Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lanaa rayy

Dlaczego sie odchudzacie ??? Czyli rozny wzrost, ta sama waga !!!

Polecane posty

Gość dghfjhjfgmfgbn
kurde, ja mam kufer jak Murzynka, to masakra jakaś.. porównałam kiedys z moją koleżanką Mulatką bo ją to rozbawiło- ale u nich nie ma cellulitu i na ciemniej skórze to inaczej wygląda. mierzyłyśmy się w str kąpielowych. Ona taka lacha- a ja biała kiełbasa. Az głupio powiedzieć, ale jakbym zlazła z 5 kilo byłoby idealnie chyba. Albo trzy na początek. najgorsze, ze to tylko tyle a motywacja moja byle jaka. Pozdrawiam wszystkie babki stąd:) i spadam sprzątać papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghfjhjfgmfgbn
plepleple pewien sport nie odchudza bez przesady, trzeba mniej żreć i być bardziej aktywnym - a nie jeść jak ja dzisiaj- zapiekanka z trzema serami i potem dwa grześki. z powietrza się nie tyje- to jest oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghfjhjfgmfgbn
więc pierdolę, zapisuję od dziś to, co było ponadprogramowym skrajnym chamskim obżarstwem- i pod koniec tygodnia rach sumienia- niech mi się nie zdaje- bo przecież "ja prawie nic nie jem- jak co druga odchudzająca się baba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiewam watpliwosci ....
bo problem nie jest w tym, ze jecie, tylko ze jecie SMIECIE ;) kazdy ruch odchudza, nawet nie trzeba specjalnie chodzic na silownie, tylko dziarsko sprzatac, pracowac o ogrodzie, nie lezec w lozku bezczynnie, nawet czytajac lub ogladajac telewizje mozna chodzic, ruszac noga, napinac miesnie brzucha ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanaa rayy
dzieki dziewczyny, ze rozumiecie mnie ;) wlasnie, chodzi o to, ze jest tyle watkow o odchudzaniu, niektore kompletnie bezsensowne, bo osoby chca schudnac do wag anorektyczek, tego nie rozumiem, ze skad ta pogon na sylwetka ??? dlaczego nie umiemy byc szczesliwe bez wzgledu na wage??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem na dietach
bo lubie ladnie wygladac i nie chce zeby maz odszedl do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo zadna nie schudla raz
a porzadnue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to juz nawyk
albo obsesja. to uzaleznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poopak
przeszkada mi brzuch , sadlo na nim reszta chuda i mam dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 160cm ważę 50-51 kg, czuje się gruba jak świnia, mimo że wchodzę w 34-36( wymiary 89-65-92). Chodzę na aerobik 4 x w tygodniu po 1 godzinie, czasem biegam, jestem na diecie strukturalnej od II klasy LO i chyba nigdy nie przestanę się odchudzać. Podejrzewam że gdybym była wyższa to mięśnie i tłuszcz "rozciągnęły by się" tak że byłabym zadowolona, uwielbiam smukłe, chude (tak chude a nie szczupłe !) sylwetki kobiete, a ja jestem taka jakaś hmm.....,mięsista. okropność;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ededefa
dobra jest ta dieta struktularna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś się czuje lepiej grubszy a ktoś inny woli szczuplejsze ciało. Ja się teraz czuję dużo lepiej, przy 58kg (176cm) niż jak miałam prawie 20kg więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos

Ktos mi powie dlaczwgo ja przy 166cm wzrostu waze 46kg a nie jestem szkieletorem? Powinienem wazyc kolo 60kg przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się wlasnie zdecydowałam na odchudzanie zeby lepiej sie czuć. i np zdecydowałam się na soku Nuja - smaczne, pożywne i mają bardzo dobry skład. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×