Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiii

cena makijażu ślubnego

Polecane posty

ile płacicie za makijaż ślubny? i gdzie? chciałabym się zorientowac ile to mniej więcej kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linia a
ja place stowke w Radomiu, wizazystka z dojazdem do domu. Gdy orientowalam sie ceny byly od 80 do 120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
występowalam w roli świadka na ślubie i razem z panną młodą miałyśmy robiony makijaż - pani przyjechała do niej do domu. Koszt 150zł za każdą z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiopi
u nas makijaż 150zł + 100zł uczesanie wiec drogo biorąc pod uwagę ze fryzjerka i makijażystka były w domu panny młodej wiec nie rozliczały się z salonem. Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem gdzie bede robiła makijaz slubny,ostatnio kolezanka z pracy powiedziala mi ze po co mam przepłacac za makijaz jak moge kupic kosmetyki w douglasie za 70zl aby jakies kolorowe i mam darmowy makijaz...ale jakos do jej pomyslu jestem steptycznie nastawiona.ona mowi ze jej kolezanki ktore braly slub tak robily i byly zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cena makijażu 100 zł - wizażystka przyjeżdza do mnie do domu. genova Szczerze to chyba bym nie ryzykowała i nie latała w dzień slubu po douglasach czy innych drogeriach na makijaż. Może jakbym była gościem ok to bym mogła spróbować takie makijażu ale TY na swoim ślubie musisz perfekcyjnie wyglądać. Najlepiej jest jak wizażstka przychodzi do domu wtedy równiez oszczędza się na czasie dojazdu itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie będzie malować wizażystka i za makijaż płacę 200zł - próbny wliczony w cenę. Cena z Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej myslałam o mojj kosmetyczce chciaz nigdy nie robiła mi makijazu,zazwyczaj depilacja o paznokcie.na jej stronce sa jej makijaze i ma albumy ze zdjeciami nawet mi sie podobaly.za fryzure bede płaciła 100-110zł.pytałam fryzjerke oprobne uczesanip powiedzała ze szkoda czasu i pieniedzy bo i tak nie wyjdzie tak samo jak slubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Ja płaciłam za makijaż ślubny 150 zł od osoby. Moja makijażystka spisała się na medal. Do tego dojechała do mnie do domu. Znalazłam ją w internecie.

https://joanna-makeup.pl/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×