Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mało mądra głowa

rolety

Polecane posty

Gość gość
Też je mamy, ale zamawialiśmy w Roletexie. Mają fajny wybór i w ogóle obsługa na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam wcześniej żaluzje, ale dosyćszybko się popsuły zwłaszcza te żyłki po bokach. W związku z tym przerzuciłam się na rolety, które powinny być bardziej żywotne i są też szczelniejsze. Pomógł mi przy zakładaniu z polecenia fachowiec Przemek i zrobił to dobrze. Podaję sprawdzony kontakt 505547990.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fest roleta
Ja, po remoncie szukałem rolet w internecie ( wyprawa po sklepach stacjonarnych z moją żoną trwałaby 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbój
Ostatnio szukałem rolet w internecie, ponieważ moje żaluzje z racji wieku już się zużyły. Znalazłem bardzo fajny sklep https://www.sklep.stol-kar.eu/ Kupiłem rolety w kasecie z prowadnicami, estetycznie wyglądają i nie odstają od szyby przy uchylonym oknie. Mają bardzo duży wybór kolorów, ekspresowa wysyłka i solidne wykonanie. Mają też karnisze więc można "obkupić" całe okno w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem też za kupowaniem takich rzeczy jak rolety na przykład, czy jakieś małe AGD typu mikser, odkurzacz, ja kupuje takie rzeczy na avans.pl i naprawdę ludzie są zadowoleni, bo często podstawowych sprzętów nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza_poznan
Dobre ceny mają na http://www.rolety-akant.pl/ , ja zamawiałam rolety w kasecie Rubin, funkcjonują bez problemu już 3 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem rolety rzymskie na www.lechrol.pl , firma z Łomianek przy Warszawie. Potrzebowałem czegoś nowoczesnego do ochrony przed słońcem, ten wybór okazał się kapitalny! Dla tradycjonalistów znajdą się również żaluzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacek878
znam strone i firme ktora znacznie taniej kasuje za rolety www.balticrol.wex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka687
Dobre ceny mają na http://www.rolety-akant.pl/ . Ja zamawialam u nich plisy, jakość jest super, więc podejrzewam, że rolety też mają ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam rolety gumowane z jednej strony, które mam w kremowym kolorze, a nie przepuszczają praktycznie wcale światła. Nawet teraz w upalne dni mam fajny chłód w mieszkaniu. Sama bym tego nie założyła, a pomagał mi znajomy fachowiec, który bawi się tym na co dzień. Podaję do niego telefon jak by ktoś potrzebował 505547990.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adam
najtaniej i solidnie na balticrol.wex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rolety to właśnie polecam zajrzeć przede wszystkim do http://www.roletcenter.pl/ mają bardzo duży wybór. Do salonu, pokoju gościnnego, do sypialni – rozwiązania są różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu http://www.rolety-akant.pl/ moze nie maja najtanszych jak na allegro ale za to jakosciowo naprawde warte polecenia! ja mam dzien / noc i sa super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój_jest_ten_kawałek_podłogi
Sprawdzaliście ofertę marki ROLETEX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała ciekawa
Fajne rolety? To znajdziesz na stronie www.sklep.karpol.pl ceny maja różne w zależności co tam kto chce. Ja nie wiem co to z żyłką ale wiem ze mają takie natomiast ja kupiłam plisy i jestem zachwycona. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek psotek
na allegro windowstyle jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biosmana
Gdzieś tam na forum znaleźliśmy zdjęcia rolet z tego Roletexu i też u nich zamówiliśmy. Przyznam, że firma solidna i słowna,a dla mnie to jest ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin74_02
Ja zakupiłem rolety zewnętrzne, rolety dzień noc do środka, markizę i bramę garażową w jednej firmie. Dzięki temu otrzymałem bardzo korzystny rabat, miłą i profesjonalną obsługę oraz ekspresowy czas wykonania. Szczerze: zadowolony w 100% Jakby ktoś był zainteresowany to ich strona intern.: www.roletyalu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierajcie rolety kasetowe, bo dzięki takiemu rozwiązaniu światło mniej przenika do wnętrza bo boki ściśle przylegają a i takie rolety nie latają na wietrze. My mamy stąd http://www.never.net.pl/systemy-kasetowe-dla-rolet/ bardzo łatwo się je montowało do ramy okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darikkk
Widziałem na żywo żaluzje drewniane w firmie Fen na Pastelowej 11 w Krakowie i przyznam, że od razu mi się spodobały. Bardzo elastyczne. Dobry system stabilizacji. Przy montażu panowie mnie uprzedzili o wadach i zaletach każdego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ma ktoś z was automatykę do rolet zewnętrznych ? Ja myślę nad takim rozwiązaniem , ale nie bardzo wiem jaką firmę wybrać . Kolega mi poleca firmę NICE https://www.nice.pl/ . Czytałam , że posiada bardzo dobre produkty automatyki rolet , bram garażowych itp ., oraz bardzo dobrych fachowców . Czy ktoś korzystał z tej firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aslannnx
Bez zobowiązań ci dobiorą dekoracje okienne w Fen. Dobra firma z Krakowa. Korzystałem raz przy remoncie, ale wiele dobrego przyznam wnieśli do aranżacji. Dużo nietypowych kolorów rolet. Przy roletach rzymskich nawet udało się dopasować ciekawe materiały na wykończenie. Ogólnie bez zarzutu. Dekoracje działają, jak mają działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolaa
Zależało mi na mało inwazyjnym systemie montażu rolet i w sumie po rozmowie z panami z firmy Najtańsze we Wszechświecie się zdecydowałem. Roleta taka, że łatwo kontrolować, jeżeli coś się zacina. Mam okleinę drewnopochodną w rolecie i przyznam, że dobrze się prezentuje. W mieszkaniu aranżacja naturalna, sporo wiklinowych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, polecam sklep internetowy www.hbmdesign.eu, sama kupiłam tam 2 fotorolety. Mają niskie ceny i duży wybór wzorów. Cena zależy od wymiarów jakie chcesz, ale ja za swoje dwie zapłaciłam niecałe 300 zł. Mam je już od roku i jestem bardzo zadowolona, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia d
Ja zakupiłam rolety doc całego domu. Niektóre wymiarowe niektóre na zamówienie w firmie Karpol ich sklep to www.sklep.kerpol.pl i powiem, że jestem zadowolona. Najbardziej z plis okiennych. Na początku się ich bałam bo uważałam że jak plisa to kurzy się i wogule będzie makabra z czyszczeniem. A tu miła niespodzianka. Poza tym w tym karpolu doradzono mi jakie rolety do jakiego typu okna zakupić. Bo jak sie okazuje nie każdy materiał nadaje się na okno dachowe. W życiu bym nie pomyślała. Świetna obsługa polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×