Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Flexi Lexi

głodówka 10 dniowa - 17/07/2012

Polecane posty

i chce narzucic pewien pomysl, zeby bylo nam przyjemniej to sie przedstawmy;) Flexi- jak masz na imie? Anika? Pozostale dziewczyny ?? Ja jestem Amanda, milo mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pwoiem Wam szczerze ze mnie w tym momencie zmotywowala Flexi, nie zamierzam przerzucic sie na tak rygorystyczna diete ale przynajmniej jakas dietka przemienna tj. owocowo-warzywna/glodowka/ max 400 kalorii z wylaczeniem bananow, pieczywa, ziemniakow, slodyczy itp ( te produkty ktora sa najbardzej nie wskazane), i pozniej postaram sie wylaczac 400 kalorii i pozostac tylko na warzywno-owocowej badz glodowce ;) mam nadzieje ze od niedzieli dam rade! jutro tj. dzisiaj - max 400 kalorii, w niedziele - same warzywka/owoce-max 300 kalorii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam w innym poscie odnosnie glodowki: Postaraj sie wytrwac do konca przelomu kwasiczego czyli do 10 dnia glodowki bo przejscie tego daje odczuwalna poprawe zdrowia.Zreszta napewno to wiesz Jeszcze slowo wtrace w sprawie trudnosci z samopoczuciem w trakcie pierwszego przelomu kwasiczego: Zapomnialam dopisac,ze w tym okresie osoby czujace sie slabo i zle znoszace te etap glodowki moga wypijac do 0,5 L wody gazowanej.To lagodzi przebieg narastajacej kwasicy.Niekoniecznie od razu chwytajcie za wode z miodem i cytryna,ale najpierw sprobujcie wody gazowanej. Na glodowkach wszyscy chudniemy,mnie badz wiecej w zaleznosci od wagi wyjsciowej.Osoby z wieksza iloscia tkanki tluszczowej spadaja na wadze szybciej,ale pierwsze 3-4 dni to tylko ubytek wody ,ktora zatrzymuje tkanka tluszczowa.Pozniej zaczyna sie spalanie tluszczu. No i teraz czeste pytanie czy glodowka jest metoda odchudzajaca? Bedzie to metoda odchudzajaca dla osob,ktore po zakonczeniu glodowki zmienia calkowicie sposob odzywiania.Taki jest warunek>Dla tych,ktorzy po zakonczeniu glodowki wracaja do poprzedniego sposobu odzywiania nie jest to dobra metoda bo kg wroca napewno,a jesli nie potrafi sie wyhamowac apetytu to bedzie nawet wiecej kg niz przed glodowka. W moim przypadku byla to m.in metoda odchudzajaca bo nigdy nie wrocilam do wagi sprzed pierwszej glodowki chociaz zalozeniem moim bylo poprawic zdrowie to ze spadku wagi rowniez bardzo sie ucieszylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inny: Dziękuję za Wasze porady. Pytanie jak często nalezy robić lewatywę w czasie głodówki. Codziennie? Czy codziennie kilka razy? wkleję Ci fragmenty z Małachowa - dotyczące Twojego zapytania \"Lewatywami oczyśćcie jelito grube z kamieni kałowych i innych toksyn. Podczas głodówki nie będą już następowały silne wyrzuty z jelita, co oszczędzi waszemu organizmowi energii na inne zadania uzdrawiające. Lewatywę należy wykonać mniej więcej po upłynięciu doby od zadziałania środka przeczyszczającego. Lewatywy wykonuje się w sposób tradycyjny. Wlewnik napełniamy 1,5 litra przegotowanej wody. Temperatura wody nie powinna przekraczać 36 C. Do wody dodajemy 2-3 kryształki nadmanganianu potasu, tak aby zabarwiła się na lekko różowy kolor. Pacjent w pozycji kolankowo-łokciowej samodzielnie wprowadza końcówkę do jelita prostego i wpuszcza wodę. W przypadku gdy utworzyły się czopy kałowe, wskazane jest powtórzenie zabiegu z większą ilością wody. Jeżeli chory ma hemoroidy, nadżerki, polipy lub wrzód jelita, to zamiast nadmanganianu potasu do lewatywy dobrze jest dodać roztwór rumianku lub mięty, dziurawca i szeregu innych ziół. Zazwyczaj po lewatywie stosujemy zabiegi wodne. Zalecenia: jeżeli robić lewatywy, to tylko z