Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

Gość AjćAjć
OLIMPIJCZYK KIPI Z CIEBIE TO DOBRE MĘSKIE CWANIACTWO:P One mają świra po 25 by się ożenić. Należy to wykorzystywać bezlitośnie. To One marzą o ślubie. Też masz rację Kobieta bez związku ma niższą społeczną pozycję, koleżanki z facetami podkreślają to i umawiają się na podwójne randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się wydaje, że już na późniejszym etapie związku nie ma sztywnych reguł kto za kogo płaci - kto się zaoferuje, ten płaci, a płacenie po pół tak naprawdę wychodzi samoistnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Piona Olimpijczyk:) Dogadujemy się teraz jak z nut. Parytety to pokaz, że kobiety są tak bezsilne, że nie umieją w normalnej walce wygrać z mężczyzną. Kobiet też się nie chcę zatrudniać, bo większość ucieka na macierzyńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijczyk
One mają świra po 25 by się ożenić. Należy to wykorzystywać bezlitośnie. To One marzą o ślubie. oczywiscie ze marza, bo slub to dla nich ogromna korzysc, dla faceta niewielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Moorland nie bujaj w obłokach. Spójrz na Koleżanki i z ręką na sercu powiedz, że wszystkie kobiety w Twoim kręgu takie są. Tak jest czy nie? Jak się zachowują proporcje tylko szczerze bez solidarności jajników:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
moorland pozniej to sie samo dogrywa, co nie zmienia faktu, ze ja wole spedzanie czasu w plenerze niz siedzenie 2 godziny nad kawa za 20 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to większość moich znajomych budżety ma już wspólne, więc ciężko stwierdzić. Z tego co zauważyłam faktycznie - jeżeli facet chce pokazać, że zależy mu na znajomości to zaprasza gdzieś kobietę, ale nie jest to wyjście na kebaba (w takich wypadkach z zasady każdy płaci za siebie), tylko jakaś lepsza restauracja, fajny film w kinie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Olimpijczyk bardzo niewielka. ZNECAJĄ SIĘ NAD NAMI PSYCHICZNIE - porównują do mężów koleżanek, marudzą, wytykają błędy wiecznie, żadnej wyrozumiałości. Trzeba wychować kobietę od początku i zlewać to:P Przemoc psychiczna mężczyzn jest widoczna, ale psychiczna kobiet nie. Zaś jak dla mnie większość przemocy fizycznej to efekt PROWOKACJI KOBIET i nieradzenie sobie przez mężczyznę z DAMSKĄ PRZEMOCĄ PSYCHICZNĄ.CHOĆ TO AKT ROZPACZY. POTępiam bicie kobiet, rękę bym wolał stracić, ale czasem tak irytujecie, że ich rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
randka w kinie to bezsens, bo w ogole nie mozna pogadac, to juz lepiej na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Patrassek za darmo to masz np. wypad na mecz futbolowy, wejścia darmowe są w niektóre dni do muzeów. Masa możliwości, tylko poszukaj i pomyśl. Za 20 złotych an 2 możesz mieć super randkę:P Nie tylko kawę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza-mysza123
ajć małe sprostowanie-chyba zle mnie zrozumiales. nie pisze ze to mój czas jest cenniejszy od innych.dalam przyklad dwoch koelzanek Kasi i Beaty.jesli Kasia zaprasza- to Beata poswieca jej swoj czas. inny przyklad:załóżmy ze Marek ma ochotę wypić lampke bardzo drogiego wina w bardzo drogiej ekskluzywnej i romantycznej restauracji z Anią:) czy wypada zeby marek wymagał zeby Ania zaplacila za siebie? JESLI JA CHCE ZEBY KTOS ZE MNĄ SPEDZIŁ SWOJ CZAS TO JA PLACĘ GDYZ MOZE TA OSOBA MIALABY INNE PLANY.to wszystko w tym temacie. żegnam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Patrassek ja Ci nie będę mówił co się robi w kinie czasem:D I dlaczego tak pary lubią tam chodzić zwłaszcza te młode:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrasekk - zwykle to jest kino i obiad, kiedy rozmawia się o filmie (więc opcja all-inclusive :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijczyk
Oczywiscie masz racje kobiety to mistrzynie przemocy psychicznej, szkoda tylko ze tak malo sie o tym mowi, wszyscy trabia tylko o przemocy fizycznej mezczyzn, chociaz tej ostatneij dopuszczaja sie takxze coraz czesciej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Mysza wypada, żeby zapłaciła, albo zaprosiła do podobnej resturacji. Chyba wie, że w restauracji płaci się za jedzenie. Po za tym tam mężczyzna nie jest GOSPODARZEM tylko klientem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijczyk
