Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czas zacząćć

czy robicie zakupy w tesco

Polecane posty

Gość czas zacząćć

pyt jak w temacie.niestety czas zaczac mocno oszczadzac i szukam sklepu w ktorym wychodza zakupy w miare najtaniej.zastanawiam sie czy nie jest to tesco.macie moze sprawdzone produkty mniej znanych marek ktore tam sa i sa godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas zacząćć
oczywiscie nie mowie tu o miesach i wedlinach ale makarony kasze ryze ketchupy musztardy moze jakas chemia karma sucha dla psa wode min bo przeciez jak w sklepie mam placic 2 zl za butelke a tych butelek schodzi w miesiacu jakies 45szt no to kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesco nie jest tanie
w tesco jest drożej niż w realu i leclrec :( tanio było może 5 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie tam nie podoba
ja chodze do reala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frankfurtera
W Lidlu i Biedronce taniej. Tesco nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulkaaaaaaa
Zalezy...np.w Tesco jogurt bedzie kosztowal 0.99 gr.a w Biedronbce 1.10 zl......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie to wychodzi w tesco
jak jest promocja to 2 w cenie 1 to się opłaca. Jak była taka promocja to za wodę primawera wyszło 0,75 groszy za 1,5 litra. W tesco są wyprzedaże np jakiś produkt co ma długi termin ważności, a wypada z planogramu tz nie będzie już sprzedawany w tesco to i za 25 % ceny można kupić, inne za 50% ceny. Jeśli ma się sklep blisko to warto często zaglądać. Tylko tak na codzienne zakupy to raczej tanio nie wychodzi. Sama pracuję w tesco ale zakupy wolę robić w biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie uogólniajcie. najlepiej zbierać te wszystkie promocyjne gazetki i odhaczać gdzie co jest w ewentualnej promocji. w ten sposób mozna oszczędzać, bo w jednym sklepie wiadomo - jeden produkt tani, ale odbijają sobie na innym i wychodzimy na zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurka Wodnaaaaa
Najgo0rsze sa sklepiki osiedlowe...maja takie ceny ,ze glowa boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewrtopq
tylko że trzeba mieć blisko te wszystkie sklepy, bo nie opłaca się jechać spory kawał po jogurty w promocji, chyba że mają miesięczny termin ważności, wtedy można kupić dużo ;)...zresztą śledzenie tych gazetek, to trochę prymitywne zajęcie, nie mówiąc już o tym, że po prostu trzeba mieć na to czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurka Wodnaaaaa
gewrtopq - hehehe bedac u rodzicow,ktorzy maja blisko skep osiedlowy to mnie glowa zabolala...cheleb ,maly,krojony kosztuje okolo 3 zl.a w znanym ,ze tak ujme,markecie 1.50 -2.00 zl.i jest smacznty.......juz nie wspominajac o kawie,mleku,czekoladie i piwie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gewrtopq
no wiem, że w osiedlowych jest najdrożej...ale te tanie jedzenie z sieciówek, to też niekoniecznie dobre dla zdrowia...tylko gdzie jest na prawde dobre jedzenie i nie za mega cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas zacząćć
i widzicie właśnie chodzi mi o takie produkty jak mleko kawa makarony musztardy wodę może coś puszkowanego coś co nie kupię na tydz ale na 2 czy 3 tygodnie... Lidl też lubię ale jednak nie wszystko jest firm jakie choć trochę znamy a nie zawsze ichnie jest dobre a czy Biedra wychodzi tak tanio?chyba już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
kaufland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozne produkty w roznych aklepach kosztuja inaczej i najklepiej porownac ceny i kupowac rozne produkty w roznych sklepach ...ocywiscie tam gdzie sa tansze cenby ale z drugiej strony trzeba wliczyc koszty paliwa ...na cale moje szczescie ja mam nie daleko do roznych ,znanych sklepow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cotygodniowe duże zakupy robię albo w tesco (fizycznie) albo w leclercu (via net) sporadycznie idę do Lidla (chemia W5, wędliny pikok, makarony combino) uważam, że sa to sklepy najbardziej korzystne cenowo jeżdżenie po róznych sklepach po kilka produków to strata i czasu i pieniędzy (koszty transportu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia1111
Ja ostatnio polubiłam zkup internetowe. W sieci kupuję np artykuły dla dziecka. Mam fajny sklep markano.pl Polecam;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nachalna reklama
powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jakieś 30% wpisów na kafeterii regulamin nie zezwala na reklamy, ale szanowna moderacja ślepa, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka66
Hejka:):). Jasnę że robię zakupy w tesco codziennie;):) i nie tylko spożywkę;):) http://tesco.okazjum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka66tret
Hejka:):). Jasnę że robię zakupy w tesco codziennie;):) i nie tylko spożywkę;):) http://tesco.okazjum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancka66tret
Hejka:):). Jasnę że robię zakupy w tesco codziennie;):) i nie tylko spożywkę;):) http://tesco.okazjum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Mam szczęście bo mieszkam obok Tesco całodobowego, także o każdej porze dnia i nocy wiem, że z głodu nie umrę ;-) W sumie mają tu niezłe promocje i praktycznie codziennie są jakieś okazje cenowe. Na stronie www.tesco.okazjum.pl jest aktualna gazetka z promocjami. Ja tu lubię kupować zwłaszcza owoce i warzywa, bo mają dość dobre i zawsze coś tam przecenią – pomidory, ziemniaki, winogrona...itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×