Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Flexi Lexi

głodówka 10 dniowa - 17/07/2012

Polecane posty

Gość Flexi Lexi
wiem jak to jest , ostatnio tez mialam chwile zalamania i zjadlam mufinke, bylam strasznie wsciekla i mam nadzieje ze wiecej sie to nie powtorzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
no wlasnie lepiej sie troszke czyuje zmusilam meza zeby zagral zemna w babinktona torszke sobie pobiegalam przy tym mam nadzieje ze spalilam chociaz troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
ale co to jest ze czlowieka napda taka chec ze nie potrafi sie opanowac ;/;/nie ogarniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to wszystko wina naszych zmyslow ! w tym czasie nasze zmysly nie powinny reagowac na jedzenie - niestety, niemozliwe :( ja dzisiaj przesadzilam, ozarlam sie nutelli, wczoraj mi chlopak kupil. kilogramowa, zjadlam ja razem z chlopakiem. miesiaczka mi sie zaczela, nie bede miala zadnego wytlumaczenia wiec od jutra zaczynam glodowke. mam to wszystko gdzies! nie bede tego jadla. przyznam wam sie na forum a jak zjem cokolwiek to wiecie co ? prosze Was- zdolujcie mnie i mi uswiadomcie to, ze bardzo zle zrobilam, zebym czula sie winna nie tylko wobec siebie ale tez Was. wspolnie sie wspeirajmy! :):):) z gory dziekuje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, nie moge sie doczekac jak podzielisz sie z nami jakie osiagnelas rezultaty dzieki temu proszkowi. jak zadziala- bedziesz mi musiala dokladnie napisac co to za proszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
no to amanda bedziedzmy cie dolowac jak chcesz ;d;d;d a co do oli to tez nie moge sie doczekac jej efektuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
misiaczekaa skad ci przyszlo do glowy ze tak sie nazywam? nie to nie moje nazwisko, ja nie jestem mezatka jeszcze wiec mam tylko jedno nazwisko ;P a ten proszek to chyba najzwyjlejsze siemie lniane jest a nie tam zaden cudowny srodek,( przynajmniej ma taka sama konsystencje jak sie w wodzie rozpusci) choc moja mama mowi ze siemie jest swietne na jelita i bardzo dobrze je pic wiec jak juz kupilam to bede stosowac ;) a jutro i tak opisze efeky jesli jakiekolwiek beda... ale i tak herbatka z liscia senesu na przeczyszczenie sieje spustoszenie, ale to jest masakra wrecz, pijesz wieczorem i dokladnie po 12 godz pedzisz na kibelek ale to doslownie pedzisz ;P hehe ide spac dziewczeta bo padnieta jestem :) do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa bylam jak wgladacie wiec zagladnelam na nasza-klase, sorry. a gdzie w IE jest dostepna herbatka z liscia senesu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
no ladnie na naszej klasie to nie wiem czy znajdziesz tamz b ydgoszczy starsznie duzo osub ;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
no w IE niestety nie kupisz herbatki z lisci senesu, ja mam z Pl, mamusia mi wyslyla takie niezbedne rzeczy ktorych tu nie mozna dostac ;) dzis moj 7 dzien glodowania czyli polowa i musze stwierdzic ze jestem jakas taka pelna energii, sama nie wiem o co tu chodzi bo wczoraj nie mialam na nic sily, musialam sie zmuszac by isc biegac a dzis od rana energia mnie rozpiera, czuje sie swietnie co mnie bardzo cieszy bo jutro ten Londyn i fajnie by bylo zebym tam nie zdychala i nie marudzila tylko cieszyla sie urlopem ;) choc i tak ja juz zyje wylotem do Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
a co do efektow picia tego siemienia lnianego to jestem zadowolona, poniewaz juz od 7 dni nie jem nie bardzo tez sie wyprozniam ze tak to ladnie nazwe :) siemie lniane mi pomoglo wiec chyba jednak troszke oczyszcza te jelitka ;) moze nie az tak jak lewatywa ale zawsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
