Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stazi24

Suknia Slubna duza-poszukiwana

Polecane posty

Gość stazi24

Hej poszukuje dla siebei sukni slubnej w duzym rozmiarze okolo 48 , mam 177 cm wzrostu i okolo 95 kg wagi (szerokie biodrna, gruszka) moze ktoras z Was ma cos do odsprzedania :) Jesli tak prosze o maila na julciajulek@gmail.com prosze o foto sukni wraz z cena . Ps jestem ze slaska (Gliwice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazi24
NIestety ale ta suknai jest zdecydowanie za krotka i za mala;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa jest
Stazi ja tez jestem gruba i powiem Ci szczerze, ze niestety uwazam, ze wiekszosc panien mlodych xxxl nie potrafilo sie ubrac na wlasny slub. Fasony kompetnie nie nadajace sie do figur, widzialas allegro? mi nic z rozmiaru 46-48 nie przypadlo do gustu od kilku miesiecy. A przegladalam regularnie tak samo jak inne portale. Zdecydowalam sie szyc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuaaaa
no ale jakby doszyć na dole materiału? sprytna krawcowa może zrobić efekt jakby drapowania, który będzie pasował do reszty... jak chcesz mogę Ci podac moje wymiary, a sukienkę jeszcze można "popuścić", ale to już napisz mi wiadomość na allegro albo na maila: magda2301 [@[ gmail. com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuaaaa
cena sukni jest do negocjacji i można się umówić na przymierzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazi24
Tak wiem ,ze niestety ale suknie w dyzym rozmiarze nie jest latwo upolowac - mam slub w przyszlym roku i choc czesc kobitek powie - schudnij to mi nei o to chodzi libie siebie taka jaka jestem a mam dosc odchudzania i przyplacania to zdrowiem dlatego szukam sukni w soiwm rozmiarze :) kazda ma prawo wygaldac pieknie w sowim dniu.., co do szycia coz to spory koszt - mam ograniczone fundusze dlatego poszukuje czegos uzywanego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o szwedzkim coś powiecie?
atorko a myslalaś już,żeby uszyć? ja tez w przyszłym roku wychodzę za mąż i tez jestem wysoka,mam 181 cm wzrostu i podejrzewam,że tez na siebie nic nie dopasuję. ile kosztuje szycie sukni,bo nawet jeszcze się nie orientowałam w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam slub 2 lata temu, jestem wieksza od Ciebie..i wygladałam super, wszyscy goście mi gratulowali takiej sukni i wygladu trzeba zadbac o pare szczegółow,odezwij sie to wysle Ci jakies fotki na maila. I polecam z cała odpowiedzialnościa salon sukien Agnes w Bielsku-Białej, bardzo fachowe dziewczyny tam pracuja szczególnie pani Lucyna ( chyba nie przekreciłam imienia.)Z moimi gabartyami odwiedziałam sporo salonów, w niektórych panie kazały mi do twarzy przyłozyc suknie zeby sprawdzic jak bede wygladac, od razu wychodziłam, nie oczekuje ze kazdy salon bedzie miał suknie w rozmaierze 48-50-52 ale oczekuje ze bede miała szanse przymiarki (najwyzej sie nie zapne na plecach) i w Agnes tak było, warto moze sie przejechac 70km i byc na maxksa zadowoloną. Pozdrawiam i zycze cudownego ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazi24
Brzoskwinka_75 chetnie zobacze jak wygaldalas :D bo niesttey ale rzekome duze suknie na paniach modelkach to jedna wielka brednia;/ nie oddaja prawdziwosci ani tez nie maja nic wspolnego z wiekszym rozmiarem jesli mozesz przeslij mi na maila julciajulek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa jest
Brzoskwinka, a czy moglabym i ja poprosic o jakies zdjecie?bo szukam inspiracji dla siebie do szycia. Tak naprawde szycie jest najlepszym rozwiazaniem. Czy drogim? mnie krawcowa powiedziala ze max 1800 zl. Ze wszystkim z welonem o ile bede chciala, bolerkiem. Z materialami. Moim zdaniem to nie duzo.. chociaz zycze autorko ci bys znalazla wymarzona suknie, ale ja stracilam nadzieje, bo nic mi sie nie podobalo. Jakies te suknie moim zdaniem niedopasowane w wiekszosci do xxlek. Znieksztalcajace jeszcze bardziej ich figury. Ale moze w koncu sie cos trafi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa jest
kasianot@wp.pl jesli mozesz i mnie pokazaz:) bo az ciekawa jestem moze skorzystam z pomyslu. Niestety i przymiarki nigdzie ja nie moglam zrobic pozwolily mi tylko popatrzec w katalog. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.suknieagnes.pl/polski.html dziewczyny taka była moja suknia nr 10672, oczywiście biała i miała szelkę na szyje zeby biust podtrzymać.Najwazniejsze wn niej były te ciecia ukośne które bardzo wyszczuplały. Za suknie z bolerkiem, butami i welonem zapłaciłam 3000 ( welon 300 zł,bolerko 300zł buty chyba 150)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazi24
