Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aniol ciemnosci...

Przez tesciową chce odwołac śłub...

Polecane posty

Gość wiśnióweczka ;-)
a ja bym jednak ślubu nie odwoływała tak od razu, weź faceta pod ścianę i zobaczysz jak się to skończy. Szkoda Twoich uczuć, szansy na wspólne życie... Mnie udało się hydrę pokonać (mam nadzieję, że na zawsze), może i Tobie się uda. Piszesz, że Wam żyć nie daje, czyli narzeczony też ma dość mamusi. Tylko nie rozumiem, że musi się tłumaczyć? To znaczy, że ona pyta a on nie umie odmówić... porozmawiaj z nim - konkretnie - albo ograniczcie kontakty i żyjecie po swojemu, albo koniec z Wami. Na pewno jak będzie Wami dyrygowała i tak Cię traktowała to życia nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja odwołałam przez taką
Niestety takie są niektóre mamuśki. Nie potrafią pogodzić się z tym, że synek ma swoje życie i ważniejsza jest inna kobieta. Myślą, że będą mieć synka na wyłaczność. Chora sytuacja dla wszystkich !!! :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metbud
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×