Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Flexi Lexi

głodówka 10 dniowa - 17/07/2012

Polecane posty

Gość Flexi Lexi
misiaczekaa nie wiem ile schudlam przez te 3 dni glodowania bo postanowilam sobie ze zwaze sie dopiero jak zakoncze glodowke, jednak zanim zaczelam glodowke to bylam 10 dni na diecie dr Dabrowskiej owocowo-warzywnej i na niej przez te 10 dni schudlam 5 kg, a spodnie o ktorych pisalam lezaly dluuugggggggoooooooooooo w szafie prawie zapomniane i dopiero dzis mi sie o nich przypomnialo wiec to nie kwestia tych 3 dni ze spadaja mi one teraz z dupki ale caloksztaltu mego odchudzania, ale i tak bardzo motywujace jak dla mnie :P dodam ze w styczniu tego roku wazac 79 wydalam fortune na przesliczne jeansy ,dosc duzo za male niestety, specjanie kupilam za male by miec motywacje do odchudzania bo tylko to na mnie dziala :) teraz brakuje mi tylko ok 2 cm by lezaly idealnie i mam nadzieje ze uda mi sie to osagnac na glodowce;)) uciekam spac bo jakas taka senna jestem prze to niejedzenie :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiadzidziusia
Kurcze też jestem ciekawa jak tam twoja waga po 3 dniach. Ją aktualnie jestem po pierwszym dniu na kefirze i zupie. Zgotowała i zmiksowalam warzywa bo ciepłe zupy zawsze fajnie oszukują żołądek. Po jednym dniu już 0,8 mniej na wadze. Czytałam sobie o glodowkach, znalazłam też fantastyczny artykuł w sensie temat głodówki. Piszą o glodowkach jako o oczyszczaniu ciała i umysłu. Podobno buddysci stosują głodówki jako sposób na odnowę ciała i duszy. Niesamowity artykuł. W tym kontekście to utrata wagi jest tylko przyjemnym obrusem:) coraz bardziej się do tego przekonuje. Tylko w takim razie będę się musiała do tego porządnie przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiadzidziusia
Znów komórka ustawiła domyśle słowa.... Miało byc ugotowalam i bonusem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss-skinny
Hej, mogę się przyłączyć? potrzebuję motywacji, jestem 2 dzień na głodówce a zamierzam być 14 dni ;) mam 163 cm wzrostu. waga przed głodówką wskazywała 65,9 kg a po jednym dniu jest już 1 kg mniej :) wiem, że to woda, ale jak motywuje ;) stosowałam głodówki wiele razy, jednak nigdy dłuższe niż 3 dni. Te 2 tygodnie to będzie dla mnie przełom :D trzymajcie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
hej dziewczyny:) miss-skinny oczywiscie ze mozesz sie przylaczyc :) a ja dzis zaczynam dzien 4 poki co trzymam sie dobrze jedyny problem to to ze mam klopoty z zasypianiem :( juz 3 dzien wierce sie boku na bok i nie moge zasnac ale poza tym to wszytsko idzie gladko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
sama jestem w szoku ze nie boli mnie glowa, i ze nie jestem nerwowa :P i postanowilam ze przeciagne glodowke z 10 na 14 dni :) juz sie nie moge doczekac kiedy zaloze moje przesliczne nowe jeansy :) hehe piszcie jak wam idzie dziewczyny ? ja uciekam z moja corcia na plac zabawa bede pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
hej laski:) ...ja mialam dzis chwile zalamania i niestety moja slabosc do slodyczy wygrala :( jestem wsciekla i zalamana:( a tak dobrze mi szlo... nawet nie bylam glodna ale jak zobaczylam te mufinki to nie moglam sie powstrzymac i poprostu pochlonelam jedna w mgnieniu oka i dopiero po chwili zdalam sobie sprawe z tego co zrobilam!!!!!!!!! ZALAMKA!!!!!!!!! oczywiscie poszlam odraz niemalze do parku biegac, a wlasciwie nie mozna tego nazwac bieganiem to bardziej marszobieg, zazwyczaj robie to godzinke ale dzis z wyrzutami symienia po tej nieszczesniej mufince maszerowalam jak opetana przez 1,5 godz. mimo tego malego zalamania nie poddaje sie i dalej gloduje tym razem jednak bede sie bardziej pilnowac i obiecuje ze juz niczego nie tkne :) a jak wam idzie moje drogie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flexi, nie zalamuj sie, dobrze ze tylko jedna mufinka. Dziwne bo czesto stosowalam