Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dariannna

wyplywajaca sperma

Polecane posty

dziewczyny po stosunku jak maz skonczy we mnie odrazu podkladam chusteczke ,ale i tak pare kropel poleci na lozko ..ciagle sie o to.klocimy z mezem ,wyzywa mnie od oferm i w ogole ,ze z zadna partnerka tak nie mial ,a mi sie leje ..i nie umiem nic na to zaradzic ..sama nie wiem co myslec ,ale lozko uwalone jest ,ostatnio kochalismy sie na dywanie ,dywan tez upieprzony :-(:-( i znow awantura i wyzwiska od lamag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirekszafiiirek
no bez jaj co ty masz za chłopa , przecież to całkiem normalne , kopnij go w dupe puki czas :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasixa xd
no co Ty.. Moj na szczesci niegdy nie zwrocil mi uwagi ;) jak nie bylam w ciazy to nie wyplywala ze mnie odrazu ale teraz ( 8 msc) wyplywa oodrazu i nic sobie z tego nie robimy. Twoj facet przesadza..przeciez to nie Twoja wina. Jak nie chce zeby tak bylo niech zalozy gumke i po sprawie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka 32 ciagle zle
to normalne pzreciez, z e mnie sie leje nawet na drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzywa mnie od oferm i w ogole ,ze z zadna partnerka tak nie mial ,a mi sie leje o masakra :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa??
to naturalne jest , a on sobie wymysla...;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za1za2
Pewnie ze to normalne, moj maz to po kazdym stosunku albo nogi do gory mi trzyma albo chusteczki podaje a czasami sam mnie wyciera. Kochany moj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka 32 ciagle zle
tu siedza i tyle malolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sie wscieka ,bo podaje mi papier lub chusteczke wlasnie po to aby nie kapalo ,a ja sobie ja podkladam ,sle widocznie nieumiejetnie ,bo kapie i tak ...jak zrobic aby nie kapalo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niemal zawsze sperma wycieka, czesto odrazu ,zalezy jaka pozycja lecz tak czy owak w toie calosc nigdy niezostaje Weź faceta porządnie wstrząsnij z ate slowa co on mowi i wyprawia ,ale ja po takim tekscie bym mu porządną afere narobila ze odechcialo by sioe seksu na dobre tygodnie On ciebie nie szanuje ,bo ty sobie na to pozwalasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślałam
powiedz mu ze jak ma takiego mikrusa to nie twoj problem. Mój eks mial calkiem sporego, kochaliśmy sie jeszcze dlugo po wytrysku i nie zdarzylo mi sie zeby wylecialo od razu, czesto wlasnie na drugi dzien. Moj obecny ma 14 cm, wychodzi zaraz po wytrysku i razem z nim wylatuje sperma :D No ale jak wylatuje, to sciera. Nigdy na mnie nie krzyczal , wiec wniosek - to z tym twoim cos nie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beny90
Powinien w srodek ci sie spuszczac i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokok
. Yummy Cum jest absolutnie innowacyjnym preparatem, stworzonym po to, aby umilić wasze życie seksualne. Grupa najlepszych naukowców z Cobeco Pharma stworzyła jedyną w swoim rodzaju, wzbogaconą formułę, która sprawi, że Twoja sperma będzie smakować o wiele lepiej, w sam wytrysk będzie znacznie potężniejszy. Naturalne składniki będące integralną częścią Yummy Cum sprawią, że zaskoczysz swoją partnerkę podczas oralnej zabawy. - preparat wyraźnie poprawia smak nasienia, - zwiększa jego ilość, - sprawia, że wytrysk jest obfitszy i silniejszy niż zwykle. wiecej na www.intymnosc.pl/aff/7733

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem i staję po stronie tej biednej kobiety co za burak!!! szok przepraszam cię za tego ofermę na drugi raz nastaw mu drugą dziurkę najlepiej tuż po kupie może nic nie wyleci z ciebie co za osioł a taki jak on to powinien vagine kozy posuwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to jest odwrotnie. Z tym, że mój często kończy na zewnątrz. Potem sam mnie wyciera chusteczkami. I to ja się wkurzam, kiedy coś spadnie na prześcieradło. Na co on ze stoickim spokojem: "Przecież to tylko sperma..." :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekajacapannastara
co za pacan! i jeszcze śmie twierdzić że 'z innymi tak nie miał' Powiedz mu że Ty z innymi też tak nie miałaś! że jego sperma jest dziwnie rzadka jak żadna inna dlatego tak wypływa i niech z tym coś zrobi! ;P bądź wredna skoro on jest wredny. Nie dajmy się kobiety tak traktować bo będzie tak całe zycie. Musimy swoje wywalczyć! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio o to cie wyzywa? co za prostak i ham! Mi tez zraz wszystko wycieka, wkurza mnie to ale moj zawsze podklada chusteczki itp i tak zawsze cos tam nakapie:) nie wiem od czego to zalezy, mysle, ze taka moja budowa ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze do mojego mowie" znowu tyle naprodukowałeś":)nhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze mnie też wypływa, ale mojemu mężowi nigdy nie przyszłoby do głowy krzyczeć na mnie. Druga sprawa, że ja bym sobie na takie traktowanie nie pozwoliła. Dziewczyno nie dajmy sobą pomiatać, trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra jak mąż po stosunku może cię tak wyzywać, jak ty sobie możesz na to pozwolić, ja podkladam rękę i lecę pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i lubie jak zniej wycieka zawsze można jeszcze rozsmarowac po jej brzuszku zresztą czytałem że sperma dobrze robi na cere leczy depresję oraz nadciśnienie na również wiele innych zalet niewiem czemu wszyscy się tak brzydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×