Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

Gość Totalny kaszalot
@ zastany zastany kobiety beda zawsze słabsze psychicznie, na to niema rady ciołku :D To tak jakbyś miał pretensje, że osioł nie jest koniem :D No widocznie głupi osioł, skoro nie jest w stanie dorównać koniowi . Bardzoo niedobry głupi osioł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
nie bogatszego a z cechami przywódcy Mi imponują faceci, którzy zarabiają średnio, sa wytrzymali psychicznie, zawsze potrafią sobie radzić w zyciu i z największych tarapatów znajdą wyjscie. Inteligentni, którzy potrafią wykombinować coś z niczego. taki facet to skarb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
Chyba mówisz o braku charakteru :D:D No ale prawda, że nie przekonują go żdane argumenty. Ostatnio byłam na weselu znajomego. Chłopak nie był bogaty, nauczyciel chemii w gimnazjum. Wzieli skromny slub, wesele na działkach urzadzili ale był wspaniałym człwoiekiem..., który szanował kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
to ktos jeszcze placi za kobiety w dzisiejszych czasach? chyba jacys totalni frajerzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Totalny kaszalot
a propos tego bidaka co tak podnosi temat :D chlopu tylko wspolczuc zostaje bo ewidentnie widac ze po prostu boli go ten watek z powodu niezamoznosci i tyle :D a i owszem jak czlowiek widac ze jest dobry z charakteru to i mozna z takim byc ;)zgadza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
nie kazdy ma duzo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy tak z tą siłą psychiczną? Bycie silnym psychicznie nie musi objawiać się tylko uleganiem jak facet chce zapłacić za rachunek, chociaż oczywiście wiele kobiet się łamie i po ciężkich namowach pozwala by mężczyzna je zdominował płacąc za ich kawę :D Pomijając żarty - kobiety nie są słabsze psychicznie z natury, ale nikt czy to słaby czy silny nie chce słabego partnera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
Ja jestem słaba psychicznie a miałam 5 chłopów ;) Wszystkich rozczulała moja delikatność i czasami bezradność Ano chyba boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatność to nie bycie słabym psychicznie. Słabe psychicznie osoby to takie którym wszystko trzeba pokazać palcem, które załamują się z byle powodu, wszystkiego boją i generalnie bardziej potrzebna im niańka niż partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaczej - można być delikatnym, ale jak trzeba to zacisnąć zęby i szukać rozwiązania, a można być kompletną mimozą która potrafi tylko i wyłącznie płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
Bywa że taka jestem, ale factom to nie przeszkadza ;) oo dziwo im się podoba, jak mogą stery we własne ręce wziąść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
kupno kawy = wziecie sterow dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugh, ja takich facetów nie lubię. Zwykle ciągnie ich do takich dziewczyn tylko dlatego, że przy tych bardziej zaradnych wypadają blado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
kazdy ciagnie do takich jakie mu odpowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, ja po prostu mam alergię na takie rozhisteryzowane mimozy, niezależnie od tego co mają w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
nie kazdy facet musi byc macho i miec duzo kasy, ja tez nie place za kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
Ja tu nie piszę by wam się przypodobać. Taką mam nature i umawiam się z takimi , którym się podobam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
no trudno zebys umawiala sie z takimi ktorym sie nie podobasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinnn - ale czemu ze skrajności w skrajność? Nie trzeba być od razu przerysowanym macho żeby od czasu do czasu kupić głupią kawę. Kaszalot - i super, tylko nie generalizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
nie no kawe moge kupic, ale to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie każe Ci sponsorować całorocznej kolekcji ubrań - nie można popadać w skrajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
@Moorland ugh, ja takich facetów nie lubię. Zwykle ciągnie ich do takich dziewczyn tylko dlatego, że przy tych bardziej zaradnych wypadają blado ---------------------- Bo męskiej natury, tak na parwdę nie da się oszukać ;). Równouprawnienie, równouprawnieniem ale i tak większość chce się czuć od kobiety lepszym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
no chce sie czuc lepszym i co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
@Moorland Dobrze piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
no wiec jak juz napisalem, kawke moge postawic, ale na tym konczymy kupowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego w moich oczach facet który szuka kobiety kompletnie niezaradnej i płaczliwej nie jest męski - co to za sztuka zaimponować komuś kto sam buta nie zawiąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
@martinnn no chce sie czuc lepszym i co w tym zlego? -------------------------- Brawo, własnie znalazłeś swoja odpowiedź na pytanie, czemu większosć panów płaci za kawę na spotkaniu, długo bo długo ale wreszcie do tego dotarłes autorze ..... wielki biiss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinnn
nie jestem autorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Totalny kaszalot
koniec wykładu, dziekuje za uwagę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszalot - to jest jeszcze kwestia ekonomicznego czucia się lepszym :P żeby być samcem alfa po najniższej linii oporu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×