Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kocham muzykę Angelo Mike

Kobiety jak dbacie o stopy? Jaki krem do stóp?

Polecane posty

Gość gość
Spróbujcie drogie Panie rewelacji, od niedawna na rynku. To Lab One No1 Perfect Pedicure Maska do stóp.Idealna również jako krem. Bogata, intensywnie i długotrwale nawilżająca maska do stóp, doskonale zmiękcza i regeneruje naskórek wygładzając jego powierzchnię. Zawiera glicerynę, keratynę, kwas sebacynowy oraz pantenol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam naturalne kosmetyki do stóp :) masa jest teraz takich na rynku, wystarczy poszperać w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jana Baba
Olej kokosowy(bio) do stóp!twarzy!Do demakijarzu!Do ciała!wspaniały!!!!skóra po nim jak z jedwabiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nartinia
Krem to jedno, ale raz na jakiś czas warto zrobić sobie maskę. Ja używam tej złuszczającej Epilfeet https://www.douglas.pl/douglas/Piel%25C4%2599gnacja-D%25C5%2582onie-i-stopy-Piel%25C4%2599gnacja-st%25C3%25B3p-Epilfeet-Stopy-Dla-kobiet,-złuszczająca_productbrand_3000074368.html którą można kupić w Douglasie. Ostatnio kupiłam też wersję "męską" dla mojego faceta, bo w związku z tym, że sporo ćwiczy też ma zniszczone pięty. Bardzo fajnie sprawdzają się te maseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden krem. Rękawica Pedi - Spa Efektimy a potem długo nic. Najlepsze nawilżenie na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAGIETKOWY KREM DO STÓP HB. Utrzymuje skórę w znacznie lepszym stanie, polecam szczególnie jeśli stopy wam pękają. Powiedzmy, że u mnie udało się totalnie odmienić sytuację, bo nie tylko ja z tego korzystam. Mam znacznie mniej problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAGIETKOWY KREM DO STÓP od Hildegard Braukmann. Wiadomo, że od razu cudów żadnych nie będzie, ale naprawdę podstawową pielęgnacją można mocno odmienić sytuację i poprawić stan tych stóp. To wszystko wymaga czasu, ale jest do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pumeks, gehwoll lub himalaya herbals, szoruję raz dziennie. Po pedicure juz za dwa dni jest problem. Pedicurzystki wciskają drogie tarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w tygodniu peeling, codziennie rano antyperspirant w sprayu, jako kuracja raz na dwa, trzy tygodnie skarpetki z mascią z 20% mocznikiem od bielendy. Po nich skóra stóp jest zmiękczona i nawilżona oraz zregenerowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pamiętajcie, że dbanie o stopy to nie tylko dobre kremy itd. - wiele osób zapomina po prostu o... dobranych skarpetach. W sensie np ja - jeżdżę dużo na rowerze, to mam do tego specjlane skrpety, np. takie http://www.nastopy.pl/skarpety/damskie/sportowe/rowerowe/skarpety-rowerowe-expansive-bike-long-20212 - a nie pierwsze lepsze. to naprawde pomaga dbać o stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego wielkiego nie odkryję. Po prostu krem nagietkowy do stóp od HB. U mnie dał bardzo dużą różnicę, cera zaczęła wyglądać normalnie, jest pozytywnie odmieniona, ale oczywiście nad odpowiednim efektem mocno się napracowałam. Codzienna pielęgnacja to absolutna podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonava
Ja zarówno do stóp jak i skóry dłoni dwa razy w tygodniu na noc używam tego olejku ze świetnym skutkiem: Łykam też kolagen i skrzypovitę, które pomagają dodatkowo od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonava
Ja zarówno do stóp jak i skóry dłoni dwa razy w tygodniu na noc używam tego olejku ze świetnym skutkiem: http://www.le-petit-marseillais.pl/artyku%C5%82/suchy-olejek-arganowy-do-ciala-w-sprayu Łykam też kolagen i skrzypovitę, które pomagają dodatkowo od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, ja ostatnio przetestowałam sobie balsam bezzapachowy do stóp i rąk. Początkowo nieco sceptycznie do niego podeszłam, ale koniec końców sprawdził się. Mam cerę mega wrażliwą, nie mogę w składzie kosmetyków mieć żadnych "ulepszaczy" bo od razu mega wysypka, więc naturalne to dla mnie zbawienie. A co do wspomnianego balsamu to https://e-purelife.pl/pl/c/Dlonie-i-stopy/52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BALSAM ROZMARYNOWY DO STÓP HB - jest naturalny i naprawdę daje fajny efekt. Nie wiem jak to wyglądało u was, ale u mnie stosowanie tego przyniosło naprawdę sensowne efekty. Moje doświadczenia pokazały, że udało się doprowadzić do naprawdę pozytywnej zmiany. Jak to wygląda u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtanszy olej kokosowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.podologgliwice.pl. Wykonują zabiegi podologiczne. Pomogą nawet w przypadku nad potliwości stóp, wiec to świetna sprawa zwłaszcza dla tych osób, które zmagają się z podobnymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Floslek ma genialny krem dr. stopa, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metody dbania o stopy mogę być naturalne (choć z tymi fusami z kawy chyba przesada) a też jeśli chodzi o wybór jest on dziś dośc spory,jak np w internecie https://dlastop.pl/16_greppmayr-gmbh Ale też są apteki,drogerii i stacjonarne sklepy kosmetyczno-medyczne... Każdy ma swoje ulubione produkty i kupuje jak mu wygodniej! Najważniejsze,żeby działało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda1313
Mi bardzo na suche i zrogowaciałe pięty pomógł zestaw do usuwania zrogowaceń MediHeel. Jest prosty w użyciu. Trzeba nałożyć na 10 min na pięty i suche miejsca i przykryć wacikiem kosmetycznym. Na koniec usunąć za pomocą dołączonej do zestawu szpatułki i zneutralizować płynem, który również jest zestawie. Dla mnie rewelacja bo lubie proste i szybkie rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anixa8
Ja zwłaszcza wiosną i latem stosuję krem na pękające pięty (oczywiście oprócz peelingu i kąpieli w soli). Jakiś czas temu kupiłam taki krem http://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenckie/krem-na-suche-i-pekajace-piety/ , bo chciałam w końcu spróbować czegoś nowego - i okazało się, że warto!! Przynajmniej w przypadku mojej dość suchej i łatwo pękającej skóry sprawdza się bardzo dobrze. Mam nadzieję, że nic się w tej kwestii nie zmieni, a jeśli będzie cały czas tak skutecznie działał, to możliwe, że w końcu polubię odsłanianie pięt i chodzenie w lekkich letnich butach! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o stopy to polecam ten krem: https://hedoni.pl/farmona/504-farmona-podologic-fitness-antybakteryjny-krem-do-stop-z-jonami-srebra-500ml-5900117001226.html Bardzo fajnie i szybko się wchłania i naprawdę bardzo dobrze nawilża skórę. Uwielbiam go nakładać po dłuższych kąpielach i po oczyszczeniu stóp, ponieważ mam spokój ze stopami na ponad tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest bardzo źle z tymi zrogowaceniami to ja jednak polecałabym pójście do podologa, fachowo zajmie się stopami. W Opolu dobry salon podologiczny jest na Książąt Opolskich http://www.zdrowe-stopy.com/ To bardzo dobry gabinet, ja tam wyleczyłam pękające pięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykły krem nivea i stopy jak u niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×