Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiaKaLaSa

Jest was duzo ale chce zaczac swoj .. Dieta! Od dzis kto sie dolaczy?

Polecane posty

Gość MiaKaLaSa

Od dzis zaczynam diete! Rano kawa ( z mlekiem ) bo nielubie bez:) dwa wafle ryzowe z serkiem kanapkowym i papryka :) kto sie bedzie codziennie dzielil doswiadczeniami?poradami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deremimiska
ile wazysz? ja 77, 166cm chce schudnac 10kg w 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deremimiska, a jaką diete chcesz stosować?? Ja nie wiem czego się złapać, bo ciężko mi wytrzymać.... Myślałam o koktajlach z apteki, ale sa ochydne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Wzrost 164 .. Waze 57 kg.. Cel 53.. Nie mam silnej woli i nie ma mnie kto mobilizowac:( jesli bede to robic z kims jeszcze to bedzie to mobilizacja:) jest duzo topikow ale po 1125 wypowiedzi:/ przewaznie siedze na telefonie na kafe.. W domu w pracy wszedzie i nie jest mi na reke tyle szukac wiec chcialam zaczac nowy.. I byc aktywna codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deremimiska
no to do dziela. ja zaczelam Dukana, dlatego ze chce szybko chudnac no i na zawsze przestac jesc slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Zaczynalam rozne diety.. Ale najbardziej przypadla mi 1000 kalorii.. Od dzis chce sprobowac tak.. 1 dzien jesc malo ale 5 razy na dzien.. Do 1000 kcal.. 2 dzien bym chciala caly dzien jablka w roznych postaciach.. ( jest podobno przeczyszczajaca:)) Plus jogurty naturalne ..kefiry.. 3 dzien znow jak w dniu 1.. 4 dzien diete jogurtowa.. I znow od 1 dnia.. Jest troche skomplikowana ale dobra:) nie jestem milosniczka typowych diet:) do tego codzienne cwiczenia! Picie zielonej herbaty i co drugi dzien herbaty z liscia senesu na oczyszczenie organizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Halo jest tu ktos??:) poszly sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajny szyfr
moglabym sie dolaczyc? za ok miesiac mam ślub kolezanki .... chcialabym jakos wygladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Z wielka przyjemnoscia:) ile wazysz i jaki cel?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deremimiska
Nie podoba mi sie pomysl o jablku- zle bym sie czula z rana. Ja dzien zaczynam od jogurtu , albo mleka. W pracy kawa plus obiad po pracy 2 jajka albo cos lekkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Jeden dzien z jablkiem w roznych postaciach jest dosc potrzebny.. Jesli chcesz oczyscic organizm:) ile wazysz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajny szyfr
nie waże dużo bo przy wzroście 160 cm ( wiem wiem wyroslam heheheh) waże 50 kg ale mam strasznie na bakier ze sportem i moje ciało wyglada okropnie jest sflaczale i galaretowate ;/ nawet moja 60 letnia mama sie ze mnie nabija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajny szyfr
Tak więc mój cel to : 1. Ujędrnić ciało ! 2. Jeśli przy tym zrzuciłabym z 3 kg to świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Zawsze bylas taka szczupla czy stosowalas cos?:) a jesli cos to podziel sie i wykorzystam:p:) wlasnie pije zielona herbatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajny szyfr
powiem szczerze że zawsze kiedy byłam na scisłej diecie to tyłam :p dlatego wykombinowałam sobie że jeśli mam ochote na coś kalorycznego i stanowczo zabronionego to najlepiej żebym zjadła to rano ;). W ten sposób wytrwalam na diecie o wiele dlużej a te grzeszki i tak spalałam przez caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A poza tym co ciekawego na spadek wagi??:) bylam na diecie pozniej przestalam i wszystko wrocilo:) nie duzo bo dwa kilo ale po ubranich bylo widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajny szyfr
wlasnie u mnie tez każdy głupi kg widać ;/ na spadek najlepiej unikać węglowodanów, unikać pieczywa slodyczy.... żeby to było takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też postanowiłam jeść normalne posiłki do południa (możliwe,że tylko "normalne śniadanie") a potem koktajle z dieetylight, bo moim problemem jest obżarstwo w domu. zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A co powiesz o jedzeniu pieczywa ciemnego? Podobno nie rozni sie niczym od jasnego choc tyle w dietach o nim mowia.. Co uwazasz?? Mowila mi to tez kolezanka ktorej brat pracuje w piekarni i jej opowiadal ze to sa tylko barwniki na przyciemnienie koloru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A co powiesz o jedzeniu pieczywa ciemnego? Podobno nie rozni sie niczym od jasnego choc tyle w dietach o nim mowia.. Co uwazasz?? Mowila mi to tez kolezanka ktorej brat pracuje w piekarni i jej opowiadal ze to sa tylko barwniki na przyciemnienie koloru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopla34
JA SIE DOLACZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajny szyfr
właśnie... jeśli jest prawdziwe ciemne pieczywo (nie takie barwnikowe ;p) ma w sobie blonnik ktory pomaga w diecie.Jednak nawet najlepszy ciemny chleb ma również dużo węglowodanów dlatego nie należy z nim przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopla34
waze 69kg, wzrost 166.cel - 60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Czyli jako tako najlepiej nie jesc zadnego pieczywa:) bo niewierze zeby w naszych zwyklych sklepach bylby prawdziwy ciemny chleb:p Ooo.. Witaj hopla na jakiej jestes diecie i ile wazysz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajny szyfr
Dlatego dla mnie najlepsze dietowe śniadanie to np. dwie kromki chleba ciemnego z chudą wędliną i warzywami. do tego przykładowo kawa z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopla34
moim problemem sa zbyt obfite obiady.nie mam mozliwosci zjesc w pracy.moj dzien wyglada tak: 7-kawa 9-4 wafle ryzowe z serkiem Turkiem i pomidor 11-jabłko, brzoskwinia, kefir 16-obiad-róznie.zazwyczaj makarony, ryze z warzywami plus jakies miesko kolacji nie jem. pije duzo wody z cytryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopla34
dieta własna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A jaka planujesz diete??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopla34
duzo czytałam na temat diet, ale nie potrafiłąm die do zadnej ustosunkowac.i jem to co lubie, ale ograniczyłam chleb, bo jadłam go bardzo duzo, ziemniaki, napoje gazowane i fast foody, słodyczy w zasadzie nie jem, chyba ze ktos poczestuje.ale nie lubie słodyczy.czasem moze zjem batonika jak mam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajny szyfr
Kochane a powiedzcie mi jak sobie wlasnie z tymi obiadami poradzić ;( od jakiegos czasu mieszkam z chlopakiem i teraz na okraglo schabowe mielone frytki spaghetti.... i weź tu bądz mądry kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×