glodowki a wczoraj zjadlam 200 kalorii, troche ruchu i rano sie budze i czulam sie bardzo slabo, wstalam z lozka i mialam mgle przed oczami, postanowilam pojsc cos zjesc bo balam sie ze zaraz zemdleje. Zjadlam bagietke i kilka ciastek-musialam ale to jest spowodowane okresem bo dzisiaj albo jutro mi sie zacznie . Pomimo tego dzisiaj ugryze kawalek buleczki, wiem ze zle robie ale chce sprawdzic czy jutro jedzac same owoce (licze na bardzo mala ilosc) -pojutrze nie bedzie mi slabo. Wyjechalam do Irlandii, narazie nie mam pracy a powinnam miec ja miesiac temu i tutaj prawie codziennie pada deszcz, w Polsce pewnie w mgnieniu oka schudlabym 10 kg:( Mam pytanie, czy na diecie owocowo-warzywnej mozna jesc nektarynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ridere
Cześć ! :) Tak czytam i zastanawiam się nad rozpoczęciem głodówki, mam 17 lat waże 60kg/165cm, przez 4 miesiące schudłam nieświadomie 8kg z czego jestem dumna ale to tylko zmobilizowało mnie do pracy nad sobą, takie 55-56 kg by mnie w pełni usatysfakcjonowało. Pod koniec sierpnia wyjazd do Hiszpanii i miło byłoby pozbyć się tłuszczyku z całego ciała :). Myślę, że od jutra przez 2 dni dieta warzywno-owocowa o której pisałyście wcześniej a od niedzieli głoduję przez 5 dni. Mam nadzieję, że wytrwam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
misiaczekaa ja tez jestem w Irlandii ale juz od 7 lat wiec doskonale wiem o czym piszesz;) pogoda maskra, depresyjna jak nic :( ale ja juz przywyklam jesli w ogole mozna do tego przywyknac ;P ja od jutro zaczynam moje liczenie dni od poczatku, przez ta cholerna mufinke startuje od zera, ale nie poddaje sie , dam rade;) razem z wami napewno :) od jutro 10 dni glodowki potem 10 dni wychodzenia z niej i w koncu urlopik 3 tygodnie w Pl ;) a ja bede w tym czasie chudziutka sliczniutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dokladnie w ktorym miescie Irlandii ? nie licz od poczatku bo sie zniechecisz:) zamiast 10 dni wytrzymaj 14, tak jak zakladalas wczesniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka :)
Halo, dzień dobry :) Wiecie co? Bo tak Was podczytuję i chyba czegoś nie rozumiem ;p ta dieta owocowo warzywna oki, ale glodowka czyli co?;p nie jecie ABSOLUTNIE nic?;p nic a nic? 10dni?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
misiaczekaa na diecie owocowo-warzywnej nie mozna jesc nektarynek, jedyne dozwolone owoce to jablka, grejfruty i cytryny wszytsko dokladnie opisalam na pierwszej stronie tego watku... a mieszkam w Dublinie obecnie ( przez te 7 lat mieszkalam juz w wielu miastach ;) a Ty w jakim jestes miescie? i masz racje nie bede zaczynala od poczatku tylko dojade do 14 dni na to samo w sumie wyjdzie :) odchudzaczka :) glodowka= nic :) pije tylko wode, wode z cytryna i ziolowe herbatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja, odchudzaczka
ahaa;d ale czad;) podziwiam na prawde, ze dajecie rade:) ja od 4 dni na diecie :) rano kanapka z serem białym, salata i pomidorem. 2sniadanie platki z mlekiem obiad, jakis ziemniak sredni, jakas trawa i kawalek fileta na parze, albo kotlecik z indyka na parze dzis np mialam, jutro rybka z brokułami, tez na parze podwieczorek, owoc, jablko, banan, mandarynka, jedno z :) kolacja, roznie, owoce w sumie tez, wczoraj no truskawki z jogurtem naturalnym, dzis to samo co na sniadanie. :) 5 razy dziennie, pierwszy posilek przed 8 rano, ostatni ok 19, chodze spac po polnocy. myślicie że to sensowne posiłki? uda mi sie cos schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
to ja, odchudzaczka twoj jadlospis brzmi zdrowo ale jakbys odzucila pieczywo i banany to efekty bylyby lepsze :) mysle ze na takim jedzeniu uda ci sie schudnac jednak bedzie to wolna utrata wagi :) mi zalezy na schudnieciu 9 kg w 3 tygodnie wiec glodowka jest stworzona wlasnie dla mnie:) ja zaczynam 5 dzien o wodzie :) mam nadzieje ze juz zadna mufinka nie wejdzie mi w droge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
