Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

Gość Hgsfahff
Hmm... Nie o wielkość rachunku chodzi przecież. Tylko o fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
Dobra ludzie za szybko piszecie nie nadążam :D Miłej dyskusji ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Jak słyszę gest to mi się przypomina kilka stron wcześniej. Jak kochacie gesty i pozy to udajcie się do teatru. Lepszym gestem jest Ci naprawenie kompa jak Ci się zepsuję lub niesienie ciężkiej siaty niż stawianie na randce, ale wiele kobiet ma przelicznik w oczach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Fakt czego stawiania? Dla Ciebie to niby takie nieważne, a ostro o to walczysz, ciekawe:D Apropo gestów to znaczy, że kobiety nie czynią żadnych gestów w stosunku do mężczyzn. A to by się w sume zgadzało, bo rzadko nawet gotujecie, przyjdziecie, nażrecie się i nawet nie zaproponujecie wspólnego zmywania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadsdsdsasa
gestem to moze byc zaplacaniem na 1 czy 2 randce jesli facet przewaznie placi na randce, albo zawsze to nie jest to zaden gest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgsfahff
Mówisz akurat o Twojej kobiecie, ale ja uznałam ogół. W takich sprawach generalnie bierze się wiekszość, chociaż wyjątki też są. Nie byłam jednak do tej pory na randce z kimś kto chociaż pozwoliłby mi zapłacić za siebie. To też kwestia męskości. Pokazania kto tu rządzi. Wy wolicie wpędzać kobiety w worek równouprawnienia. Chociaż o to walczyły feministki. Mało mam znajonych, które popierają równouprawnienie. Wam panowie się wydaje, ze kobieta ma robic wszystko w domu, ale jeszcze pracowac i na was wydawac, bo jest rownouprawnienie. Jednak rownouprawnienie juz was jakos nie dotyczy jak trzeba cos w domu zrobic. Prawdziwy mezczyzna umie zadbac o swoja kobiete, a nie twierdzic, ze ma sama o siebie zadbac bo jest rownouprwnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
KOBIETY W TYM WĄTKU DAJĄ PRZYKŁAD, ŻE NAJLEPSZY PODRYW JEST NA PORTFEL:D TO JEDNAK PRAWDA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Hgshaff zrzeknij się praw wyborczych, zamknij się w domu i bądź kurą domową, bo to CI WYWALCZYŁY feministki, a lepiej powiedzieć sufrażytstki, bo femistki popadają w skrajność. Męskie jest płacenie? To jest oznaka słabości właśnie. Jestem taki nieinteresujący, że muszę płacić za Twój czas. Muszę Cię kusić na kawę byś chciała ze mną pogadać. Faktycznie Oni są bardzo męscy. Dbanie o kobietę to pomaganie Jej, a nie sponsoring. Spróbuj to skumać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli facet przewaznie placi na randce, albo zawsze to nie jest to zaden gest' ok, nie zawsze ale przewaznie. swoja droga... przykro patrzec na to co sie dzieje z mezczyznami i kobietami, pojecia takie jak 'kobiecos' i 'meskosc' sa systematycznie redefiniowane i trwanie przy nich jest uznawane (przynajmniej w teorii)za cos negatywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten przedwczorajszy
Nie generalizuj. Po pierwsze, naprawde chcesz, by facet Toba rzadzil? Po drugie, co ma zrobic facet, kiedy kobieta chce zaplacic? Trzasnac ja w pysk, wrzasnac "ja place i basta!!!" / wyklocac sie z nia o to / wykorzystac chwile kiedy ona pojdzie do wc i z zadartym nosem oznajmic "uregulowalem rachunek"? :D Po trzecie: sprzatam, gotuje, umiem nastawic pranie. Dosc wczesnie wyprowadzilem sie z domu rodzinnego i bez tych PODSTAWOWYCH umiejetnosci chyba bym zarosl brudem i stracil zdrowie na fastfoodach. Czemu zatem mialbym zmieniac nawyki, zamieszkujac z kobieta? :) Dodam, ze bardzo wielu moich kumpli rowniez calkiem niezle gotuje i spora czesc z nich nawet to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
90% kobiet nie płaci za siebie, 10% to świetełko w tunelu:) Nie piszę o konkretnych przykładach tylko abstrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadsdsdsasa
Nie byłam jednak do tej pory na randce z kimś kto chociaż pozwoliłby mi zapłacić za siebie. To też kwestia męskości. zdobywanie zainteresowania kobiety poprzez placenie za nia, nie jest meskie! to traktowanie kobiety jak dzwiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadsdsdsasa
