Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Flexi Lexi

głodówka 10 dniowa - 17/07/2012

Polecane posty

Gość Flexi Lexi

Witam wszystkich zainteresowanych!!! Postanowilam zalozyc nowy watek gdyz wszytskie ktore na ten temat odnalazlam juz wygasly albo malo kto na nich sie pojawia:) Zaczne od napisania czegos o sobie:) Mam 29 lat, 172 cm wzrostu i waze 69 kg. Jestem obecnie na 2 dniu glodowki, moj cel to 60 kg ale nic sie nie satnie jak waga pokaze mniej po zakonczeniu glodowania ;) Zawsze bylam raczej szcupla dziewczyna(55-57 kg) do momentu kiedy zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne, po nich w ciagu roku przytylam 10 kg a wlasciwie napuchlam;( potem wyjechalam na wyspy i tam sie dopiero zaczelo tycie;( 4 lata temu zaszlam w ciaze wazac 79 kg, tuz przed porodem waga wskazywala 100kg!!!!MASARKA!!!!!!!! po wyjsciu ze szpitala bylam o 10 kg lzejsza potem powoli schudlam do 80 a dalej juz bylo bardzo ciezko, raz 5 do przodu raz 5 do tylu az do teraz, w styczniu tego roku wazylam 79 zaczelam jesc zdrowiej i spadlo mi 4 kg, ale to wciaz malo, zanim zaplanowalam glodowke duzo o niej czytalam i postanowilam sie dobrze do niej przygotowac. przez 10 dni stosowalam diete owocowo-warzywna dr Dabrowskiej i w ciagu tego czau schudlam do 69 kg teraz jestem 2 dzien na glodowce i mam zamiar sie zwazyc dopiero po jej zakonczeniu. Zapraszam wszytskich chetnych bo razem razniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiadzidziusia
Moglabys napisać coś więcej o tej diecie owocowo- warzywnej? Ile konkretnie na niej schudlas w ciągu 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiadzidziusia
Moglabys napisać coś więcej o tej diecie owocowo- warzywnej? Ile konkretnie na niej schudlas w ciągu 10 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
Witaj mamusiadzidziusia :) Na diecie owocowo-warzywnej dr Dabrowskiej schudlam 5 kg przez 10 dni, jest to dieta na ktorej mozna jesc tylko owoce i warzywa w kadej postaci, jednak nie wszystkie, z owocow mozna tylko jablk, grejfruty i cytryny wiec wybor raczej ubogi, a z warzyw :marchewkę, seler, pietruszkę, chrzan, buraki, rzodkiewkę i rzepę, sałatę, seler naciowy, zieloną pietruszkę, rzeżuchę, koper, zioła, Cebulę, por, czosnek,pomidora i paprykę, kapusta biała, czerwona, pekińska, włoska, kalafior, kalarepka, dynia, kabaczek, cukinia, ogórki, zalecane jest rowniez jedzenie duzo kiszonych ogorkow i kapusty, picie duzej ilosci wody, herbatek ziolowych i sokow warzywnych ( dozowlone sa kupne ale tylko te bez cukru) soki owocowe tez mozna pic ale rowniez te bez dodatkowego cukur i tylko z tych owocow ktore sa dozwolone na diecie. Ogolnie dieta ta powinna trwac od 2 do 6 tygodni, ale w moim wypadku chce sprobowac glodowki wiec 10 dni na diecie dr Dabrowskiej bylo swietnym przygotowaniem do glodowki. Poza tym ze schudlam 5 kg to jeszcze poprawila mi sie cera juz sie nie swieci jak przedtem, bardzo zesczuplaly mi nogi i talia, w sumie wszytskie spodnie ktore dotychczas nosilam spadaja mi z tylka;) Mam nadzieje ze pomoglam. W dalszym ciagu licze ze odezwie sie ktos chetny do 10 dniowej glodwki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
a wracajac do mojego glodowania, to dzien drugi tak samo jak pierwszy znosze dobrze, ladna mamy dzis pogode wiec wiekszosc dnia spedzilam poza domem ;) nie majac czasu myslec o jedzeniu:) szkoda ze nie ma jak narazie zadnych chetnych do wspolnego glodowania bo w kupie sila ;P i razniej oczywiscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa21
hej :) chetnie przyłacze sie do głodówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak tataa taa
hej a jak wytrzymasz tyle dni bez jedzenia? nie bedziesz miec sily kompletnie na nic...ja waze 60 kg i chcialabym schudnac do 52 ale chyba zrobie to mniej restrykcyjniej bo nie wierze ze wytrwam bez jedzenia az 10 dni, jeden dzien jest ciezko a co dopiero tyle..nie boli cie glowa? nie jestes rozdrazniona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa21
niewiem jak wytrzymam bo jeszcze nie stosowalam tego typu diety tyle dni waze dokładnie tyle samo 60kg i chciala bym zrzucic przynajmniej 5 kilo. wiele juz diet prubowalam i kilogramy bardzo powoli spadaly wiec chyba głodowka jest jedynym ratunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak tataa taa