dzis moj 5 dzien i zaczynam odczuwac brak jedzenia , jakas taka slaba jestem dzis,na szczescie nie boli mnie glowa bo tego bym nie zniosla :P czuje ze mam mniej sily ale mam nadzieje ze jak opije sie wody to mi przejdzie w kazdym razie nie zamierzam siepoddawac bo piekne nowe jeansy czekaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss-skinny
Dziś mój 3 dzień. Na ostatniej głodówce w dwa dni schudłam równe 3 kg a teraz tylko 1,6 kg. Więc jestem podłamana. Ale i tak za nic nie przerwę. Trzeci dzień najgorszy jak dla mnie. Dziś tylko 2 razy wstałam z łóżka, po prostu nie mam siły. Mam nadzieję że do jutra to zmęczenie przejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
misiaczekaa to mieszkamy calkiem blisko siebie ja Blanchardstown Dublin 15 przy samym shoppingu :P ja juz czuje sie lepiej choc sily mam nie za wiele ale ide zaraz do parku na moj codzinny godzinny marszobieg:) w takich sytuacjach przypomina mi sie haslo mojej babci : chcesz byc piekna musisz cierpiec :) hehe trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny:) NIE PADDAWAJCIE SIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
jak tam dziewczeta? widze ze poza mna zadko ktos tu bywa ;( no trudno, ja bede pisac tak czesto jak sie da :) wlasnie wrocilam z parku, i musze stwierdzic ze z dnia na dzien coraz bardziej odczuwam efekty glodowki nie tylko spadek masy, nie waze sie ale i tak widze ze chudne, brzuch mam plaski :) czuje jak mi sie zoladek kurczy i strasznie mnie to cieszy nawet to ssanie w brzuchu jest przyjemnie motywujace ;) moja druga polowka nadziwic sie nie moze jak ja wytrzymuje i namawia mnie bym zjadla choc troszke ale ja jestem twarda i nie bede jesc az schudne tyle by zmiescic sie w te piekne jeansy ktore czekaja na mnie w szafie :) a tak serio to czuje sie na silach na dalsze glodowanie, jestem dorosla odpowiedzialna osoba i gdybym zle znosila glodowke to napewno bym ja przerwala!!! lece zaparzyc sobie czerwona herbatke i moze jakis serial obejrze :) zajrze tu jeszcze wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss-skinny
Ja sie nadal nie mogę z łóżka ruszyć :( pół dnia przespałam, drugie pół przeleżałam. Ale to już 3 dzień więc chyba jutro będzie lepiej :) głodowanie niezwykle mnie uszczęśliwia! Nie sądziłam że kiedyś przejdę na tak długą głodówkę. Mimo okropnego osłabienia mam ochotę skakać i tańczyć. Udaje mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
no i pojawil sie problem, moj zyciowy partner stwierdzil ze przyda nam sie urlop przed mym wyjazdem do Pl i zakupil bilety do Londynu ( mamy tam rodzine), lecimy w poniedzialek na tydzien!!! nie ze sie nie ciesze ale...po pierwsze nie wiem jak wytrzymam z moja glodowka, po drugie raczej nie bedzie mnie forum w tym czasie a dokladnie w nastepna niedziele konczy sie moja glodowka ( to jest dzien kiedy wracamy do IE ) tak wiec moje drogie napisze dopiero w poniedzialek i oznajmie wam czy mi sie udalo czy nie!!! i ile wskazuje moja waga po 14 dniach glodowki:) dzis jusz jest wieczor i poki co dalam rade w weekend raczej mnie nie bedzie bo spedzam go zawsze z moimi bliskimi ( coreczka i facetem) i nie sadze bym miala czas posiedziec na kompie, sprobuje jednak napisac choc jedno zdanie by dac wam znac jak mi miaja kolejne dni.... TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja glodowke zaczynam od poniedzialku. Mam nadzieje ze okres mi nie bedzie w tym przeszkadzal. Szkoda ze nie bedzie Ciebie Flexi bo bardzo motywujesz. Trzymam za Ciebie kciuki ! Dasz rade;) przynajmniej obiecaj sobie ze w ciagu dnia nie zjesz wiecej niz 200 kalorii, i tak duzo schudniesz ;) a wtedy oklamiesz zoladek bo zjesz malo a bedziesz czula sytosc;) ja codziennie wchodze i czytam Wasze posty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