dziewczyny to nie siemie lniane tylko nasiona babki :) dzialanie delikatnie przeczyszczajace... a ja z gory zalozylam ze to siemie lniane a dzis jednak postanowilam to przetlumaczyc silly me ;) w kazdym razie u mnie zadzialalo nie tak drastycznie i intensywnie jak lisc senesu czy lewatywa ale jednak energia mnie dzis rozpiera wiec lece sprzatac a potem pobiegac do parku ;) milego dnia laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
Amanda jak tam twoj pierwszy dzien glodowki? Anika jak ci idzie twoja dietka? co do nk to nie bede tu na forum pisala jak sie nazywam bo nie chce zeby potem kazdy kto to czyta wiedzial o mnie wszytsko, sorki:) ale skoro jestesmy z Dublina i okolic to mozemy sie kiedys spotkac na kawke albo szklanke wody :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
hej dziewczyny ja jakos sie pozbieralam po wczorajszym napadzie na slodkie dietka dalej chicuaz czekam ola na twoje efekty kusi mnie ta gloduwka tylko nie wiem jak u mnie z silna wola ;d;d;d; az tak powiedzcie cos wiecej co moge jest n diecie warfzywno owocowej bo musze ja zaczec jak chce gloduwke zrobic z warzywami niema prioblemu ale jedzie z owocuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
hej dziewczyny ja jakos sie pozbieralam bo wczorajszej wpadce a raczej napadzie na slodycze od rana kromeczka chlebka teraz szaszlyk ale c iagle sie zastanawiam nad ta gloduwka napiszcie mi cie o tej diecie warzywno owocowej z warzywami nie mam problemu ale co wy jecie na dni owocowym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
Anika na pirwszej stronie tego watku masz dokladnie napisane jakie warzywa i owoce mozez jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
dzieki ola poszperalam troszke w necie i znalazlam o tej diecie napalilam sie ostro od jutra zaczynam trzymajacie kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
tylko jeszcze jednopytanie pilyscie normalnie kawe na tej diecie nie jestem w stanie odmuwic sobie porannej kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
ja pilam kawe, niby sie nie powinno ale mam tak samo jak ty poranna kawka to rytual ktorego nie potrafie sobie odmowic ;) nawet na glodowce pije jedna kawke z rana ( slaba rozpuszczalna i bez cukru ale pije) ja bylam bardzo zadowolona z tej diety owocowo warzywnej i jak zakoncze glodowke to jako sposob na wyjscie z niej bede przez 2 kolejne tygodnie na powrot stosowac ta dietke a potem tylko jakies bialko dorzuce i jak mi sie uda to bedzie to moj sposob na zdrowe odzywianie juz na stale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
acha no to ja zaczynam od jutr troszke mnie rpzeraza brak slodyczy ale do tam raz sie zyje dam rade niema co wrazie c0o marchewka czy jaklko a ty jadlas zawsze 3 posilki czy mozna np zjesc 5 bo ogulnie w opisie tej dietki zawsze sa 3 posilki a ja ostatnio przyzwyczailam sie do 5 na diecie 1000 kcal a jak ci idzie gloduwka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
ja jadlam wiecej niz 3 posilki ale mniej niz w tych opisanych w necie, te porcje byly dla mnie za duze ;) ja jadlam duzo kapusty kiszonej, gotowalam sobie z niej jarski bigos, i robilam przerozne surowki, zadowolona bylam z tej diety glodna nie chodzilam :) za to teraz jestem przeokropnie glodna wiec ide juz spac zeby mnie nic nie kusilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
dzieki za dobre rady napewno sioe przydadza a o bigosie bym nie ponyslala ;d;d juz niedlugo masz koniec wiec lepiej idz spac zeby sie nie denerwowacL:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubinowaa...