a nie boisz sie ze pozniej wrecz rzucisz sie na jedzenie?? szczerze mowiac tego typu diety i mnie zawsze konczyly sie tak samo, zjadlam jednego batonika a potem 5 i popilam piwem a potem jeszcze czipsy... dlatego nie wiem jaka teraz dietet zastosowac;/ ale wiem ze musze dac rady;( a ile masz lat? ja 20 no wsumie 21 w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa21
zdaje sobie sprawy ze moze tak byc chociaz bede mocno walczyc zeby tak sie niestalo. tez niemam pojecia jaka diete zastosowac zebym wreszcie zeszla do wymarzonej wagi tym razem spróbuje głodówki zobaczymy jak tobedzie. Mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak tataa taa
czyli wsumie podobny wiek;p ja myslalam o sb bo troche o niej czytalam, ale teraz chyba tez zastosuje cos w stylu glodowki ale jednak bede cos jesc tyle ze bardzo malo, mam wesele siostry we wrzesniu i to jest ostatni dzwonek zeby zastosoac sie do jakiejs diety i schudnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa21
no ja mysle ze na jakies jabłko w ciagu dnia czy cos podobnego sie skusze ale nic pozatym tak sie zawzielam ze mam zamiar tym razem osiagnac swoj cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
hej dziewczyny:) fajnie ze ktos sie pojawil:) wiadomo ze jak ktos nie ma nadwagi tylko chce schudnac aby czuc sie lepiej to waga leci w dol wolniej, ja stosujac diete owocowo-warzywna przez 10 dni jako wstep do glodowki, skurczylam sobie zolodek i jest mi teraz latwiej. zapomnialam dodac ze poza woda z cytryna i czerowna herbata pije jedna kawe dziennie, rozpuszczalna z odrobina mleka, na prawdziwej glodowce nie wolno tego robic ale mi nie chodzi az tak bardzo o oczyszczenie ogranizmu bardziej zalezy mi aby schudnac, poki co to moj 2 dzien i czuje sie dobrze, dodam ze musze gotowac dla meza i coreczki wiec pokus mnostwo ale jak narazie trzymam sie nie zle :) jesli chodzi o efekt jojo po glodowce to mam juz na to plan, otoz przez 2 tygodnie po zakonczeniu glodowki bede stopniowo z niej wychodzila, przez pierwsze kilka dni pila rozcienczone soki warzywne i owocowe potem stopniowo przestane je rozcienczac i dorzuce warzywa i owoce i potem powoli bialko, dodam ze wiele czytalam o glodowkach i podobno po ich zakonczeniu czlowiek nie ma w ogole ochoty na niezdrowe jedzenie, mam nadzieje ze to prawda :) mimo wszytsko ja sie nie poddam i wytrwam te 10 dni a jesli uda mi sie schudnac to zrobie wszytsko by to utrzymac :) a wiec kto sie decyduje i gloduje ze mna??? co do zlego samopoczucie i bolu glowy to poki co nic z tych rzeczy mi nie dolega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
przestudiowalam mnostwo watkow na temat glodowki i z tego co tak wyczytalam najtrudniejszy jest 3 i 4 dzien potem niewidomo skad czlowiek na duzo energi i wspaniale samopoczucie, mozna schudnac do 10 kg przez 10 dni wiec chyba warto sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa21
no to prubujemy :) zaczynam od jutra jestem dobrej mysli mam nadzieje ze wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
no to super!!!! strasznie sie ciesze ze nie bede tu sama bo wiadomo ze jakas chwila zalamania napewno bedzie i fajnie sie nawzajem wspierac i wymieniac sposobami jak przetrwac:) co do trikow i sztuczek aby przetrwac to mi pomaga picie cieplej wody z cytryna znacznie lepeij mi wchodzi niz zimna i czuje sie po niej pelniejsza:) poza tym codzinnie maszeruje szybki krokiem przez godzine i podczas kapieli robie sobie na koniec lodowaty prysznic tak ok 2 minuty zeby ujedrnic skore do tego masuje sie szorstka szczotka aby zmniejszyc cellulit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiadzidziusia
Kurcze kusi mnie ta dieta owocowo- warzywna. Jak.czytam o tych lodówkach to przyznam, że też się nad tym zastanawiam jednak u mnie w grę chodziłoby max 5 dni. Moja historia jest bardzo podobna do Twojej autorko. Mam 173 cm wzrostu , waze 69 kg. Jestem młoda mama, w dniu porodu moja waga sięgnęła 90kg teraz zmagam się z balastem. Nie chce dużo schudnac, myślę że wystarczy mi 62 kg no może 60 ale nie więcej. W głodówce przeraża mnie gwałtowny ubytek wagi, który może odbić się na kondycji skóry i jedności piersi... Podobnie jak Ty również od jakiegoś czasu stosuje zimne prysznice i podczas każdej kąpieli szokuje całe ciało rekawicami. Pewnie dzięki temu mimo tego, że w ciągu roku straciłam ponad 20 kg nie mogę narzekać na kondycję skóry. Muszę o tym pomyśleć. Narazie ograniczyła drastycznie węglowodanów i tłuszcze. Może spróbuje tej diety owocowo- warzywnej a potem 3 dni głodówki i powolne wychodzenie? Tak sobie myślę,że w ten sposób powinnam schudnac z6 kg w 2 tygodnie. Co sądzie o tym pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiadzidziusia
Przepraszam za blady ale pisze z komórki a ona wstawia czasem domyśle słowa, które jak widać ni jak się mają do kontekstu wypowiedzi. Mam nadzieję, że mimo wszystko sens jest zrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
mamusiadzidziusia mysle ze to dobry pomysl, i ze w dwa tygodnie uda ci sie schudnac 6 kg skoro mnie sie udalo 5 kg w 10 dni:) ehhh my kobitki to jednak mamy co???? ja jednak pozostaje przy glodowce :) dzien 2 uwazam za zakonczony:) do jutra laski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Mam 173, 60 kg i chce schudnac do 52. 3 lata temu schudlam 20 kg (z 70 na 50), 8 miesiecy temu przybylo mi z 53 na 64, pol roku temu wazylam 54. Wiem, wiem mam strasznie wahania wagowe :D Mysle ze do konca tygodnia wytrwam na diecie owocowo-warzywnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiadzidziusia
Ok dziewczyny. Od dziś warzywa, owoce i kefir. Z czasem rezygnuje z kefiru, potem przestawiać się na same soki warzywne i herbaty ziołowe. Potem 3 dni głodówki i taki sam powrót. Do tego spacery, skakanka i 30 min ćwiczeń z płytą Chodakowskiej. Kurcze mam tego już dość stosuje dietę a nixon się od 2 tygodni nie zmienia. Może taki szok dla organizmu pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
hej dziewczyny u mnie dzis przesliczna pogoda, wiec zaczynam 3 dzien godowania, nawet nie myslalam ze bede sie tak dobrze czula :) pedze dzis na caly dzien na zakupy bo za 3 tygodnie urlop ale bede dzis kupowac tylko dla mojej 3i pol letniej gwiazdy bo ja przeciez za 8 dni bede chudziutka jak szczypiorek wiec wtedy zaszaleje ;P piszcie jak wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
hej dziewczyny u mnie dzis przesliczna pogoda, wiec zaczynam 3 dzien godowania, nawet nie myslalam ze bede sie tak dobrze czula :) pedze dzis na caly dzien na zakupy bo za 3 tygodnie urlop ale bede dzis kupowac tylko dla mojej 3i pol letniej gwiazdy bo ja przeciez za 8 dni bede chudziutka jak szczypiorek wiec wtedy zaszaleje ;P piszcie jak wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
hej dziewczyny u mnie dzis przesliczna pogoda, wiec zaczynam 3 dzien godowania, nawet nie myslalam ze bede sie tak dobrze czula :) pedze dzis na caly dzien na zakupy bo za 3 tygodnie urlop ale bede dzis kupowac tylko dla mojej 3i pol letniej gwiazdy bo ja przeciez za 8 dni bede chudziutka jak szczypiorek wiec wtedy zaszaleje ;P piszcie jak wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
hej dziewczyny u mnie dzis przesliczna pogoda, wiec zaczynam 3 dzien godowania, nawet nie myslalam ze bede sie tak dobrze czula :) pedze dzis na caly dzien na zakupy bo za 3 tygodnie urlop ale bede dzis kupowac tylko dla mojej 3i pol letniej gwiazdy bo ja przeciez za 8 dni bede chudziutka jak szczypiorek wiec wtedy zaszaleje ;P piszcie jak wam idzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! Tak w ogole to moge sie do waszej glodowki dolaczyc?:) ja dzisiaj zjadlam 6 srednich marchewek surowych i jednego sredniego ogorka kiszonego. Jak Wam idzie? Mam nadzieje, ze do konca dnia nic nie zjem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa21
pierwszy dzien na głodowce jak narazie jest niezle nic nie zjadlam a wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
Witamy misiaczekaa :) oczywiscie ze mozesz sie do nas dolaczyc im nas wiecej tym weselej i razniej;) moj 3 dzien juz sie prawie konczy, idzie mi calkiem niezle, az jestem pod wrazeniem i jesli dalej bede sie tak swietnie czula to przedluze glodowke z 10 na 14 dni:) pije tylko wode z cytryna i czerwona herbate, dzis ubralam czarne spodnie ktore jeszcze nie tak dawno byla strasznie na mnie ciasne, teraz wyobrazcie sobie spadaja mi z dupci :) strasznie to motywujace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xmenaa6a5
Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety. Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza. "Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą. Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://naturalnie24.pl/sklep,12,68,nopalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
Xmenaa6a5 ty to chyba jakies profity z reklamy tego zlotego srodaka dostajesz co? reklama jak sie patrzy:) dzieki za informacje ale ja jednak pozostane przy swoim, i bede dalej stosowac swoja glodowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×