hej laski:) jestem jeszcze na chwilke, postaram sie byc rozniez w weekend choc na moment ale jak bede w Londynie to raczej nie znajde czasu by tu zjarzec choc sprobuje :) i obiecuje wam ze zrobie wszystko by wytrzymac choc pewnie bedzie ciezko :( cos zaczyna mnie bolec glowa wiec chyba ploze sie dzis szybciej zanim rozboli mnie na calego:) milego weekendu dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
strasznie rozkojarzona jestem przez ta glodowke :) weszlam tu przed chwilka by cos napisac a napisalam zupelnie cos innego niz zamierzalam ;P a chodzilo mi o to ze zastanawiam sie czy owijanie folia spozywcza brzucha podczas mojego marszobiegu pomoze mi szybciej zgubic oponke ktora niestety posiadam? dajcie znac jesli ktoras probowala lub wie cos na ten temat, przyznam ze wlasciwie kiedys juz tego probowalam i wracalam cala mokra do domu spod foli kapal mi pot strumieniem :) ale czy obod talii sie zmniejszyl to nie pamietam ;( poza tym zastanawilam sie tez nad lewatywa? podobno bardzo wskazana na glodowce, ale jakos nie wiem jak sie do tego zabrac i czy w ogole tu w IE mozna taki zestaw do lewatywy kupic w aptece tak jak w Pl? bede musiala to sprawdzic? podobno lewatywa oczyszcz jelita a tam moze byc nawet 5kg zlogow....co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat lewatywy sie nie wypowiem bo nie orientuje sie na ten temat ale co do folii spozywczej to przyznam sie ze stosowalam ten sposob. tak jakw czesniej wspominalam ze zgubilam 20 kg to wydaje mi sie ze moge zawdzieczyc to troche folii. zaczynalam od odmowienia sobie masla/pieczywa jasnego/slodkich produktow, do tego biegalam po 2-3 km dziennie, pozniej zaczelam owijac sie folia, nieraz nawet na noc. wtedy tkanka tluszczowa spala sie szybciej, uwazam ze to jest dobry sposob ale niekoniecznie zdrowy. cialo poci sie ale nie oddycha. nie wiem czy to bylo bardziej spowodowane biegiem czy folia ale po 20 kg w ani jednym miejscu nie znalazlam cellulitu. czulam sie wysmienicie ! jak zaczelam owijac sie na noc to uwazam to troche za glupotke bo czesto przebudzal o mnie w nocy swedzenie ciala ale rano bylam pod folia cala spocona wiec w mneijszym stopniu niz podczas biegu spalam tluszcz ale spalalam podczas snu na pewno wiecej niz bez folii. zalezy kto jak na to patrzy. mysle ze powinnas sprobowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
hej dziewczyny moge sie przylonczyc tez jestem z wysp i mam prblemy zwaga odkad rzuciulam papierosy ;/;/no i mieszkam na wyspach jedzenie tu chyba najbardziej dobija jestem dzis na 6 dniu diety 1000kcal nie pierwszy raz od 2 lat borykam sie z waga i jedyne co mi z teog wyszlo ze po kazdej diecie nabieram potem 1 kg wiecej dklaczego wiem bo sie obiadam slodyczami ale co zrobic jak nie potrafie innaczej a jak same wiece one na wyspach zawsze sa pod reka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten sam problem, nie wiem czy to przez klimat czy tutaj produkuja inna czekolade ale tutaj slodycze mi znacznie bardziej smakuja. dnia bez nich nie potrafie przezyc. musisz powiedziec stanowcze NIE, nie zwracac na nie uwagi w sklepach, przechodzic w jak najwiekszym promieniu od nich, nie zabierac ich do koszyka i tlumaczyc sobie 'przeciez to glupia chwila przyjemnosci, glupie 500 kalorii a bede rozpaczala i zle sie czula ze zjadlam to', isc na owoce i wmowic sobie-zamiast czekolady czy czegokolwiek slodkiego - najbardziej ulubiony owoc ;) ja sobie tak wmawialam/tlumaczylam i dzialalo ;) zamierzam robic tak od jutra, otworzylam przed polnoca 3 godziny sloik kilogramowy Nutelli, oczywiscie zjadlam kilka solidnych lyzeczek i powiem Wam ze zamierzam odlozyc ja, jutro nie dotknac, zjesc troche salatki szefa a od niedzieli zaczac glodowke ;) mialam a'la glodowke przez jeden dzien - 6 srednich marchewek i dwa ogorki kiszone i czulam sie na nasteony dzien swietnie. Nowa Kolezanko, ile wazysz? jaki jest Twoj cel ? moze tez jestes z Dublina? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×