przykro patrzec na to co sie dzieje z mezczyznami i kobietami, pojecia takie jak 'kobiecos' i 'meskosc' sa systematycznie redefiniowane i trwanie przy nich jest uznawane (przynajmniej w teorii)za cos negatywnego. to jest wina feministek one nie potrafia zrozumiec, ze rownouprawnienie jest szkodliwa i dla kobiet i dla facetow w dzisiejszym swiecie jest przede wszystkim problem z meskoscia, dlaczego? odpowiedz jest prosta od facetow wymaga sie sprzecznych rzeczy, bardzo ciezko jest byc mezczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Jak kobieta płaci to wiążę ją z wieloma pozytywnymi cechami: - uczciwość - sprawiedliwość - nowoczesność - zainteresowanie mną - szacunek do 2 osoby Same pozytywne rzeczy. Pierwsza sytuacja w moim życiu. Kobieta przyszła wcześniej i postawiłą mi Sprite, wypiliśmy, zaraz poleciałem po Sprite i ciastko dla Niej:) Trudno mnie nazwać skąpym i to był gest finansowy z obu stron:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten przedwczorajszy
A tak wlasciwie nie wiem, czy wciaz obracamy sie w temacie pierwszej randki? Bo mi w zasadzie wsio ryba, kto wtedy placi. Natomiast nie podoba mi sie roszczeniowa postawa niektorych pan, uwazajacych , ze ich partner powinien ZAWSZE za nie placic, zawsze zapewniac im rozrywke (w sensie - wyszukiwac ciekawe filmy w kinie, zapewniac dowoz i placic, planowac wczasy - oczywiscie nie byle gdzie - i za oboje placic - a i od czasu do czasu czynic prezenty bez okazji, podczas gdy one nigdy sie nie rewaznzuja, i dawac jakies zaskorniaki na zakupy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten przedwczorajszy
Ponawiam - jak powinien zachowac sie prawdziwie meski mezczyzna, kiedy kobieta REALNIE CHCE zaplacic za siebie? Moim zdaniem stawianie jej przed faktem dokonanym jest chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Równouprawnienie nie jest dobre dla mężczyzn, bo kobiety wymagają STAROŚWIECKIEGO ZACHOWANIA (bul za mnie) i NOWOCZESNEGO ( w domu po równo). Jednak należy w Waszą grę zagrać:P Równouprawnienie dało Wam masę przywilejów, ale obowiązków też, a Wy widzicie same przyjemności. Równouprawnienie Nam daję podstawy do : - 50/50 finansowo z odchyleniem na 60/40, niech będzie. - testy dna - coś jeszcze by się wymyśliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsadsdsdsasa
nie do konca - mezczyzni slabi na tym traca silni wygrywaja.... tak jak stworzyla to natura. wszyscy traca, nawet silny facet nie spelni sprzecznych wyamgan kobiet, bo te sa sprzecznem niemozliwe do spolneinia nie da sie byc idealnie wygolonym i miec 2dniowy zaros nie da sie byc sredniego wzrostru facetem majac 2metry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
@Ten przedwczorajszy nie wiem, bo ja dostałam ochrzan a jak komuś psotawiłam ciastko to takie kazanie było jak stad na księzyc ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Ten przedwczorajszy dla nich masz bulić:D Jak mówi, że zapłaci to prędzej test i jak pozwolisz to na tym stracisz. Im to na rękę. Większość kobiet takich jest, one widzą tylko to co im pasuję. Czy płacenie 50/50 czy 60/40 nie jest sprawiedliwsze? Odpowiedz proszę Migotka? Na to nie odpowiesz, albo zaczniesz się migać, hehe migać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
powiem, że nie mieli oporów mnie równo zjechać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Totalna znasz to? Jedna jaskółka wiosny nie czyni haha. Kocham mądrości ludowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten przedwczorajszy
Kaszalocie, czy takie kazania sa pozadane ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy traca, nawet silny facet nie spelni sprzecznych wyamgan kobiet, bo te sa sprzecznem niemozliwe do spolneinia' jesli tak mowisz to prawdopodbnie nalezysz do tej drugiej kategorii. a uwierz mi ze meski mezczyzna moze miec metr 70 a bedzie mial powodzenie. wystarczy ze wyglada jako tako i dobrze zarabia. i do tego jeszcze wszyscy dojdziemy.... dajmy sobie jeszcze 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten przedwczorajszy
Zastany -> stracisz? W jakim sensie? W takim, ze zostaniesz skreslony przez hipokrytke? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
Ideał dla większości kobiet jest jeden: - wzrost 2 m - świetny w łózku - płacący za nie - na wysokim stanowisku - dobra pozycja społeczna - charakter małoważne, bo facet nie jest od tego tylko by kasę przynosić i przed koleżankami był szpan. Co Ona ma dawać w zamian - leżeć i pachnieć. Nie daj Boże coś wymagać, bo to urąga jej przystojeństwu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zastany Zastany
"a uwierz mi ze meski mezczyzna moze miec metr 70 a bedzie mial powodzenie. wystarczy ze wyglada jako tako i dobrze zarabia." Nieważny wzrost byle był portfel:D Hehe Ten predwczorajszy czemu to do mnie?:P Ja od razu te niepłacące spisuję na straty. Uznaję, że są amoralne i skreślam. Szybka selekcja Druhu:) Ja chcę, żeby takich kobiet o sprawiedliwym podejściu było więcej, bo jest ich stanowczo za mało. Zgodzisz się TenPrzedwczorajszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×