I moja rada - dziub na kłódkę, pamiętaj o zabepieczeniach w seksie, ma być ci dobrze i miło, teście i ich synowie zwykle maja takie duże ego ! Polowali raz tacy na mnie, wiem coś o tym ! BUŹKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdoctor
co za koorwiska wiesz może ty jesteś ku** nie obrażaj mnie i mojego teścia wiochmenko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdoctor
gadu-99 możesz być sopokjona używamy antykoncepcji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdoctor,
gadu-99 Louis i elmer chcą się kochać tylko z zabezpieczeniem poza tym nie na wszystko się w seksie zgodzić, poza tym oni mnie nigdy nie zostwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdcotor
gadu-99 oini ja chcącą się kochać to zabezpieczeniem, są bardzo dobrzy w seksie,skoro polowali tacy na ciebie i co dałaś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadu-99
Kocham się mądrze, a z durniami co głupoty piszą na forum nie dyskutuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdoctor
gadu-99 tak tutaj nie którzy piszą głupoty,czy chodzi o mnie możesz być spokojna używamy antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdoctor
drak_ side no jego syn nie taki dzieciuch poza tym z dwoma jest lepiej niż jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadu-99
Używajmy antykoncepcji, skoro obecne teściowe (wieku 40-60 lat), bardzo często za wiedzą i cichym przyzwoleniem swoich córek śpia z ich meżami (zięcami w wieku 20-50), męzowie teściowych (ojcowie) często o tym wiedza i akceptują to po chichu z różnych powodów bo panie sa zagranica i pracują, zatem druga strona też ma do takiego zachowania prawo ! I niech zatem będzie dobrze i miło w łóźku ! A świat się bardzo zmienił !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdoctor
gadu-99 mam czasami wrażenie w co ja się wpakowałam czy ten związek nie jest zakazany,miewam czasami takie myśli ale wiem że chce być z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadu-99
To jest ciekawy układ ! Ty rozdajesz karty i grasz, jak masz grać - tego nigdy się nie dowiesz, najlepiej aby jeden nie wiedział nigdy o drugim, mogą mieć różne reakcje, za mną goniło takich dwóch razem - bo ja byłem ten trzeci ! Przegrali obaj, miej radość w zyciu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shelovesdoctor
gadu-99 jednak także myślę że nie zostawiłabym ich nigdy kocham ich. jak na razie z seksem nie mogę przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmertraff
widzę ze ktoś się podszywa pod moją żonę,będę musiał chyba to zgłosić komuś,:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmertraff
gadu-99 moja żona to dobra kobieta jeśli chodzi o seks nie jest wymagająca,to że sypia z moim ojcem to nic złego żyjemy w otwartym związku,zastanawiam czy to poligamia czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cierpię bezczelnych podszywaczy zwłaszcza jak podszywają się pod cudzą żonę,shelovesdcotor to moja żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej uzupelniac sobie braki z tesciem, niz z kolegami , przynajmniej taki facet nie bedzie sie wychwalal no I niczego niebezpiecznego nie przyniesie sie do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam dwa miesiace przed slubem,gdy moj przyszly pojechal z matka do jej siostry do niemiec bo tam mieszkala, a pojechali dlatego bo ona jakis wypadek miala i w szpitalu lezala, przyszly tesc bardzo mi sie podobal uwielbialam jak czasami mnie przytuli spontanicznie to czasami mnie w policzek pocalowal.Wlasnie wtedy bylam w miescie jak telefon zadzwonil i pytal sie co robie i co mam w planie wszystko mu powiedzialam a on zaprosil mnie na kawe i zaproponowal mi ze przyjedzie po mnie. Gdy juz u niego bylam to mnie zaskoczyl swoim zachowamiem i jego konplementami polaczonymi z propozycja. Zapytalam sie go jak on sobie to wyobraza przeciez za dwa miesiace bede jego synowa.A on na to ze narazie jestem dla niego obca i piekna laska z ktora che cos przezyc i zagwarantowal mi pelna dyskrecje.Chwile sie zastanowilam ale to tylko na niby, po odpowiedzi poszlismy sie troche odswierzyc, przez momen sie jeszcze zastanowilam bo nie wiedzialam co jakiego czlonka ma gdy juz sie rozebral to az sobie krzyklam i ojej powiedzialam. Bo takiej kielbasy jeszcze nie widzialam, zauwarzyl moj lek i zaraz mnie zapewnil ze ze bedzie uwarzal i mi bolu nie zada. Chialam mu loda zrobic ale do buzi sobie nie dalam rady tak wlozyc jak bym chciala, ale i tak mu wymasowalam ze az w buzi pelno spermy mialam i po cyckach mi splywala. Poszlismy do jego sypialni i tak sie dopiero zaczelo wyciagda z szufladki tybke z kremem najperw sobie dobrze posmarowal a pozniej kazal mi nogi rozsunac i moja cipiulke zaczal nacierac, bardzo mnie to podniecilo i czulam ze juz mokra jestem i wtedy juz mi wszystko jedno bylo tylko chcialam zebym juz go w sobie miala,nie dlugo czekalam jak niespodziewanie sie wemnie znalazl ani tego bulu duzego nie bylo na jaki sie przygotowalam, Pupcie sobie ulozylam nogi do gory podnioslam ile moglam on mie za piety zlapal i zaczal swoje. Nawet nie wyobrazalam sobie ze tyle rozkoszy moge otrzymac, poprostu wylam z roskoszy a ile orgazmow mialam to trudno bylo sie doliczyc, tylko mu powiedzialam zeby caly we mnie wjechal i zerznal mnie jak suke, pozwolilam mu w srodku skonczyc. Gdy juz emocje opady to nagle sobie zasnelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seksu z przyszlym tesciem jeszcze nie mialam, ale za to juz pare razy mu obciagalam, nawet mi sie raz zdazylo w jego samochodzie, ma lajny smak spermy bo ostatnio zrobilamu mu z polykiem az mnie za to pocalowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam młodego teścia i gdy mąż mnie nakrył z nim to oznajmił ,że będzie co miesiąc lecz we troje może to chore.Lecz nie jest to chore seks bez widzy męża z jego ojcem.Tesc ma dużego i jęcze strasznie gdy we mnie on fchodzi a meża to podnieca i wchodzi w drugą dziurkę.Często robi mi minetkę mąz i tesc podczas trójkata.Nie mają uprzedzeń do siebie i nie brzudzą sie.Ja obciagam meżowi a teść mnie puka i gdy skończy próbuje teściowi obciagac bo nie wchodzi mi cały do ust ale połykam obojgu sperme jest smaczna.Myślalam o obcym facecie do czworakąta dołączyć.Lecz mąż sie nie zgodził teść byl za.Wiec nie będzie tego sesu we czworokacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×