Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fkkg88hhj

CZY PODOBA SIE WAM IMIE DLA DZIEWCZYNKI NIKOLA???

Polecane posty

Gość di jennifer
może byc i misiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejejejejej
tak się składa,że potrafię czytać ze zrozumieniem,nie twierdzę,że wszyscy nazywają patologią ale poczytaj sobie na kaffe chamskie wypowiedzi ludzi ja bym córce nie dała na imię ; Ania, Basia, Kasia, Marta,Zosia itp;ale to nie znaczy,że będę krytykowała rodziców za wybór imienia,które im się podoba moja córka ma na imię Nikola ma 22 lata studiuje ,nigdy się nie spotkała z krytyką odnośnie swojego imienia,a co najważniejsze zawsze jej się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy jarmarek
Nikola- imię dla kurewskiiej córy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njbnbxhAS
mi się osobiście nie podoba. ale to pewnie dlatego że znam jedną dziewczynę o tym imieniu i działa na mnie jak płachta na byka. a wybór imienia należy do rodziców. ale zanim wybierzesz zastanów się czy nie brzmi śmiesznie z nazwiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek983933
jak dla mnie faceta to okropne, takie wymuszone i "nowomodne", zachodnie, takie ameryyykanskie!! o wiele bardziej poodbaja mi sie imiona typu zosia, magda, ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 180cm/59kg
zauważyłam, że imiona typu Nikoa, Alan, Dźesika są nadawane dzieciom z patologicznych rodzin 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej jesteś patolem?
180cm/59kg zauważyłam, że imiona typu Nikoa, Alan, Dźesika są nadawane dzieciom z patologicznych rodzin zauważyłaś bo pewnie sama z takiej rodziny pochodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przerażona wypowiedziami niektórych Pań!!! Pozostawię to bez komentarza! Nie będę się zniżać do poziomu niektórych wypowiedzi! Ja mam córkę Nikolę... Tak, miałam wątpliwości, co do tego imienia właśnie z tego względu, że zdaję sobie sprawę z braku tolerancji w Polsce! Co udowodniono nie raz w powyższych postach! Osobiście chciałam dać córce inaczej na imię, ale mąż się strasznie uparł. "Ni pepsi, ni cola" - piszecie???!!! To tak jakbym, np. rozdzieliła imię Karolina, Paulina (lina...), a Kuba napisała, że prawie jak kupa... Imię jest całością! A Nikola ma bardzo ładne zdrobnienia - Niki, Nikusia, Nikuś, Nikolcia, a nie jakaś cola! Tyle emocji wniosło to imię w rozmowę, a które imię tak naprawdę jest pochodzenia polskiego???!!! Z tą różnicą, że imię Nikola jest od niedawna przyjęte w Polsce, a inne wiele lat temu i każdy się do nich przyzwyczaił i traktuje je jako polskie imiona... Dla mnie Nikola, Oliwia, Wiktoria, Nadia, Lena... to normalne imiona, aleee Jessica, Kevin, Jennifer itp. to dopiero wtedy przesada! A pisanie, że takie, czy siakie imiona nadają na wsiach, czy w patologicznych rodzinach to po prostu ŻENADA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzliwa Nikol
Moi drodzy Czytając powyższą dyskusję zrobiło mi się bardzo przykro... Wstrząsające jest jak Polacy są nietolerancyjni. Nazywam się Nikola i ze strony Żadnej osoby nie spotkała mnie przykrość czy złośliwa uwaga, aż do teraz. Powiem więcej przeciętnie ok 10 osobom na każdy etap mojej edukacji podobało się moje imię. Do mamy nigdy nie miałam żalu o nadanie mi takiego imienia, ponad to byłam jej wdzięczna, ponieważ czułam się zawsze wyjątkowa. Zapewniam również, że nie pochodzę z patologicznej rodziny. Nikola to owszem męskie imię za granicą, ale skoro upieracie się tak bardzo na polskie imiona, to czemu chcecie typową polską końcówkę rodzajową zmieniać na formę zagraniczną? Na koniec gdybyście wszyscy chcieli nadawać imiona dzieciom, które wywodzą się ze starej polszczyzny, to powinniście nadawać im : Gniewomir, Mścigniew, Zbigniew, Częstogoj, Cirzpisława, Częstobrona, Dobromiła, Dobroniega, Dziadumiła, Ludomiła, Ludźmiła, Niedomira, Nieluba, Niemiła, Jagna, Bogumiła, Włościsława, Wyszeniega, Świętomira, Sławobor, Myślimir, Bolesław. Natomiast Stanisław, Ania, Agata, Hania, Gabrysia, Artur, Dorota - to wszystko imiona zagraniczne wprowadzone do polskiego mniej więcej w czasie II wojny światowej (trochę przed lub trochę po). Stąd płynie moja prośba do was: miejcie trochę tolerancji, wiedzy na tematy które się wypowiadacie i samokrytyki w stosunku do siebie. PS. Nikola to śliczne imię dla dziewczynki, która będzie zwycięsko prowadzić lud (gr. : Nike - zwycięstwo; laos - lud) i na pewno będzie wyjątkową dziewczynką, więc do wszystkich matek: nie zniechęcajcie się komentarzami niedoinformowanych ludzi o wąskich horyzontach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam 3 fryzjerki ktore nazwały swoje córki Nikola, a jedna z nich ma też syna Alana. fryzjerki czyt. osoby zainteresowane tylko wygladem i ciuchami a to imie ma byc takie mooooodne, a corka ma byc taka mała modną ksieżniczka w rożowych ciuszkach. Niby nie trzeba generalizować ale wyjatki potwierdzają regułę. Jest tyle ładnych imion , może wybierz coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcjnkuayta
jak bylem w Bilgoraju to spotkalem tatusia z dwojka dzieci mieli imiona Dzesika i Denis ......tata jezdzil mercedresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech kazdy nadaje imię jakie chce ( byleby nie osmieszalo) jak będziesz miala swoje dzieci to sama wykażesz się inwencją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dajcie spokój. Nikola to tragiczne imię. Pokażcie mi która intelgencka para nazwała tak swoją córkę??? Żadna!! za to dzieci fryzjerek, kosmetyczek co 4 nosi takie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam ,kedys sasiada o imieniu Nikola mieszkam we Wloszech. Pomimo wszystko imie jest bardzo ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze a mi sie to imie tak podoba....chcialam tak nazwac coreczke, ale jak czytam te wszystkie komentarze to sama juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×