uryną. Decyzja o tym, czy je wykonywać, czy nie, zależy od czasu trwania głodówki, stopnia zanieczyszczenia organizmu, indywidualnej konstytucji, od tego, jak ciężka jest choroba. Przynajmniej raz na dwatrzy dni wykonajcie lewatywę urynową i na podstawie wypłukanej zawartości jelita zadecydujcie, czy ją następnego dnia powtórzyć. Jeżeli zanieczyszczeń wychodzi dużo, to wykonujcie lewatywę dwa razy dziennie - rano i wieczorem. Jeżeli mało, to co drugi dzień, a nawet co trzy dni. Kiedy najlepiej jest wykonywać lewatywy. W ciągu doby są dwa okresy, podczas których narządy oczyszczające są szczególnie aktywne. Rano, kiedy następuje kondensacja powietrza i pojawia się rosa, w organizmie człowieka również zachodzi podobne zjawisko. W tym czasie - od godziny 5 do 7, aktywne jest jelito grube i następuje wydalanie odpadów powstałych w procesie trawienia. Wieczorem, od godziny 17 do 19 (czasu miejscowego), następuje okres ciszy, w którym aktywizują się nerki, usuwając z organizmu produkty przemiany białkowej. Dla tego też w trakcie głodówki najlepiej jest wykonywać lewatywy oczyszczające właśnie w tym czasie. Rano bierzecie środek przeczyszczający lub wykonujecie kilka dużych lewatyw, bądź ćwiczenie Szankh Prakszalana (zabieg ten łączy w sobie zalety środka przeczyszczającego i lewatywy). Jego opis znajdziecie w tomie I „Mocy uzdrawiających\" oraz na końcu tej książki. W rezultacie tych czynności szybko przerywacie łączność pokarmową i przechodzicie na odżywianie wewnątrzkomórkowe. Ewentualne samozatrucie przez jelito grube nie wystąpi, wy zaś będziecie się lepiej czuli podczas głodówki. Później możecie obywać się bez lewatyw przy głodówce 3-dniowej, a przy głodówce 7- i 10-dniowej wykonywać je co drugi dzień. Częstsze stosowanie lewatyw (raz lub dwa razy dziennie) jest niecelowe, ponieważ zanieczyszczenia i żółć nie zdążą się przez ten czas zgromadzić w jelicie grubym i nie osiągniecie oczekiwanego rezultatu. W tym przypadku Bragg ma rację. Tak więc, stosowanie lewatyw w czasie głodówki 7- i 10-dniowej co drugi dzień jest w pełni uzasadnione, codziennie - męczące i z przymusu, raz na trzy dni - niewystarczające.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
misiaczekaa: waze 64 kg po juz prwieo tygodniowej diecie 1000kcal muj cel to 55 kilo nigdy wiecej nie wazylam ;/;/ a co co slodyczy w sklepie nie pujdzie tak poniewaz mam dzieci w wieku 10 i 11 lat wiec slodycze zawsze sa w domu chociaz staram sie ich nie jesc oczywiscie jak na diecie jestem to ich nie je ale kiedy juz dojde do celu opycham sie tak ze nie moge i znuw waga wraca :(:( a z dublina nie jestem tylko z okolic carlow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i odp na pyt odnosnie wprowadzenie i manganianu: Nie zrobisz sobie zadnej krzywdy, jesli koncowke posmarujesz wczesniej oliwa z oliwek i delikatnie ja wprowadzisz.Wierz mi,ze zadnego zagrozenia nie ma. Ja nie uzywalam ani razu do lewatywy nadmanganianu potasu ( jest do kupienia w aptekach) ,wole naturalne niz chemiczne dodatki i uzywam sok z cytryny.Daje 3-4 lyzki stolowe na 1,5 l wody.Sok nalezy przed dodaniem do wody przecedzic przez geste nylonowe sitko,a jesli takiego nie masz to przez gaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
mam na imie anika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
mi ruwniez w sobote przed dieta wazylam 67 kg ;o;o zawalu prawie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
