Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fiziz

medeor Łódź- czy ktoś coś wie na ten temat?

Polecane posty

Gość ww0204
Nie wiem skąd te negatywne opinie. Ja rodziłam na początku czerwca naturalnie i słowa złego nie moge powiedzieć. No może to że na ostatnia noc było trzecie łóżko dostawione i było ciasno, ale każdy chce rodzić w dobrych warunkach. Ja naprawde złego słowa nie mogę powiedzieć ocena 10/10. wszystkie Panie bardzo miłe, pomagały. Urodziłam po 6 rano i nawet mojemu mężowi herbatę i śniadanie przynieśli. PO porodzie pomogli przystawić synka do piersi, ponad 4 h kangurowania i intymności po porodzie tylko ja synek i mąż. Przyszła położna pokazała mężowi jak brać synka. Na wszystkich badaniach byliśmy obecni, przywołane dzwonkiem położne przychodziły bardzo szybko, nie były nachalne, nawet przyszła i zapytała czy przewinąć dzidziusia. Młody miał żółtaczkę- nie zabrali mi małego tylko dostałam łóżeczko z lampą i był cały czas przy mnie. Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga5678
Kogo z położnych polecacie ? Ile kosztuje wykupienie położnej? Czy po zakończeniu dyżuru ona zostaje w szpitalu jeśli jest opłacona? Bo głupio tak wydać kasę i widzieć kobietę np 6 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo z położnych polecacie? Ile kosztuje wykupienie położnej? Czy po opłaceniu ona zostaje w szpitalu nawet jak jest po dyżurze swoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze, też myślałam o opłaceniu położnej ale jakoś tak wyszło, że nie opłaciliśmy. I nie żałuje, opieka była rewelacyina rodziłąm z położną Ingą G. Cudowna, konkretna, zanim poród się rozkręcił były ze mną takie młode dziewczyny,, bardzo kochane i pomocne. Koleżanka z sali rodziła z Lidką i również była bardzo zadowlona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadżulaStempla
wadą szpitala ginekologiczno - położniczego jest to że personel lekarski stanowią sami mężczyźni . a nie każda pacjentka chce i preferuje korzystać z opieki mężczyzny ginekologa . powinni zatrudnić chociaż jedną kobietę ginekologa - położnika . naprawde są kobiety które są bardzo dobrymi specjalistami w swoim zawodzie. ja osobiście całą ciążę miałam prowadzoną tylko przez kobietę ginekologa i byłam bardzo zadowona z opieki , przy moim porodzie w szpitalu rydygiera rónież personel stanowiły same kobiety ponieważ sama o to poprosiłam ( mój kochany mąż rówież był obecny przywitał swoją córcie zaraz po urodzeniu i przeciął pępowinę ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie odradzam porod w tym szpitalu. Personel opryskliwy, nieprzyjemny, niepomocny. Lekarka, która badala dziecko po urodzeniu była niedelikatna, a jej odpowiedzi na zadawane pytania bardzo niekuturalne. Sale małe, brak przejsc miedzy lozkami, lazienki brudne. Jesli ktoś juz zdecydowal tam rodzic, to tylko z p.Ingą, cudowna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny:-)pytanie dotyczy pobierania krwi pępowinowej. Czy któraś z Was pobieral w medeorze krew pępowinowa??a jesli tak to czy.nie ma z tym problemu i na jakiej zasadzie tam to sie odbywa??prosze o pomoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem nie ma problemu z pobieraniem krwi pępowinowej tylko na początku porodu trzeba o tym poinformować personel trzeba zamówić dla siebie zestaw przez internet i z tym przyjechać do szpitala albo jest u nich zawsze jedno awaryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wie któraś jak jest z salą rodzinną? można coś takiego wykupić po porodzie na NFZ? ile kosztuje? ta sala jest gdzies koło bloku porodowego czy na położnictwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że kosztowało 1000 zł. Ale najlepiej zadzwoń i zapytaj jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wizyta kwalifikacyjna faktycznie odbywa sie dopiero w 36tc? Chce rodzic w Salve ale mysle zeby w Medeorze zrobic sobie zapasowa opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, między 31 a 32 tyg trzeba zadzwonić i umówić się na wizytę kwalifikacyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesać, Jakiego lekarza z Medeor polecacie ? Czy planując tam poród ,lepiej mieć swojego lekarza stamtąd , czy nie ma takiej potrzeby ? Chodzi mi o traktowanie pacjentki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja z kolei slyszalam ze tam mozna jechac po kwalifikacji rzecz jasna ale PO 38 tc. Wczesniejszych porodow nie przyjmuha wiec gdy zacznie sie akcja to odsyłają. Napisakam do nich dzisiaj ale jeszcze nie mam odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuję tam poród, za 3 tyg mam wizytę kwalifikacyjną to zapytam jak