Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniczk22

Prezent ŚLUB PREZENT prezent !? co kupić młodym?!

Polecane posty

Gość Moniczk22

Za miesiąc idę na ślub ,wesele do kuzynki pod Warszawą.. Ide z moim chłopakiem. Nie dajemy do koperty bo mamy po 18 lat więc chcemy kupić jakis prezent... CO POLECACIE?! Myslimy o ręcznikach moze macie jakieś fajne ciekawe pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri kiri kri
a co to za argument nie dajemy prezentu, bo mamy po 18 lat. Ok chcecie dac prezent to ok, ale nie rozumiem kompletnie co ma do rzeczy to ze macie 18 lat. Przeciez wiek nie broni dac koperty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczk22
TO ŻE NIE ZARABIAMY... a pieniądze które sobie zbieram bo na przyklad dostalam na 18 czy od rodziców kieszonkowe, wole przeznaczyć na siebie niż dawać komuś do koperty... a od osob uczących się czy studentów chyba raczej sie nie wymaga kopert.. można kupić jakiś upominek, prezent, w koperte to mogą dac moi rodzice z 400zl , ale ja od siebie i chlopaka kupuje prezent... niech sie cieszą ze wgl cos kupuje a nie ze tylko rodzice dają koperte a dzieci nic... OKEEEEEEJ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
kup worek papieru toaletowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dużo
Byłam 3 tygodnie temu na weselu z chłopakiem u kuzynki oboje się uczymy to moi rodzice dali mi 500 zł dla młodych a sami dali 1000 zł twoi rodzice też dają za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
to może worek kartofli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri kiri kri
a a dobre reczniki i tak przeznaczysz KASE. Wiec daj kase cohcby to mialo byc 150 zl bo tyle dobre jakosciowe reczniki kosztuja. Zawsze kasa ucieszy niz tak obleciany prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre mi żarty !
"TO ŻE NIE ZARABIAMY... a pieniądze które sobie zbieram bo na przyklad dostalam na 18 czy od rodziców kieszonkowe, wole przeznaczyć na siebie niż dawać komuś do koperty... a od osob uczących się czy studentów chyba raczej sie nie wymaga kopert.. można kupić jakiś upominek, prezent, w koperte to mogą dac moi rodzice z 400zl , ale ja od siebie i chlopaka kupuje prezent... niech sie cieszą ze wgl cos kupuje a nie ze tylko rodzice dają koperte a dzieci nic... " Po przeczytaniu ostatniego fragmentu na miejscu państwa młodych dałabym ci kości albo resztki jedzenia po gościach i powinniście się cieszyć że chociaż to dostaliście a i żeby nie chciało wam się pić to woda kranówa bez ograniczeń. Ale z ciebie dziewczyno pustak. Po co idziesz żeby nażreć się bez ograniczeń i popić a prezent dać od dwóch osób 100 zł. Wyśmiałabym cię z miejsca. Z drugiej strony twoi rodzice też dają za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uahahahha
niech sie ciesza? moja droga laski nie robisz, ze idziesz...Przyznaj, ze chcesz sie wybawic tanim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
bo mlodzi o niczym innym nie marza tylko o recznikach-to juz nie te czasy gdy dawalo sie takie rzeczy bo w sklepach nic nie było innego:) lepiej dac tą stówę do koperty do tego winko i wyglada to przynajmiej z klasą! a oni juz sobie sami zagospodaruja tą stówkę. naprawde, nie m0wie tego ze złośliwości-ale tak wygląda o wiele lepiej. kazdy rozumie ze nie macie kasy jestescie mlodzi. ale z drugiej strony ja osobiscie jakbym nie miala co dac do koperty idac jeszcze w dodatku z osoba towrzyszącą to bym nie poszla. chyba ze bym szla sama-to takiej pojedynczej osobie jeszcze wypada dac prezent...ale idziecie we dwojkę-bierzesz sobie partnera i dajesz reczniki? nie no troche niezbyt to mi się widzi.-ale to tylko MOJE ZDANIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
ja jak nie zarabialam to rodzice mi dawali kase do koperty zazwyczaj 500-600 zl. -szlam z osoba towarzyszącą-ale gdyby nie mogli mi dac kasy to bym nie szla bo mi by bylo glupio jeszcze ciagnac faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczk22
To bardzo fajnie że wam rodzice dają do koperty zebyscie dali po 500zł a jeszcze do tego sami wkładają 1000... ale niektórzy tyle nie mają żeby dać więc pomyślcie zanim coś napiszecie a pytanie nie brzmiało : czy kupić prezent czy dać 500zł do koperty tylko : co kupić na prezent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
nic nie kupować,bo dziś tylko pustaki dają prezenty a po drugie jak cie nie stać na prezent to idz sama a nie jeszcze ciągniesz jakiegoś chłystka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkds
a ile na prezent chcecie przeznaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 latki
Nie chcę cię obrażać ani krytykować ale na twoim miejscu nie poszłabym na wesele a jeśli bardzo zależałoby mi na weselu to poszłabym sama i dała w kopertę 200 i do tego niedrogie wino. Zdaję sobie sprawę że nie każdego stać żeby dać 500 ale to trzeba przekalkulować czy samemu iść czy nie iść wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkds
nie rozumiem? odjebało ci? przekalkulować ? kretynka pojebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrwaaa, co za arystokracja... jedna lepsza od drugiej:O Autorko! Ręczniki, pościel z inicjałami młodych, kupon totolotka, 2 filiżanki... w sumie wszystko zależy od kwoty jaką chcesz i możesz przeznaczyc na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie nie ma
Jak sie nie ma miedzi to sie na dupie siedzi...proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 3 latki
nic dodać nic ująć to przysłowie trafione w samo sedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poyebane jestescie
masakra.... co to znaczy ze MA DAC KOPETE? GÓWNO SIE należy takim pannom młodym jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda 221
Za to myślicie że wam należy się wszystko. Pisząc "wam" miałam na myśli gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczk22
No skoro WY (młode) robicie wesele to sami ustalacie co się nalezy gosciom a co nie... wiec my nic nie uwazamy ze nam sie nalezy wszystko... same wybieracie lokal/menu/ ustalacie dla gosci jakies ciasta/szweckie stoly itd itd itd a skoro zapraszacie nas (GOŚCI) to my sami ustalamy czy dajemy koperte czy prezent i czy wgl cos dajemy.. bo prezent wiadomo nie jest obowiazkiem... mozna rownie dobrze przyniesc bukiet i tyle " Jak sie nie ma miedzi to sie na dupie siedzi... proste" jestem ciekawa czy byloby wam wesoło młode gdyby 3/4 gosci nie przyszlo bo nie mialoby zeby wsadzic w koperte wiecej niz 200zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri kiri kri
ja bym jako panna mloda wolala dostac 100 zl te ktore przeznaczacie na prezent. Nie mowie, ze oczekiwalabym 500 zl. Bo kazdego stac na inna sume. Ale jednak prezenty nie ciesza. Mnie zadne reczniki czy filizanki by nie ucieszyly na pewno. Sa to zbedne duperele. Jesli prezent to jakies sztucce, zastawa. Ale to wiadomo drogie prezenty. Takze ja bym wolala dostac skormne 100 zl niz reczniki. Bo recznikow to mam cala szafe. I nie potrzebuje nowych, szczegolnie na pamiatke slubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana panna młoda 2011
ja dostałam ręczniki , pościel, piękny zestaw do kawy ,sztućce . Każdy prezent bardzo mi sie podoba. Było mi obojętne czy ktoś da mi pieniądze czy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_prawda
Ludzie sami sobie podnosicie poprzeczke .... jak tak dalej pójdzie to zaniedługo kupienie mieszkania parze młodej to będzie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już po slubie
Jesli ręczniki to może z wyszytymi imionami młodych? My dostaliśmy taki komplet 4 ręczników, wyhaftowane imiona, dla Niej, dla Niego i wspólne. Zapakowane w elegancki kosz. I bardzo nam sie ten prezent podobał :) Niestety nie wiem skąd zamówiony ale napewno znajdziesz coś na necie. Wcale nie uważam że każdy musi dać koperte, nawet żałowalam że tak mało prezentów dostalismy, może ze 4 na 190 gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczk22
to dziekuje za odpowiedz w takim razie :) miło że są jeszcze tutaj normalne kobiety które nie robią slubu TYLKO PO TO ZEBY POZNIEJ MIEC KOPERTY powinno sie dawac prezenty zamiast pieniędzy chamsko jest dać w koperte i mieć spokój, zamiast pomyślec o młodych i pochodzić troche za prezentem dla nich, pomyslec o nich to nie- lepiej dac pieniądze do koperty i nic mnie nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezenty..
W czasach kiedy nie zarabiałam, a moja rodzina była zapraszana, rodzice zawsze powiększali budżet koperty o kwotę talerzyka. Ja nie chciałabym dostać ręczników z haftowanymi imionami (nie planuję ślubu), ale dobre jakościowo ręczniki - czemu nie? Moim zdaniem jest to jednak spory wydatek. Kupuję dobre i nie chciałabym dostać jakiejś "szmaty". Pościel zupełnie odpada, trafić z rozmiarem to dopiero wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezenty..
Ostatnio byłam na świetnie zorganizowanym weselu. Dzieci (bo tak to trzeba nazwać) były zapraszane bez osób towarzyszących, rodziny też nie w komplecie, dzięki temu nikt nie miał takich dylematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×