Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiaKaLaSa

Jest was duzo ale chce zaczac swoj .. Dieta! Od dzis kto sie dolaczy?

Polecane posty

ja zaczęłam zapisywać jedynie swoją wagę, z tym co jem nie mam problemu, bo skurczył mi się żołądek i nie dam rady przesadzić już ilością. a co to tego co jem, to też już problemu nie mam, bo mogę tylko warzywa ( nie wszystkie), jabłka, cytryny, grejpfruty i czasem pomarańcze. ciekawa jestem spadków wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A jak najlepiej skurczyc zoladek?? Dlugo to zajmuje przestawienie na mniejsza pojemnosc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariaaa
Próbowałam tak ale nie wiem czemu ciągle byłam głodna - może owoce i warzywa po prostu za szybko mi się trawią, nie wiem :P No to czemu mówisz że nie umiesz? Jeśli wytrzymasz na czymś takim powiedzmy 10dni - po tych pięciu kilogramach ślad nie zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariaaa
skurczyć żołądek mozna na wiele sposobów - spróbuj np przez 3 dni jeść tylko w takiej ilości jaka mieści ci się w dłoni (jeśli będziesz głodna to możesz jeść nawet co 1,5 godziny, chodzi tylko o to aby porcje były małe). Po 3 dniach jeśli nie rzucisz się na jedzenie to będziesz mogła odczuć sytość po bardzo małym posiłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmniejszyć porcje posiłków a jeść częściej. kiedyś jadłam 3 naprawdę duże posiłki, a teraz jem 5 malutkich, i nie jestem w stanie zmieścić nawet połowy tego co kiedyś. co do czasu... nie wiem nawet, bo stopniowo zmniejszałam porcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariaaa
Ja już muszę iść, będę jutro około 13... Papa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Sprobuje od jutra zmniejszyc go:) kto zostaje ze mna??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pewno :) moja dieta będzie trwała, tak myślę minimum miesiąc, o ile będę się twardo trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Powiem Ci ze z wami mobilizacja pelna:) ani sie jesc niechce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zmniejszenie żołądka - mniejsze porcje ale częściej. Ja już teraz jak zjem kawałek pizzy to jestem mega najedzona a kiedyś mogłam zjeść 3 kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A czy jak sie zmniejszy zoladek moze znow powrocic po kilku dniach do wczesniejszego??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczniesz jeść więcej to tak. Tak jest np. po operacjach zmniejszenia. Można wrócić do poprzedniej wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak codziennie będziesz go rozpychać to tak. ważne jest, żeby zawsze już jeść takie porcje, po co znów rozpychać żołądek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
O 3 zjadlam talerz gulaszu i do teraz nie czulam glodu:) a wlasnie jem kolacje:) jablko z jogurtem naturalnym:) aa dziwne ze tak malo jem dzisiaj bo przy okresie przewaznie co popadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deremimiska
moze sie zaczernimy dziewczyny, co?? bedzie widac kto pisze szczerze:) ja jestem na Dukanie i tak wczoraj 1 dzien ( ale z warzywami)- 78,7 dzisiaj rano: 77 kg musze odzwyczaic sie od slodyczy- musze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anika665
hej dziewczyny mysle ze dieta 1000 kcaL ruwniez jest super 5 posilkuw dziennie w tym jakas slodycz oczywiscie wszystko w malutkoich porcjach co 2-3 godziny polecaM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Ja jestem w sumie na swojej:p ale raczej staram sie zmiescic w 1000 kcal..:) woda do picia zielona herbata:) czeste posilki w malych ilosciach:) mam 164 wzrostu i 57 wagi:) szlak mnie wezmie jak nie schudne te 5 kilo:).. Meczy to strasznie:) ale razem damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikalasa -> z tego co widzę to masz wagę w normie, więc raczej będziesz chudnąć wolniej. Ciekawe czy to prawda, że od samej czerwonej herbaty można schudnąć np. 10 kg. Kilka dziewczyn na forum Vitalii wypowiadało się, że schudły od samej herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Witam dziewczynki:) w miare w normie mam ale figura mi nie za bardzo pasuje:) nie mam wciecia i jak sa boczki to jeszcze gorzej:) a nogi mam grube:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny szyfr
Hej ;) dziewczyny podajcie jakieś smaczne dietetyczne przepisy. Coś co można zabrać do pracy i cos na obiad.Będę wdzięczna ;) jak po pierwszym dniu diety? bo u mnie 10 deko w dól heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Zawsze cos:p ja wlasnie ide do sklepu i nie wiem co sobie do jedzenia wziasc:) jakies propozycje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki!!! jestem po sniadanku.wzeiełam do pracy sałatke. specjalnie wczesnie wstałam. wrzuciałm do miseczki sałate, ogórka, chudej szynki .pokrojonej w paski, i jajko. posoliłam troszke, popieprzyłam i skropiłam octem balsamicznym. zdecydowałm ze nie bede jadłam wafli ryzowych, wczoraj cały wieczór spedzilam na wyszuaniu informacji.niestety to nie jest zdrowe.bede brała do pracy sałatki i 2 kromki chleba pelnoziarnistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj bylam na takich wiekszych zakupach i kupiłam: muesli, jogurty naturalne, kefiry, sałate, pomdorki, ogórki, czerwona cebule, brokuł, kalfior i chleb pełnoziarnisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czerpie inspiracje ze strony: http://przepisy-light.pl/przepisy,filtr,4,1.html czasem sa to megaproste przepisy.i wystarczy chwilka zeby je zrobic. np. pomidor, papryka, cebulka szalotka i skrobic to octem balsamicznym i oliwa.ja uwielbiam takie warzywka.zrobie sobie taka miseczke na kolacje i jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny szyfr
a za mną chodzi losoś.... a raczej pływa ;) dziś ja się wybieram na większe zakupy więc moze zaszaleje i sobie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
A ja kupilam sobie dzis na sniadanie dwie male bulki (jasne bo nie bylo cimnych juz:( ale to tak wyjatkowo):( i 4 plasterki szynki i serkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
Ile ma jedna mala bulka kalori niewiecie?? Hmm.. A co na obiad? Moze tunczyk ? Ale z czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny szyfr
ja licze ze kolo 150 kcal.... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaKaLaSa
To zawalilam.. Na obiad zjem jogurt naturalny z platkami.. Nie mam duzego wyboru jak wyjsc do sklepu bo jestem w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny szyfr
nie przejmuj się.... ja zjadłam na śniadanie 2 tosty :P Ale pocieszam się że to śniadanie, a nie kolacja ;) dziewczyny a co dziś na obiad? (ten domowy a nie w pracy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×