Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

Dziękuje, bystra to moje drugie imię... no może jednak nie, ale wiadomo o co chodzi, a skąd jesteś i ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wspaniale, mój chłopak się na mnie obraziło byle głupotę, a jutro razem lecimy do Tunezji... wprost wyśmienicie, a u cb czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to nieciekawie pewnie mu przejdzie ;-) ja teraz powinnam byc ze swoim chlopakiem ale mama cos tam wymyslila i nie miglam u niego na nic zostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już tu zaglądniesz to mnie raczej nie będzie, ale może popiszemy kiedy indziej... A ile lat am twój chłopak Miśka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adas sie tam topi pod prysznicem a dalej szoruj tego banana i wracaj tu :-P (gdzies to slyszalam nie wiem gdzie haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to on zarywal ;-):-P wole w takim sa dojrzalsi (nie wszyscy ale wiekszosc) bo np chlopaki z mojej klasy tojeszcze takie dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze interweniować szybko, zanim coś zjem - Przecież nie dla siebie tak dbam i myje tego ''banana'' :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam gdzieś, że dziewczyny ogólnie szybciej dorastają, w tym sensie, że wcześniej od chłopaków zaczynają myśleć o bardziej poważnych sprawach, pewnie dlatego wydają ci się dzieciakami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe cytrynowa ale oni naprawde sa straszni kiedys jeden drugiemu na lekcji wlozyl gume do ucha...?:-P:-P:-P adas nie skorzystam no chyba ze chcesz oberwac od mojego chlopaka?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem teraz czy mówisz o jedzeniu przy tym jak pisałem o interwencji czy jedzeniu... Banana :p heheheh Młoda - bez przechwałek, ale to raczej on by dostał oklep :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×