a jeszcze zpomnialm dopisac ze co drugi dzien cwiecze jak nie zumbe to pol godziny na trampolinie albo rowerek przez godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, nie zauwazylam. Pierwszy raz spotkalam sie z takim imieniem;) to jak, zaczynasz stosowac inna diete/glodowke czy zostajesz przy swojej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje wyniku! :) calkiem niezle, 3 kg w ciagu tygodnia na diecie 1000 kcal;) ja uciekam, odezwe sie po poludniu, papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
no wlasnie zastanawiam sie nad gloduwka tylko nie mam pojecia czy dam rade nigdy nie prubowalam gloduwki narazie przeszlam w zyciu tylko przez kopenhaska .dukana no i 1000 kcal zastanawiam sie jeszcze nad ta dieta warzywno owocowa tego nie prubowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea bea bea
hej dziewczyny:) własnie od kilku dni robię plany o głodówce,a u Was już temat rozkręcony!!! ;) super! przyłaczam się:) planuję rozpocząć za kilka dni,kiedy skończą się moje comiesięczne ciężkie dni.Więc myślę,że od środy będę startowała.Naczytałam się już trochę i z tego co wiem,to trzeba 2 tygodnie przed głodówką zrezygnować całkowicie z mięsa,węgłowodanów i słodyczy...Ale co z paleniem papierochów??? Jestem okropnym nałogowcem ....Wiecie coś na ten temat??? Z góry dziękuję za każdą odpowiedż,podpowiedż i naganę ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
zuc papieroski ;d;d;d; a tak powaznie to nawet jak bym chciala pomuc to nie mam pojecia az tak to sie nie zaglebialam jeszcze w temat narazie mniej drastyczne srodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
hej dziewczyny:) znalazlam chwilke zeby napisac bo moja rodzinka je snadonko a ja pije wode :P mam na imie Ola milo mi was wszystkie poznac po imieniu;) dzis sprobuje znalesc zestaw do lewatywy u mnie w aptece :) czuje sie dobrze jednak jestem oslabiona, bola mnie nogi ale to taki bol jakbym nie miala sily chodzic, mam nadzieje ze to przejsciowe :) motywacje mam nadal i to jeszcze wieksza, nie waze sie jak wspominalam wczesniej zrobie to na koniec glodowki ale dzis rano przymierzylam moje nowe jeansy i..............weszlam w niej i nawet sie dopielam!!!!!!!!!!!!! choc do idelanego efektu troszeczke brakuje takze teraz juz napewno sie nie poddam i wytrwam!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
zastanawiam sie tez nad zakupem hula hop, jako dziecko wywijalam calyi dniami jednak w zeszlym roku zakupilam kuleczko i nie umialam nim krecic ;( potem sie dowiedzialam ze im ciezsze tym sie lepiej kreci, moje bylo bardzo leciutkie i moze to byl powod ze nie udawalo mi sieutrzymac go dluzej niz 5 sekund ;) w agrosie maja za 20 euro takie solidne gumowe podobno fajne wiec sie tak zastanawiam nad zakupem, podobno nawet 4 cm w taki mozna w 2 tygodnie zgubic krecac po 30 min dziennie !!!!!!!!! to by bylo cos:) ale obawiam sie jednak ze nie bede umiala nim krecic ;( co do glodowki i papierochow to nie mam pojecia ale wydaje mi sie ze nie powinno sie palic bo glodowka to przede wszytskim oczyszczanie organizmu wiec trujac sie w trakcie sama sobie zaszkodzisz, ja tez kiedys palialm ale jak zaszlam w ciaze odrazu rzucilam i juz do tego nie wrocilam ;) dumna z siebie jestem, teraz zamiast wydawac kase na fajki wydaje ja na ciuszki ;) u mnie dzis 6 dzien glodowania, pogoda przepiekna, lece pobiegac do parku a potem moze na plaze z rodzinka sie wybierzemy:) milego dnia dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