to jest z porodem przed 38 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Którego lekarza z Medeor polecacie do prowadzenia ciazy ? Jestem tuż przed 10tyg i muszę się zdecydować ,a kompletnie nie wiem fo kogo pójść żeby juz nie zmieniać w trakcie. Polecicie kogoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy czy prywatnie czy na NFZ. Ja chodzę do dr. Sobczak do poradni ICZMP i naprawdę nie narzekam, doświadczona kobieta, zleca wszystkie potrzebne badania, robią tam zapisy KTG, wszystko nieodpłatnie, jedyny minus to to, że na USG lepiej chodzić gdzieś prywatnie :-) Mogę polecić też dr Kassassir-Ćwiklak przyjmuje ona w Gamecie na NFZ, nie wiem jakie są do niej kolejki, ale ona też bardzo fajna, z doświadczeniem, w ramach wizyt robi USG i wszystkie inne badania laboratoryjne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ja rodze za 2 tygodnie w Medeorze na NFZ będę mieć Cesarskie cięcie. Dzwoniłam umówić się na wizytę w 32 tyg ciąży a w 36 jest wizyta kwalifikacyjna później od 38 tyg są wizyty na których jest robione KTG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie się stresuje ponieważ mam zaplanowane Cesarskie cięcie i ciągle się zastanawiam czy nie za późno ponieważ termin który mam wyznaczony to będzie już 40 tydzień ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to jest z cięciem, jedziesz na wyznaczony termin? tego samego dnia jest operacja? a co jeśli poród zacznie się wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodziłam w czerwcu naturalnie ale koleżanka w kwietniu miała cesarke zaplanowaną. Miała przyjechać rano. O 11:15 juz mały był na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mam dany dzień i godzinę i tego dnia robią Cesarskie cięcie, wiadomo pierw badania, lewatywa, cewnik, rozmowa z anestezjologiem pewnie KTG i usg więc mam przyjechać już na czczo na 10.00 a zanim wszystkie badania zrobią to może cesarka się zacznie o jakiejś 13-14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jesli poród zacznie sie wczesniej"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bardzo tego się bałam że poród może zacząć się wcześniej ponieważ mam problemy zdrowotne i nie ma możliwości bym urodziła naturalnie ale lekarz odpowiedział na moje pytanie gdy poród zacznie się wcześniej czyli jak mi odejdą wody lub zacznę mieć skurcze to mąż ma mnie spakować w samochód i przyjechać do szpitala i wtedy robią Cesarskie cięcie, ale co wtedy badania rozmowa z anestezjologiem i wszystko to będzie na szybko też o to się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się na zapas. Na kiedy masz wyznaczony termin? Ja urodziłam tydzień po terminie a kilka tygodni wcześniej mnie straszylii ze gliwka nisko. Oni mają mnóstwo porodów wiec wiedzą co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Urodziłam naturalnie synka 30.01 w 36,4 tyg ciąży, więc nieprawda, że odsyłaja. Mi nikt tego nawet nie zasugerował, ale akurat był mój lekarz na dyżurze, więc nie wiem, może to jego zasługa (dr Lewy szczerze polecam, prowadził w Tomaszowie moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona). Jeśli chodzi o opiekę w szpitalu, też wszystko ok. My lezelismy 8 dni, bo synek miał żółtaczke. Rodzilam synka z p. Inga a wcześniej córkę z p. Lidka, obie super położne, obie bardzo mi pomogły. Bezwzględnie polecam znieczulenie, zupełnie inne wrażenia niż po pierwszym ciężkim porodzie. Warunki faktycznie trochę się pogorszyły w ciągu 4 lat, jest ciasno, zdarza się, że personel nie ma czasu, ale i tak warto to znieść bo całokształt jak najbardziej pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ! powiedzcie mi, czy cesarka w Medeorze jest na życzenie pacjentki? Czy muszę spełniać warunki do tego zabiegu? Przyznam, że boję się porodu naturalnego i co w związku z tym idzie nie chcę tak rodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegoś takiego w normalnym trybie jak cesarka na zyczenie chyba ze w prywatnym szpitalu za pieniądze około 5000 zł. ja znowu bałam się cesarki bardzo. Poród oczywiście boli ale w Medeorze nie ma problemu ze znieczuleniem wiec sprobuj. cesarka to jednak powazna operacja też się bałam ale zaraz się nie pamięta tego bólu a ślad po cesarce zostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dwie bliskie znajome rodziły w Medeorze - były bardzo zadowolone, choć rodziły w dwuletnim odstępie. Trzymają więc poziom przez cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patupat
Boję się że źle mnie pozszywaja :P i potem będę musiała iść do dr Szczyta :D boję się że poród SN będzie trwał wieczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×