Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miśka ****

kto nie spi ?

Polecane posty

no niestety nie ja byalam na teneryfie w zeszlym roku a moja siostra wlasnie byla w tunezji i znam tylko ze zdjec ale pieknie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz miska moze gruba to jzu nie jetem az tak :) ale brzuszek mi wadzi ;/;/zostalo mi 6 kilo do celu dam rade wtedy bedzie dobrze bede dobrze sie czuc ze soba a to najwazniejsze dlamnie a zrzuce napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno sie opalisz a masz bilety all inclusiwe ??? to najelsza opcja na wyjazdy nic nie robisz jesz piszej do bolu tylko drinki ci przynosza wszystko a za wszystko w cienie biletu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię rozmawiać o wadzę, prawie wszystkie kobiety się zamartwiają swoją wagą ... to dołujące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi nie jest wszystko jedno ;d;d;d a ty miska gdzies wyjezdzasz na wakacje czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynow ja nigdy nie mialam z tym problemu dopiki nie rzucilam nalogu zycie to nie bajka ale nalogu sie pozbylam teraz czas na kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe to taki nasz rodzynek ;d;d;d a wczoraj tylko ja i on sie nie wylamalismy a wy wszyscy zagineliscie ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok idę się pakować bo jutro cały dzień spędzę poza domem, no to buźki dziewczęta i życzę miłych i gorących wakacji, a kg na pewno w końcu zrzucisz, trzymam kciuki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spi jak zawsze wlasnie trwaja poszukiwania kota syn wypuscil psa a kota razem z nim i nie mozemy znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on jak go zawola zawsze przybiega w 10 sek obojetnie czy jest n polu czy spi a teraz zniknol .a co do dzieci to bardzi wczenie kiedys to byl bol a teraz to super dziecci mam duze a ja mam wolnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalezlismy go cos go dopadlo;/;/;/przestraszony oko podrapane i rosciete na lapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic to ja tez spadam choroba mnie wykancza jeszcze ten stres z kotem to juz wogule szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, no i co z wami Moje kobietki,gdzie jesteście, widze Wlkp góruje:) słynna pływalnia i heaven sie nawet pojawiło w postacci cytrynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×