Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniczk22

Prezent ŚLUB PREZENT prezent !? co kupić młodym?!

Polecane posty

Gość anijakrk
dokladnie. dostaja jakies drobne od rodzicow/dziadkow to niech sobie zostawia dla siebie, zwlaszcza ze sa wakacje i potrzebuja sie ubrac, czy wyjsc ze znajomymi czy jakies puby czy na basen -wszystko kosztuje. wiec ja na swoim weselu ktore odbedzie sie za dwa tygodnie nie mysle nawet o tym zeby od mlodych ludzi ktorzy maja po 18 czy 19 lat dostac koperty... wgl wyobrazcie to sobie ze taka osoba daje ci koperte, masqkra, skad ona ma niby na nia miec.. acha i nie piszcie zeby nie braly ze soba chlopaka bo one tez sa w zwiazkach tak jak my i sie kochaja i nie wyobrazam sobie zeby nie braly ze soba swojego faceta... a wy jak chodzicie do rodziny na wesele to nie zabieracie na nie swojego MĘŻA bo nie macie na tyle zeby do koperty wlozyc? no masakra ogarnijcie sie troche. a do autorki- kup im wlasnie jak ktos juz wspomnial filizanki do kawy albo szlafroczki ... ja bardzo chce takie cos dostac bo jak dostane koperty to na pewno sama sobie tego nie kupie tylko pieniadze odloze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Czyli są tu jeszcze rozsądne dziewczyny ;) Szlafroki i filiżanki świetna sprawa, na pewno się przydadzą :) najlepiej takie z ich inicjałami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wydaję na nich
"będzie na naszym ślubie kilka dziewczyn w wieku 18- 19 lat i na Boga nie oczekuję od nich pieniędzy! bo niby skąd mają mieć?! Niech wydadzą je na siebie, swoje pierwsze wydatki, ciuchy a nie dla nas" A ja się nie zgadzam. Każdy ma swoje wydatki. Płacę za 18-19 latków normalnie czyli tyle ile za każdą inną osobę, nie mam taryfy ulgowej na osoby niepracujące czy niepełnoletnie i jeśli już taki gość decyduje się przyjść to niech daje osobną kopertę chyba że dopisany jest do rodziców to rodzic dokłada więcej. Też mam lepsze wydatki a jednak wydaję pieniądze na osobne zaproszenie, opłacam miejsce w lokalu dla tego 18 czy 19 latka i traktuje go jak normalnego gościa bez taryfy ulgowej. Jak chce wydać na ciuchy to niech tylko przyjdą rodzice. Jak idę na 18stkę to daję w kopertę ile trzeba i nie twierdzę że mam lepsze wydatki. Owszem mam ale co to kogo obchodzi. Skoro idę to muszę dać w kopertę a jak nie chcę dać to nie idę ale lubię imprezy i zawsze chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do też wydaję na nich
jak cie nie stać na wesele to po co je robisz??? Dla mnie osoby uczące sie nie maja obowiązku dawać koperty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole czytam was i sobie myślę, że w tych czasach to strach na wesele pójść. :D Przy rozdawaniu zaproszeń mówcie ile płacicie za talerzyk i informujcie, że jak ktoś przychodzi to za talerzyk musi się zwrócić. Bo was nie obchodzi kto ma jaką sytuację, tylko JA ZA CIEBIE PŁACĘ, więc ty DAJ MI KOPERTĘ (oddaj to co na ciebie wydałam). Żenada naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wydaję na nich
Nie mówię ile płacę za talerzyk ale czy tak trudno jest się dowiedzieć... Nie powiedziałabym że to ciężkie zadanie. Poza tym chyba skoro idę do kogoś na wesele to nie ciężko jest się domyśleć że chyba za mnie też płacą i nie wypada dać mniej niż tyle ile ktoś wydał na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ty od tych talerzykow:D jak masz lepsze wydatki to nie organizuj wesela. To twoja zachcianka, ze organizujesz nikt cie do tego nie zmusza. Kiedy wreszcie to zrozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do też wydaję na nich
wierz mi ze nikogo nie obchodzi ile ty płacisz za talerzyk ..twoje wesele i twoja sprawa ile na nie wydajesz pieniędzy. Nie stać Cie na zaproszenie młodzieży uczącej sie czy dzieci to ich nie zapraszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wydaję na nich
Nie zapraszam wybiórczo bo rodzina może się obrazić że proszę rodziców a 19 latków omijam. Jesteśmy osobami kulturalnymi i nie pomijamy dorosłych osób bo 18sto czy 19sto latek to już jest osoba dorosła a nie dziecko. Płacimy za każdą dorosłą os tyle samo a rodzice powinni wiedzieć czy stać ich żeby szli sami czy żeby szedł jeszcze 19letni syn z koleżanką czy dziewczyną bo wszystko spoczywa na rodzicam w tym momencie czyli dwie koperty. Nie narzucam nikomu jak mają przyjść bo to ich sprawa. Wiedzą na co ich stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawociiii
też wydaję na nich ---ty to chyba ta nawiedzona ula która ciągle wypisuje te same bzdury. Żałosna jesteś z tymi swoimi kopertami i talerzykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wydaję na nich
ja pierniczę o co wam chodzi i jaka kurwa ula ? to ta cała Zia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawociiii
jeśli to nie ty:) to możecie z ula założyć sobie klubik pt "kopertowe puste panny młode"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Sporo lasek z tego forum wstąpiło by do tego klubiku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wydaję na nich vel ula vel inne tym podobne- laska zmien argumenty i styl pisania to moze ktos ci uwierzy, ze jestes inna osoba:D Bystroscia to ty nie grzeszysz niestety:D Na kazdym temacie o kopertach pojawiasz sie pod innym nickiem z tym samym stylem pisania, z tymi samymi argumentami. Nie rob z ludzi idiotow. Wszystko o zwrocie za talerzyk pisze jedna i ta sama osoba tylko glupa udaje i to nieudolnie udaje jej sie maskowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wydaję na nich