jek dziewczyny zastanaiam sie nad ta gloduwka puytanie jak sie do tego przygotowac dzis muj ciezki dzien waga zamiast spasc w dul podniosla sie o prae deko ale jednak a nic wiecej nie jadlam niz powinnam ;/;/ : ola a co do twoich papierosuw to gratuluje tez chcualam sie pochawalic ze rzucila i nigdy nie wrucilam do nalogu ;d;d;d i wlasnie to wp[lynelo na moja wage to mi9nus rzucania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=1&string=hula+hop jezeli chodzi o hula hop to kompeltnie nie polecem z masazem, poniewaz mozna nabawic sie krwiaka, przez peirwsze dni krecenia robia Ci sie ogromne siniaki, uderza taka sila ze w ogole nei mam pojecia po co oni to wymiyslili, zeby krecic takim hula hopem to chyba tzrebac kupic jakis kombinezon. widzialam u 3 kolezanek siniaki wielkosci talerza obiadowego. ja krecilam hula hopem ale zwyklym tyle ze moglam nim krecic bez skonczonosci, pozniej wsypalam mokrego piasku, najlepiej jakies kulki szklane - tzreba wiedziec jak duzo ich wrzucic bo nie mozna przesadzic bo pozniej nie dasz rady krecic nim. ale efekty sa swietne ;) ja po 2/3 dniach krecenia po ok 45 min zauwazylam zmiane, przede wszystkim na boczkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do palenia papierosow i glodowki - w ogole nie wskazane, musisz przerzucic sie na chociazby owocowo-warzywna. bedziesz mdlala z oslabienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
no to chyba zaopatrze sie w to hula hop :) przygotowujac dzis obiad dla mojej rodzinki przezylam koszmar!!!!!!!!!! zapach miesa spowodowal u mnie taki odruch wymiotny ze myslalam ze zwroce zoladek, masakra!!!! nigdy wczesniej cos takiego mi sie nie zdazylo :( w kazdym razie juz czuje sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nabawcie sie anoreksji! a co do krecenia hula hop to wystarczy przyjac odpowiednia pozycje, lekki rozkrok, jedna noga wysunieta do przodu, zamachnac hula hopem i kreci sie z pomoca delikatnego krazeni bioderkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
kurcze 45 min krecenia hula hop- jak ty to robisz? ja jak ostatnio probowalam takim zwyklym lekkim krecic to po 5 sekundach mi spadalo i boje sie teraz tez tak bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie nudzilo strasznie krecenie hula hopem ale zazwyczaj ogladalam film i wtedy bylo przyjemniej;) czesto chodzilam po pokoju krecac hula hopem, to jest banalne! tak jak pisalam, lekki rozkrok, prawa noga do przodu, w momencie zakrecenia h h poruszasz bioderkami w ta sama strone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
ja znam te "zasady" krecenia hula hopem ale jakos mi nie wychodzilo, mysle jednak ze sie skusze i sprobuje raz jeszcze:) ja jestem z Bydgoszczy a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
ola ja tez jestem z bydgoszczy z jakiej czesci jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flexi Lexi
ja z Kapuscisk dokladnie a ty Anika? sluchajcie laski pol dnia przechodzilam w poszukiwaniu zestawu do lewatywy i wyobrazcie sobie ze w tym kraju nie mozne nigdzie tego kupic...szok!!!! a tak sie napalialm ze oczyszcze sobie jelitka a tu klops ;) ale kupilam jakis proszek w sklepie zielarskim ktory rozpuszcza sie w cieplej wodzie poczym wypija sie go i popija duzo iloscia wody podobna dziala cuda ale przekonam sie jutro ;) i napewno dam wam znac:) czuje sie ogolnie dobrze, tylko mam napady goraca, momentami jest mi tak goraco ze az wytrzymac nie moge, a z hula hop to chyba dam sobie narazie spokoj bo w poniedzialek lecimy do tego Londynu na tydzien i potem zostaje mi tylko tydzien do mego wyjazdu do pl wiec i tak nie za bardzo bede miala czas nim krecic :( moze kupie jak wroce z Pl a jak wasze samopoczucie dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
ja jestem ze samego srudmiescia a co do diety dzies sie zalalmalam zjadlam pianke malinowo po jaka cholerke teraz oczywioscie zlosc na siebie ale 500 kcal do przodu ;/;/;/szlak mnie teraz trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×