Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa19283

Co pociąga starszych facetów w młodszych dziewczynach?

Polecane posty

Gość ciekawa19283

jakie młodsze dziewczyny bądz nastolatki was pociągają ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu może jakaś wróżka
głupota i naiwność oraz świeża dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALKA2220971
młoda skóra i to że młode dziewczyny wierzą w każde słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19283
ja uważam że nie każde dziewczyny takie są :) , są po prostu też takie które wolą dojrzałych facetów ,ale nie dadzą się wykorzystać ^^ dużo słyszy się o związkach starszych z młodszymi :) i są szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież one takie młodziutkie, bezbronne, trzeba im nadstawić męskiego ramienia i zaopiekować się. A one jak się uczepią, to jak pijawka, nie do oderwania. Zazwyczaj taki facet ma środki pieniężne w odpowiednich ilościach, a dziewczynki priorytetem jest bezpieczeństwo finansowe. Nieważne, że ją posuwa stare próchno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36 i poł
młode ciało.... .więcej grzechów nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa19283 a czy ciebie pociągają starsi faceci ?? Jeżeli chodzi o koleżeństwo to ja nie zwracam uwagi na wiek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19283
do małej - nie wiem czy ten facet starszy od niej ,ale w takich przypadkach na pewno :)---> http://www.wiocha.pl/678251,Najwazniejsza_w_zyciu szczerze wolę starszych facetów bo młodzi mnie nie pociągają ani inteligencją ,ani ciałem . Ja nie patrzę na zarobki . co do Michała- tak wolę starszych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłaś już w związku
ze starszym facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz
Najbardziej pociąga ich w młodych fakt że mogą jeszcze zamoczyć w młodej cipie ... tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19283
byłam z jednym ,ale wtedy byłam troszkę młodsza niż obecnie i ktoś z sąsiadów zgłosił to . Różne komplikacje z tego wynikły .... postanowiliśmy się rozstać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19283
teraz nikt już nie ma wpływu na moje związki ,ale logiczne że jak nie byłam pełnoletnia w końcu ktoś się tym zainteresował . Obecnie mieszkam 10 godz. od tamtego miasta przeprowadziłam się więc kontakt i tak by się nie odnowił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa19283
przeprowadziłam się głównie z takiego powodu że w tym malutkim mieście gdzie wszyscy się znają nie mogłam już wytrzymać . Wytykali mnie od dziwek itd. Moja matka jednak była po mojej z stronie wiedziała że się szanuje , sprzedaliśmy mieszkanie i w drogę :) teraz jest o wiele lepiej staram się nie myśleć o tamtych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×