Na temat kopert są właściwie tylko dwie opinie. Jedna grupa twierdzi że daję się ile się chce. Druga grupa twierdzi że daje się na pokrycie talerzyka. Argumenty są raczej podobne bo co nowego można wymyślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panny kopertówki
pierd*lenie;/ zapraszasz gości żeby mogli się razem z Tobą cieszyć... jeżeli jestes taka kulturalna to tym bardziej powiinnas to wiedzieć! życze ci żeby gości nie przynosili ci kopert a same prezenty ;D jak goście będe chcieli isc na restauracji i 'zaplacic za telerzyk to sami sobie pójdą wybiorą co chcą zjesc, zapłaca i narka..... a nie że ty im wybierasz menu alkohole i jeszcze Tobie mają za to płacic..... nie wierz w to że wesele Ci się zwróci... i prezent czy koperta to jest tak naprawde dobry obyczaj, i jezeli gosc chce to da a jezeli nie to co? przeciez ich nie zapraszam mówiąc ale z pustymi rękoma nie przychodzcie, chyba ze taK? w sumie to jestes TAKA kulturalna ;) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalibajw
no to doradzcie mi cos co moge kupic mlodym? za dwa tygodnie wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wydaję na nich
Nie róbcie z ludzi idiotów. Większość jest kulturalna i wie ile się daje i że nie wypada przychodzić na wesele jeśli się za siebie nie pokryje. Chyba księdzu na ofiarę też nie dajecie 10 groszy tylko więcej bo nie wypada dać grosza, dwóch albo 10. Umownie ustalone są pewne reguły tak żeby nie wyjść "bez twarzy" z pewnych uroczystości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z ciekwosci
też wydaję na nich ile płacisz od osoby?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh księdzu to
ja nic nie daję na ofiarę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy ma swoje racje ale....
Z jednej strony fakt - zapraszasz ludzi , nie chcesz być sępem i patrzeć na ręce ile kto daje. W wymarzonym świecie pewnie byloby tak, że każdy robi wesele na mnóstwo osób po to żeby się cieszyć tym świętem i ma gdzieś to, ile kto da kasy i nawet gdyby nikt nic nie dał to byłby luz. Niestety w dzisiejszych czasach tak lekko nie jest. Ludzie robią wesele i spłukują się z kasy albo zapożyczają. Nie dziwne, że chcą zrobić wesele jak każdy- nawet jeśli nie mają za bardzo tej kasy - ale to w końcu raz w życiu się robi, cieszyć się i mieć tą rzadką okazję spotkania się z niektórymi członkami dalszej rodziny. Ale i prawda jest taka, że liczą na to że coś jednak kasy im się zwróci, że nie wdepną w bagno długów bo zrobili wesele. Właśnie dlatego po części ludzie tu mają rację. Idąc na wesele trzeba to brać pod uwagę. Dlatego ogólnie przyjęte jest ile się daje, każdy się dopytuje itp. Takie są czasy i nie każdego stać na robienie imprezy dla wszystkich za friko, a że to raz w życiu jest więc ją robi, a goście raczej nie powinni pozwolić żeby popadł w długi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renkaaa
Nooo tak, ale argument, żeby młodych nie wpędzać w długi :D To co, taka babuszka z marną renciną, której ledwo wystarcza na życie, leki i opłaty ma się zapożyczyć, żeby wesele się młodym zwróciło? :D Ale się ubawiłam, dobre sobie. Może od razu dawać namiar na dobry kredyt, żeby goście mieli gdzie pożyczyć, żeby za talerzyk oddać? :D Nie stać mnie na wesele -> nie robię, robię za 10 lat jak uzbieram, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 1334444
ta co za głupi tekst "robię za 10 lat" też się ubawiłem , to może zrobię jak będę mieć złote gody buahahaha. Ktoś wyżej ma rację. Nawet taka babuszka jak da za siebie 200 zł to nie wpadnie w wielkie długi. A młodzi jak będą robić sponsoring impry dla tylu ludzi to raczej w nie wpadną. A to normalne że każdy chce zrobić to wesele, bo to jedyny taki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesele wesele :)
tym samym tokiem myslenia Renkaa, mozna powiedziec "nie stac mnie zeby dac prezent czy kase , nie ide! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
najlepiej worek kartofli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misztalsky
to najlepiej jakieś ładne sztućce. Wejdź tutaj i obejrzyj sobie galerię http://e-naczynia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firma Nest
Witamy Państwa. Jeśli decydujemy się na prezent ślubny, warto wybrać coś co będzie dla młodych niepowtarzalną pamiątką, dlatego dobrym pomysłem jest wygrawerowanie na prezencie osobistej dedykacji. Nasza firma tworzy wyjątkowe przedmioty z brązu, na których istnieje możliwość wykonania grawerunku. W naszej ofercie posiadamy także artystycznie zapakowane zestawy prezentowe. Zapraszamy na naszą stronę: http://www.nest.com.pl/slub-k12.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronka_23
hej, ja na slub zamowilam zestaw haftowanych recznikow - teraz robia z tego takie cuda, ze az glowa mala :) osobiscie zamawialam z tej stronki ( www.kraina-haftu.pl ) - i bardzo polecam - bo naprawde suuuper to wygladalo no i mega szybka dostawa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×