Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Madlen

Czy koleżanka słusznie mnie uspokoiła? mam również kilka pytań ...

Polecane posty

Gość Madlen

Może to niezbyt pasuje do tego tematu, ale tutaj mi tylko mogą dobrze odpisać na to. Byłam u znajomych na wakacjach , tam był siostrzeniec tej znajomej mojej mamy, bardzo fajna jest dlatego z nią o tym rozmawiałam. No i tam leżałam z tym jej siostrzeńcem przed laptopem na łózku , brzuchami do dołu xD Poszłam do ubikacji i on był na moim miejscu jak wróciłam po minucie, przesunął się i ja się tam położyłam w tym miejscu , ja miałam spodenki , majtki i wkładkę na której było tylko troszkę śluzu , a na majtki i spodnie na pewno nie przeszło :p i były na nich tylko ślady po staaaarym śluzie bo czasami nie mam wkładki i wtedy się zabrudzą ;/ Powiedziałam tej znajomej czy mam się o co bać, bo ja w szkole o tym jeszcze nic nie miałam a chciałabym coś o takich rzeczach jednak już coś wiedziec, on był wtedy w bokserkach, a ja nie wiem czy ten śluz w którym są plemniki czy jest dopiero gdy się podnieci a najpierw musi stanąc czy zawsze ... A wątpie żeby przed laptopem czytając o grach mu stanął xD no i chodziło mi o to czy ten śluz mógł mu przesiąknąc bokserki na kołdre i wtedy gdy ja mam suche spodnie to by przeniknęło i to miejsce jak leżałam to to nie jest tak idealnie na pochwe tylko tak u góry gdzie są włosy xd Pewnie nawet nie miał tego śluzu ale chcę się zapytac was czy gdyby był w tych gaciach to by mogło dojsc do tego? Ona mi mówiła że nawet nago możemy się przytulac i nic by nam nie było bo o ten śluz to tylko podczas sexu chodzi, i też chcę zapytac o ten śluz , czy najpierw musi stanąc a potem dopiero śluz , raczej ja bym go tak nie podnieciła żeby mu stał xD Proszę o poważne odpowiedzi, bo ja na serio nic nie miałam o tym w szkolę a wiem że w śluzie to jest więc już nie ogarniam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×