Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola. : 3

Wolały byście sobie kupić to czy to. ? czemu . ?^^

Polecane posty

Gość Ola. : 3

jak w pytaniu . mam troche pieniedzy .:) i chciala bym sb cos kupic . spodobaly mi sie dwie rzeczy,ale z mojego kieszonkowego stac mnie na jedna.:) ktora wolalybyscie kupic i czemu. ? :) prosze o odpowiedzi , z gory dziekuje :* o to linki do tych ubrań. ^^ : http://allegro.pl/sl-84-bluza-flaga-uk-england-bluzy-japan-style-i2496860220.html http://allegro.pl/japan-style-kurtka-bluza-baseball-czerwony-k648-i2458270783.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheszkyyy
to drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezynka6079
ta druga bluza jest duuuużo ładniejsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola. : 3
niby czemu myślisz że się zawiodę. . ; o. ? o.O. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to drugie, ponieważ
podobają mi się dodatki a'launiwersytecko- baseballowe a ta pierwsza bluza to taki typowy szit 'japan style'- w złym tego słowa znaczeniu poza tym- fajnie, że masz 13lat, ale po co wklepujesz miliard tych dziwolągowych emotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amfilia
z japan style to nic bo nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika2121787878
nie kupuje w j s bo sprzedeaja same szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastikowa___biedronka
Zamawiałam trzy razy z ''JapanStyle''. Nie polecam, nie dość że dostałam po 6 (!!!!!) tygodniach to jeszcze zupełnie inny rozmiar czy kolor. w dodatku jak zamawiałam bluze dla mojego faceta (kawał chłopa z niego) to dostałam bluze w rozmiarze m damskim.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola. : 3
no sorry , wspolczuje ale to nie znaczy że mi nie przyjdzie . ! tym bardziej że widzę , jakie komentarze ma sprzedający i wychodzi ,że są pozytywne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastikowa___biedronka
Właśnie to znaczy. że albo nie przyjdzie, albo dostaniesz jakiś szajs. powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola. : 3
no niby czemu tak sądzisz, jeżeli ludziom poprzychodziło dobrze. ? nie każdy sprzedający jest taki okrutny . przecież ludzie nie wystawiali by pozytywnych ocen , jeżeli jak ty to mówisz dostali szajs a nie to co zamawiali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastikowa___biedronka
ale Ty głupiutka jesteś. ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola. : 3
17 . Ogólnie to ty jesteś głupiutka. ; ) .. tak ci powiem . :) a po drugie . ? nie wiem gdzie znajdziesz właśnie takie bluzki . ? na rynku . ?-,- bo nwm ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plastikowa___biedronka
za twoje kieszonkowe to nawet w lumpeksach nie ma co szukac. wakacje sa, do roboty byś się wzięła. Z japanSyle, po jednym praniu ciuchy sa do wrzucenia. a Ciebie na to nie stac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuj nic z japan style!!
to badziewie straszne :o Na zdjeciach wyglądają ładnie ale w rzeczywistości to szmaty które nadaja się tylko do wycierania podłogi :o Kiedyś zamówiłam kilka rzeczy z japan style, jak dotarły do mnie to zaraz w koszu wylądowały :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola. : 3
yyy . ; 33 tak ci powiem ty plastikowa biedronka loll . ze wcale nie musisz odpowiadac na to pytanie .^^ .: 33 . bo nie ma nawet zamiaru odczytywac twoich nędznych .; 3 wiadomosci .xd kochana. żegnam ^^: 33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej dozbieraj jeszcze kilka złotych i kup sobie coś porządnego :) na przykład na izzynoteasy masz ładne sukienki (od 100zł już się zaczynają ceny, więc nie ma dramatu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też słyszałam że to szit
na zdjęciach wygląda pięknie a realu jak przychodzi to okazuje się że taka dziadowska jakoś że tylko po domu można w tym chodzić na powszednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu. Głupia Olu. Piszesz jakbys miała 13 lat. loll- to juz nie są modne słowa wsród nastolatków. kochana. i te emotki. za wszelka cenę próbujesz zwrócić na siebie uwagę. ale bluzą z JapanStyle nic nie zdziałasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola : 3
tak sie skalada , ze nie kupuje ja dla szpanu ;) takze przymknij ten swoj obsrany .... : D juz nie powiem co :) i nwm czemu ty tu wgl wchodzisz xd nie obchodzi mnie twoja opinia o MNIE i wgl . bd kupywac co chce i kiedy chce:) a ty nie masz na to wplywu . to ze :) ty kupujesz ciuszki ze szmateksu to tez nie moja wina , takze :) zamilcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×