Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniellla

Gdzie są faceci,którzy nie mylą miłości z seksem?

Polecane posty

Czemu każdy poznany facet ma w głowie tylko jedno?! Gdzie są faceci,którzy cenią sobie szczere uczucie,a nie traktują kobiety przedmiotowo,do łóżka??? Ostatnio zakochałam się w pewnym chłopaku. Pokochałam go czystym uczuciem i co? Usłyszałam jego rozmowę z kumplami-oceniali przechodzące obok kobiety,omawiali ich walory pod względem erotycznym. Nie spodziewałam się tego po nim! Mnie tak samo oceni,ale nie pokocha... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RURA W DISCO
wszędzie są zabawa polega na tym, że to TY MASZ POMYLIĆ albowiem wtedy takiemu kolesiowi będzie wygodnie. Manipulacja fajna sprawa. Minimum wysiłku, maksimum efektu czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak stoisz i czekasz
na to co nadejdzie to się nie dziw. Ruchacze podchodzą i zagadają bo popęd ich do tego goni. Porządny facet dziś to w większości nieśmiały bo porządność nie jest w modzie Wam się nie podoba skoro tacy mogą liczyć tylko na bycie kolegą czy przyjacielem tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RURA W DISCO
Porządny facet dziś to w większości nieśmiały bo porządność nie jest w modzie dalej se tak tłumacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisze z własnego doświadczenia
i z tego co widzę. jak facet jest porządny to tylko powiecie dziękuję i tyle nawet nie podtrzymacie rozmowy czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
im szybciej pozbawisz sie zludzen tym lepiej dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hurtelki
Stoicie jak pokraki i czekacie aż ktoś za Was wszystko zrobi. Jak stoisz tylko i czekasz to nie gadaj, że wszyscy faceci są źli bo to tylko ci co podrywają Cię. Chcesz porządnego faceta to rusz cztery litery i szukaj wśród drani. porządnych jest mało nie myśl, że tak po prostu się zjawi i podstawowa sprawa porządny facet oczekuje porządnej kobiety więc nie masz od razu rozkładać nóg. tego chyba mówić nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem seks jest "czysty", gdy wyplywa z miłości, gdy jest etapem bliskości, nei gdy jest celem samym w sobie i słuzy własnemu zaspokojeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
ludzie dajcie juz spokoj z ta miloscia co to w ogole jest? ktos to w ogole widzial? jakies slowo klucz ktore ma cos usprawiedliwiac seks to seks, zwykle dymanie i nic wiecej i nie ma w tym nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
juz mi sie was czytac nie chce jeszcze raz powtorze seks to seks i tyle ja np. chcialbym uprawiac seks z dwoma murzynami mam do tego prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są może jakieś sposoby na okiełznanie takiego faceta,który patrząc na dziewczynę ocenia tylko jej walory pod względem erotycznym? Kocham jednego z takich i chciałabym,żeby poczuł do mnie szczerą miłość,a nie tylko fascynację moim ciałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez te katolickie bzdury
o seksie z milosci to wymysl facetow w kieckach i innych dziwnych stowarzyszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrrol
aniella lepiej zeby byl zafascynowany twoim cialem niz cialem innej kobiety, wiec nie strzelaj sobie w stope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuzMariaPaloma
z każdej strony jest wyrachowanie, nie ma miłości obustronnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fubu zgadzam się z twoimi poglądami :) A chłopak,którego kocham ekscytuje się właśnie ciałem innych kobiet,pożąda je,komentuje bez wstydu ich walory. :( Marzę,żeby mnie pokochał,taką miłością jaką ja darzę jego,ale chyba się tego nie doczekam,bo czy on potrafi kochać,czy tylko zachwycać się atrakcyjnymi laskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczasty kocurrrrr
to zwykly ruchacz z tego co opisujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×