Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bannnnkaaa mydlaanaaa

czy duzo waze? problem ze zrzuceniem wagi po porodzie

Polecane posty

Gość bannnnkaaa mydlaanaaa

mam 160 waze 54 kilo i czuje sie jak wielka slonica, przed porodem wazlam 48, a w dniu porodu 78 ciezko mi zrzucic kilogramy, przemiana nie ta, cwicze, staram sie nie jesc duzo, masakra :( czuje sie jak wieloryb chce schudnac jeszcze 4 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniii nie jest zle
ja juz waze 78 a jest 6 misiac , a mierze 176 tak ze ty na pewno nie wygladasz az tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama po drugiej ciąży
a ja jestem Twojego wzrostu i ważąc 54 kg czuję się akurat, przy 48 kg nie ma się ni tyłka ni biustu trochę jak dzieciak. Jestem drobnej kości ale mam mięśnie które też ważą i jest ok. Strasznie dużo przytyłaś bo aż 30kg nie wyobrażam sobie tego ja przytyłam 14kg a ledwie chodziłam. Długo jesteś po porodzie, karmisz piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza ;p
Ale maciora jak można tyle przytyć w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
No 54 kg to dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też przed porodem
ważyłam 48 teraz juz po i 63 ;/ od jutra zaczynam diete dukana zobaczymy czy jest taka dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bannnnkaaa mydlaanaaa
jestem rok po porodzie, karmilam 3 mc piersia, fakt duzo przytylam bo mialam problem z tarczyca, wazne ze tyle zrzucilam,ale pomimo tego to nadal czuje sie grubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 178cm i 55 kg :P dawaj zdjecie a nie pisz ile wazysz i mierzysz boto nic nie mowi,jak inni slysza ze moj syn wazy 18kg to nie wierza bo w ogóle nie wygląda na 18 a na max 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskimos_bajeczny
Pan pediatra: ... Jestem lekarzem pediatrą. Miś: Jaa ... przecież ... syn ... tłumaczę Panu ! Pan pediatra: Ile waży syn ? Miś: Dwanaście kg. Pan pediatra: Dwanaście ?!?! Miś: Yhym... Pan pediatra: Słuszną linię ma nasza władza. ;) tak mi się skojarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saleminka ma racje, wszystko zależy od budowy ciała a nie wagi. Znam ludzi którzy ważą 60kg i wyglądają grubiej od tych co ważą 70kg, niby paradoks, ale tu chodzi o budowę ciała. Swoją drogą 54kg przy 160cm, to ważysz super, mieścisz się w "siatkach centylowych" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajki to trucizna, niewazne cz
ciekawe, że miedzy byciem ok, a byciem wielorybem jest tylko 4kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×