czesc dziewczyny, mimo ze nie mam klopotow z waga to zrobilam sobie glodowke razem z mezem on 12 dni ja tylko 7, ze wzgledow zdrowotnych itd. i czulismy sie super wiec polecam ;), tylko pijcie duzo wody :) oprocz tego probowalam diete owocowa no i jedzenie 'na surowo' wiec jak chcecie schudnac polecam surowizne ;) na 'raw food' bylam troche ponad rok i 10 kilo schudlam, przed wazylam 65 przy 180 cm. a na owocowej bylam 6 miesiecy - jadlam na jakie tam owoce mialam ochote ale jednak lepiej jest tez warzywa bo te 6 mies na samych owockach to troche za dlugo.. ;) no ale czulam sie 'lekka' ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wstyd mi sie przyznac ale tak mnie bardzo brzuch bolal ze jednak dzisiaj jeszcze jadlam ;/ od jutra zaczynam z Toba Anika ;) jestem zla na siebie ale zaczynam od poniedzialu. jutro postaram sie na samej glodowce. Ola udanych wczasow w Londynie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemi.Mozil
Hej dziewczyny;) Straszni przybrałam na wadze w związku z lekami i teraz przy wzroście 174 ważę 93kg. Na szczęście, nie wyglądam na tyle, co nie zmienia faktu, że jednak to trochę dramat;) (nie jestem okrągła, tylko klepsydrowo-nabita) Postanowiłam zacząć głodówkę w zasadzie głównie po to, żeby schudnąć no i tak wpadłam na Wasz wątek, zatem się przyłączam:) Jestem dziś po pierwszym dniu, mam nadzieję, że ubytek wagi będzie spektakularny:) A poważnie, myślę, że to dobry wstęp do diety. Zatem jeszcze 9 dni:) Bajo bongo i do przodu. Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. zaczynam z wami od dzisiaj. ważę 65kg przy 169cm.. ile trzeba głodować żeby schudnąć 10kg, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
hej dziewczyny mi dzisiaj snil sie tort czekoladowy z bita smietana, MASAKRA!!!! tak realistycznego snu jeszcze nie mialam ;) wstalam rano i dobrze ze nia mialam nic slodkiego w domu bo pewnie bym sie na to rzucila bez wiekszego zastanowienia ;) dzis moj 8 dzien glodowania, nadal sie nie waze ale widze ze schudlam, z dnia na dzien wygladam lepiej ale tez z dnia na dzien mam niej sily ;( i jestem coraz bardziej glodna ;( dzis lecimy i strasznie sie obawiam jak to bedzie w tym Londynie, czy dam rade? trzymam za was kciuki dziewczyny zebyscie daly rade i nie poddawaly sie :) witam tez wszytskie nowe dziewczyny gotowe do glodowania, zanim jednak zaczniecie poczytajcie troche o tym jak sie przygotowac do glodowki i jak zniej potem wychodzic bo to bardzo wazne aby nie bylo efektu jojo ;) przy duzej nadwadze mozna zgubic 10 kg w 10 dni choc jest to kwestia indywidualna, trzeba natoiast po glodowce zmienic diametralnie nawyki zywieniowe by waga nie powrocila z nawiazka.... bez konsultacji z lekarzem mozna glodowac max 14 dni powyzej jest to juz niebezpieczne dla zdrowia. najwazniejsze jest samozaparcie, choc jest ciezko i pokus nie brakuje ja jakos sie trzymam :) uciekam na zakupy a potem szybko na lotnisko ;) odezwe sie po powrocie no chyba ze znajde tam chwilke to napisze :) TRZYMAJCIE SIE DZIEWCZYNY!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo;) Czytałam, czytałam wcześniej. Nie są to zupełnie bezsensowne zalecenia (jak sądzę), ale też nie ma jakiegoś wielkiego dramatu. Po 36 godzinach stwierdzam 91.3. Podejrzewam, że to efekt "puszczania wody", spadku energii nie zanotowałam, ale chyba wszystko przede mną. Nie jestem dramatycznie głodna, nie boli mnie głowa (jeszcze). No, ale 1,5 dnia to jest w zasadzie nic w stosunku do dwóch tygodni, zatem nie ma się co przesadnie cieszyć. Powodzenia pozostałym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od dzis tez mam glodowke,
nigdy nie bylam na glodzie wiecej jak 3 dni, a niestety pierwszy przełom kwasiczy następuje dopiero miedzy 6 a 9 dniem, krócej to oprócz utraty wody i wagi nic glodówka nam nie da. Ale zobaczymy ile wytrzymam... zaczełam oczywiscie od ograniczenia jedzenia i dzis jest dopiero pierwszy dzien o wodzie - ale kawe niestety musze pić, nie ma wyjscia -nie dalabym rady w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×