Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskroniec

Drodzy Panowie nie płaćcie za Panie, bo to zły nawyk

Polecane posty

Gość AjćAjć
Olimpijczyku, a zauważyłeś trend Nasz stały męski:D Jak się zaczyna z kobietą więcej rozmawiać to zboczenie na tematy seksualne to kwestia czasu:D Ale rozmowa to nie pocałunek,więc nie zdrada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijczyk
nie plotkuja po rowno, znacznie wiecej plotkuja kobiety, taka wasza natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Panowie proponuję zwiedzać seksualnie Europę. Seks francuski. Seks szwedzki. Seks niemiecki. Seks grecki. Seks hiszpanski. Seks włoski. Każdy Mężczyzna powinien raz w życiu odbyć taką podróż seksualna;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bo rozmawiałeś, czy wiesz bo w to wierzysz? Siedząc z facetami można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy, zwłaszcza jak ktoś ich podirytuje i pójdzie do domu. Suchej nitki na biedaku nie zostawią, potem rozejdą się do domów i opowiedzą to swoim równie plotkarskim żoną...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Potem może zapalić i płodzić syna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Moorland to PEWNIE CI PŁACĄCY ZA KOBIETY? Czyż nie?:P Oni to tacy słabiacy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijczyk
Moorland takie sa fakty czy cie podoba czy nie kobiety na dzien wypowiada duzo wiecej slow niz faceci, a ze sa bardziej ograniczone, mniej oczytane to wniosek jest oczywisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
moorland *zonom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajć - a nie wiem, muszę dopytać. Ale wiesz, oni to się przecież męscy czują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Patrassek to PRZYCZAJONY TYGRYS:D NIc nie piszę, ale czuwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Moorland, a nie zauważyłaś, że CI NAJBARDZIEJ CZUJĄCY SIĘ MĘSKO PŁĄCA Z UŚMIECHEM NA TWARZY NAWET MÓWIĄ, ŻE TO HONOROWE ZAWSZE:D Ja nie obgaduję, ale jako, że nie płacę to jestem niemęski haha Kocham z tych wywodów tworzyć wnioski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale dokładnie tak by wychodziło, nie? :D a tak serio, to niech każdy robi jak uważa. Jeżeli ktoś chce być gentlemanem w starym stylu i płacić to niech płaci - tylko potem głupie sytuacje wychodzą, jeżeli kobieta chce zapłacić sama za siebie, a taki gość się wykłóca, że to on musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
moorland prosze:) nie pisze, bo dyskusja zeszla z tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Później jak taki podliczy ile wpakował w kobietę to żal. Ja się przyznam Moorland mając 19 lat tak płaciłem za kobietę z którą byłem, że chodziłem w dziurawych butach. Taki byłem szczodry. Przejebałem przez 9 mc na Nią 10 tysięcy. To była terapia szokowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajć - Ty to lepiej nie zajmuj się inwestycjami - ta pierwsza kiepsko Ci poszła. Poza tym spółki co chyba generalnie lepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Oduczyłem się głupoty i spotykałem same fajne dziewczyny i to ładniejsze:) To była droga lekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijczyk
AjćAjć gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Moorland spółki to najgorsze co może być nawet te kapitałowe:D Dlatego uważam, że inwestowanie w kobietę to głupota. Dobrze, że nie miałem konta w banku, bo bym wziął kredyt by ze mną została:D Pierwsza miłość jak to mówią, ale w sumie głupota straszna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
ja na moja pierwsza laske wydalem w sumie, lacznie z paliwem ok 3 tys zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Olimpijczyk już tego zdradzić nie mogę dokładnie:) Jednak nie wyjechałem z kraju:) Zostałem i tu walczę:) CHociaż łatwiej miałbym za granicą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też stawałam na głowie dla pierwszej miłości - no, ale mnie się opłaciło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do AjćAjć
czyli przeszło tysiąc zeta na miesiąc na babę wydawałeś? widzę szlachta się na bogato bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Stary za to miałbyś 30 arów pola i zaczął hodować jakieś warzywka:P Może nawet coś sprzedawać:P Albo byś założył pasiekę miodną:) Poszło:D Dupło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Do Ajć Tak, ale to licząc siebie 10 tysięcy, na Nią 5 tysięcy, ale do pewnych knajp bym nie poszedł, więc liczę tak po sprawiedliwości 7,5 tysięcy. Ja nie mam wytwornego żołądka. Zrobię kurczaka, popiję kompotem, łyknę odżywkę białkową, na noc serek, na rano płatki i full wypas dla mnie:P A Z Nią to takie knajpy, że szok:D Ceny od 50 złotych za posiłek na jedną osobę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
Za 50 zlotych to ja mam odżywkę na miesiąc i jeden posiłek z głowy w pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrasekk
jakie 1000 zl na miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AjćAjć
To 10 tysięcy to było moje 75% dochodu w tamtych latach. Na buty markowe już nie stykało, by wydać chociaż 300 zyla za adidaski i mieć je z 2 lata choć. Chodziło się w czarnych adidaskach i czarnych skarpetach. A jak Jej pod koniec powiedziałem, że w sumie żyję ponad stan? To do mnie - Mogłeś nie zapraszac:D Pogadane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×