Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mimittta

Ile za montaż ogrodzenia?

Polecane posty

Gość mimittta

Jak w temacie. Kupiliśmy ogrodzenie, dokładniej panele ogrodzeniowe, 17 metrów, do tego kłuta brama i furtka i ogrodzenie z siatki na drugim boku, 10 metrów. Trzeba to wszystko polączyć, postawić słupki itp. Mam jednego pana do tej roboty. Jak myślicie, ile on może wziąć maksymalnie za taką robotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimittta
spierdalaj frajerze! To jest straszy czlowiek, emeryt ktory sobie dorabia i robi ludziom jakies drobne remonty. Jak nie znasz kretynie odpowiedzi na moje pytanie, to wypierdalaj w podskokach z mojego tematu, kundlu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UczeInia_odpowiada
1 słupek = 1 lodzik 1 słupek z panelem = 1 lodzik z połykiem. Mąż powinien byc zadowolony z oszczędności. A wiemy ze LUBISZ TO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa na lancuchu
hehe widze ze dzieciarnia sie nudzi w wakacje i z internetu oplacanego przez mamuske wypisuje takie sprosne rzeczy. Do ksiazek gowniarze! A co do pytania - mysle ze tak 400 - 500 zlotych powinno mu wystarczyc za robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co hakie 500 jakie 700 chyva ze macie slupki powstrawiane ja biorę 160 zl z metra moj panell i słupki a 80 zł jak materiał klijennta siatka 140 i 70 z montaż bramy skrzydlowej i furtki jak wasz materiał to 500 jak przesuwnej 1000 . 500 hahaha we dwójkę dwa dni roboty nikt ci za 100 dniuwke fuch robic nie będzie k***a myslicie ze ludzie za darmo robią zjeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już dokładnie nie pamiętam cennika ale wiem, że na tle konkurencji to nas wzięli bardzo mało. Ogrodzenie stawiała nam firma Pro Ogrodzenia i również było to ogrodzenie panelowe. Jak chcesz to tutaj znajdziesz więcej informacji http://pro-ogrodzenia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorin89
Jeżeli szukasz ciekawych pomysłów na wykonanie trwałego i efektownego ogrodzenia to polecam zwrócić uwagę na propozycje od Pozbruk, a dokładnie elementy Gardeo z których można stworzyc mur samonośny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajka343
Zależy jakiego, a czy rozważałaś na przykład wykonanie ogrodzenia z gotowych elementów do montażu czyli Gardeo od Pozbruk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
Jeśli chodzi o ogrodzenia, to polecam rzucić okiem na ten artykuł http://tekstowy.net/ogrodzenia-lupane-to-praktycznosc*****ekno/ , może to jest dobre rozwiązanie? O ceny najlepiej pytać bezpośrednio w firmach, które zajmują się montażem tego typu ogrodzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał

Zależy wszystko od firmy, jesli chodzi o ogrodzenia panelowe to polecam firmę Tral Słupex, firma posiada bogatą ofertę ogrodzeń, są naprawdę ładnie zaprojektowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Kompleksowy montaż ogrodzenia możemy zamówić w firmie Lux-Mar, która znajduję się na Weteranów 113 w Radzyminie.  Firma oferuję  również sprzedaż kamienia naturalnego, kostki granitowej w dobrej cenie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena to kwestia indywidualna, ale mogę polecić firmę PD Engineering, która nam montowała ogrodzenie. Nam wyszła bardzo korzystna cena w porównaniu z innymi ofertami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kute ogrodzenie kosztuje sporo, nie ma się tutaj nawet co sprzeczać. Niewiele osób moze sobie na takie ogrodzenie pozwolić, znacznie lepszym wyborem jest często ogrodzenie panelowe, które jest chyba najpopularniejszym rodzajem ogrodzenia, na które decydują się posiadacze domu. 

Może byc zarówno ogrodzeniem stałym, jak i ogrodzeniem docelowym ( polecam w takim przypadku zdecydować się oczywiśćie na ocynk oraz ładną podmurówkę)

Porządne panele ogrodzeniowe możecie zamówić w tej firmie https://www.metalurgia.pl/ogrodzenia/panele-ogrodzeniowe/panele-ogrodzeniowe-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×