ja wiem ,ze w jednym salonie u mnei w Gl. mozna mierzyc duze suknie - pojde by sie zorintowac co do rozmiaru i ksztaltu.., jednak i tak nie mam funduszy na uszycie czy zakup sukni w salonie;/ eh kasa kasa kasa...coz bede szukac czegos uzywanego moze ktos bedzie chcial jeszcze odsprzedac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazi24
Moj wielki dzien bedzie 29 czerwca w przyszlym roku:) jednak juz sie rozglam za suknia bo nie mam potem mozliwosci wszytskiego na juz miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa jest
No naprawdę wyglądałaś ładnie:) właśnie te ukośne zdobienia zawsze dają radę. Coś tego typu musze sobie uszyć. Już wstępnie ustalałam z krawcową co i jak. Ale ślub mam w październiku i szycie mamy zacząć we swrześniu dopiero, bo narazie ma sporo zleceń na wakacje jeszcze. A potem powiedziała, że z suknią uwiniemy się raz dwa. Mam jeszcze czas schudnąć, ale pewnie to nie wyjdzie. Na allegro niestety ceny wcale nie są takie niskie. Panny mlode decyduja sie na obnizke jak dlugo im nie schodzi suknia, ale najpierw wisi dlugo za te 1500. Teraz widze taka oferte co kilka miesiecy temu byla za 1500 a dzis po pol roku za 600 jest juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazi24
ja kiedys widzilam dwie suknie - ten sam model i romizar chyba tez ten sam - sukani nowa koszt 3 tysiace .., jedna kobieta chciala za nia 2 tys a byla uszkodzona a druga 500 zl - bez uszkodzen.. trzeba szukac , zaluje ,ze wtedy nie szukalam tylko tak patrzylam bo byla przepiekna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję "lipa jest". Dziewczyny jak wasi mężczyzni szukaja smokingu ..to mam do sprzedania ( ten co na fotkach wam wysłalam) na wiekszego pana:-) 180 wzrost, w pasie 110cm. tez w Ages był szyty ,sprzeda za 1000 zł ( 2000 kosztował , mamy paragony ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duża Panno Młoda obejrzyj
sobie w necie kolekcje dla puszystych - z Mori Lee (kolekcja Julietta, suknie są fotografowane na modelce XXL) i Cymbeline (ich modelka jest naprawdę XXL, więc żadnej ściemy!!!!) Niektóre modele mają naprawdę ładne, warto popatrzeć, wydrukować zdjęcia, a potem iść do DOBREJ krawcowej, by odszyła model :) A smoking na ślub to obciach do kwadratu!! Taki strój zakłada się najwcześniej po godzinie 19.00 i NIGDY do kościoła, bo to strój do tańców, a nie do składania przysięgi i uczestniczenia w liturgii... Pan Młody w smokingu = niestety, burak i nuworysz!!! Miało być elegancko i snobistycznie, a wyszedł wielki świat kuchenny blat i pingwin zamiast eleganckiego oblubieńca ;) I nie chce być inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazi24
Trolom dziekujemy :P prosze sie nie klocic na tym watku :) ja tylko szukam ciekawej sukni :) za klotnie dziekuje -nie sa mile widziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka trol ewidentnie pomyliła smoking z frakiem...no ale gogle ewidentnie bolą a chciała sie wymądrzyc , ot nie wyszło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu bla bli
znalazlam cos na innym forum ale moze jakas by ci pasowala skoro jestes gruszka ja proponowalabym cos by podkreslic gore - szczuplejsza - a dol zamaskowac lekko podniesionym stanem - czy ktoras suknia ze zdjecia ci odpowiada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazi24
suknie ładne jednak ja szukam czegos konkretnego do odkupienia :) bo nie chce szyc a chce kupic cos uzywanego(wzgledy finansowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu bla bli
no to moze pochodź po wypożyczalniach krawcowe sa na miejscu zawsze cos tam moga przerobic a ty wiesz co przymierzasz i jak w tym wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinko od smokinka
fraków jest kilka rodzajów, i tylko wieczorowego ("dyrygenckiego") nie ubiera się do kościoła ;) Z kolei frak dzienny to NAJODPOWIEDNIEJSZY strój Pana Młodego, często noszony na ślubach przez arystokratów :) A le Ty broskwinko-buraczynko akurat tego nie wiesz, bo nie rozróżniasz typów fraka ;) Dla Ciebei frak to frak, a tak nie jest :-p smoking w kościele to jak bikini na pogrzebie, i tyle w temacie a Jacyków to celebryta, a nie stylista - żadna z niego wyrocznia stylu, a tym bardziej zasad dress code... jeśli ktoś każe kobietom na oficjalne okazje przychodzić z gołymi giczołami (a on każe!!), to taki z niego stylista jak z maluszka maserati ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×