Wazna jest tez kwestia wymagan kobiet wzgledem facetow Dzis w Rzeczpospolitej jest artykul, podnoszacy bardzo istotny problem w spoleczenstwie, prawie w ogole niezauwazalny, zwlaszcza przez kobiety. Problemem tym jest wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem mezczyzn, wymagania ktore sa sprzeczne i nierealne. Wiele kobiet, zwlaszcza tych singielek narzeka ze dzisiejsi faceci to dno, ze sa slabi, pytaja sie gdzie Ci mezczyzni. Narzekaja na jakosc facetow mowiac ze przez to sa skazania na samotnosc - typowa singielka mowi ze jest sama bo nie ma wartosciowego faceta z ktorym by sie mogla zwiazac. Kobiety nie zauwazaja ze wymagaja od facetwo nierealnych rzeczy. Faceci sie gubia, nie spelniaja wymagan kobiet, przez to sie czuja gorzej,traca pewnosc siebie i staja sie jeszcze mniej atrakcyjni dla kobiet. Drogie panie spojrzce na te wymagania. "Czy prawdziwy mężczyzna ma zachowywać się jak macho czy być miękki i grzeczny, nie tracąc nic ze swojej atrakcyjności? Zdaniem Boba Hanssona mężczyźni żyją pod presją dostosowywania się do wielu norm. Mają obowiązek utrzymania rodziny, nie mogą okazywać uczuć i mają być silni. Szwedzi za najbardziej męską cechę uważają „roztaczanie poczucia bezpieczeństwa", a za najmniej męską niemożność utrzymania swej rodziny twierdzi. To trzeba zmienić.Pisarz Inti Chavez Perez również jest zdania, że wielu mężczyzn czuje się przygniecionych istniejącymi stereotypami. Rola mężczyzny dusi nas i nie pozwala być w pełni człowiekiem podkreśla.Podobnie uważa Pr Strm, autor książki „Ucisk mężczyzn i władza kobiet". Od mężczyzn żąda się, by byli delikatni i otwarci na ideały równouprawnienia, a jednocześnie pielęgnowali cechy tradycyjnie uznawane za męskie. Nie sposób tego pogodzić . Drogie panie, zanim zaczniecie narzekac na facetow, szczegolnie polskich faceto spojrzcie na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Pomijam psychopatów, bo tacy są i biją, że zupa za słona, ale weźmy przysłowiową zupę za słoną. Prosił, tłumaczył 150 razy jak solić tą zupę. A Ona z przekory tego nie czyni. To akt rozpaczy mu się włącza. Ja bym wolał sam solić zupę:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
jak juz mam zaplacic za kino, to chcialbym jednak ten film obejrzec:) na 2 lige czesto bywaja bezplatne bilety:) Rzeczywiscie za 20 zl mozna zrobic wiele rzeczy niz siedziec nad kawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales ty biedny AjćAjć
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajć - to zależy. Z drugiej strony zawsze można to podciągnąć pod zasadę niekupowania bardzo drogich prezentów wiedząc, że obdarowany będzie czuł się niezręcznie nie mogąc kupić czegoś równie drogiego. Chociaż mnie się wydaje to trochę głupie - płacić za obiad czy dawać prezent oczekując tego samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Mam bardzo dobrą pensję:P Gula strzeliła. Ty masz za to biedne zasady moralne WYZYSKIWACZKO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Moorland ja wiem, że Tobie się wydaję to głupie, bo podświadomie wiesz, że na tym byś była stratna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Za darmo można wiele rzeczy zrobić tylko ludziom brakuję wyobraźni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto, ja? :P Ja mówię, że swojego punktu widzenia. Nigdy nie dawałam prezentu oczekując, że mi "zwróci" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
ANGLICY MAJĄ BARDZO MĄDRĄ MYŚL - The best things in the life are free:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Moorland nie zwróci tylko zrewanżuję się. Jak będziesz non-stop zapraszać i placić to Ci się odechcę spotkań. Tak ma wiele mężczyzn tylko o tym nie mówi. A kobiety tylko - czemu mnie już nie zaprasza jak dawniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak, Anglicy są mistrzami okazji :P Dlatego właśnie jak facet chce pokazać, że mu zależy to się rzuca na jakąś restaurację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijczyk
albo cytujac klasyka - wszystko co mozna kupic za pieniadze jest tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijczyk
AjćAjć ile masz lat? rowny gosc z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×