Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Heureuse:)

Na studniówkę z obcokrajowcem- tak czy nie?

Polecane posty

Gość Heureuse:)

Po wakacjach będę w 3. klasie liceum, jak wiadomo- studniówka. Wiem, że pewnie wiele z Was uzna moje pytanie za nieco śmieszne, ale pytam serio. On mieszka w Polsce od 2 lat, jest Francuzem. Jesteśmy razem od 1,5 roku. Moi znajomi wiedzą o tym i nigdy ani nie usłyszałam od nich złośliwego słowa ani nawet nie byli jakoś specjalnie zdziwieni, a przynajmniej nic o tym nie wiem. Boję się tylko o jedno..... mianowicie- jak zareagują nauczyciele? Czy nie będę miała potem w szkole jakichś problemów z tego powodu? Z drugiej strony nie wyobrażam sobie Go nie zabrać. Na połowinki nie poszłam w ogóle, On nie mógł, musiał być wtedy na ślubie swojej starszej siostry, oczywiście to zrozumiałam, trochę szkoda by było nie pójść również na studniówkę Poza tym nie chcę robić Mu przykrości, nie chcę, żeby uznał, że się Go wstydzę..... Jest mi wstyd za siebie dlatego, że się tak przejmuję opinią innych, w dodatku nauczycieli i ludzi, których znam prawie tylko z widzenia, ale tak już mam..... On zna polski nawet dobrze, zważając na to, że to trudny język, ja od roku uczę się codziennie francuskiego, nie mam go w szkole, bo mam angielski i niemiecki, ale po prostu chcę Mu zrobić przyjemność A poza tym rozmawiamy po angielsku. Martwię się też trochę, co będzie jeśli koleżanki i koledzy się z Nim nie zdołają porozumieć, nie byłoby to wtopą także dla mnie? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heureuse:)
ps. on jest z pochodzenia Senegalczykiem i ma naprawde pokaznych rozmiarow armate, ktora czesto sie podnosi, myslicie, ze to moze jakos wplywac na inne dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest taki
francuski Francuz. czy taki francuz z Kenii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heureuse:)
Boże, i znowu podszywy :/ Francuski Francuz jeśli musiałaś zadać to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest taki
Jak francuski to w czym problem? Tym bardziej gość po polsku mówi.Już nie przesadzaj. Chyba jesteś z tych co robią se problemy gdzie ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest taki
a tak poza tym to prawda, ze oni myja sie raz na 3-4 dni i smierdza starym capem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest taki
ci z Kenii to raz na 3 tygodnie panie podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest taki
mysle, ze nawet bardzo by mnie to podniecalo :) lubie jak facet jest samcem i troche od niego smierdzi :) najlepiej potem, papierosami i moim sluzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
i po co piszesz tu takie głupoty? masz problem co nie miara. musiałaś za wszelką cenę pochwalić się że jest francuzem? nie ssztuka złapać zagranicznika, ale dla ciebie to chyba zaszczyt i szczyt możliwości. JESTEŚ ŻAŁOSNA - tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heureuse:)
cos w tym jest ze prawdziwi francuzi nie myja sie za czesto, ale ja go i tak kocham 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest taki
bibi - jeszcze parę dni temu tak zachwalałaś francuzów, a teraz "nie sztuka":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heureuse:)
....czyli jednak moje obawy są słuszne- ludzie nie są tolerancyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
a to jest taki bibi - jeszcze parę dni temu tak zachwalałaś francuzów, a teraz "nie sztuka" sąspoko, belgowie jeszcze lepsi. ja ich tutaj nie krytkuję, tylko tą kretynkę która sie podnieca samym faktem że on jest francuzem. normalnie jakby pana boga za nogi złapała. gardzętakimi szmatami, bo one psują polkom reputację i łapią obcych na bachory. trzeba sie umieć wobec nich zachować, a nie odrazu nadstawiać pizdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
no własnie "nie sztuka" bo wielu z nich to bajeranci. trzeba ich rozumieć. a takie łatwe debilki jak autorka, to oni tylko wyruchają i zostawią. tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre dobre dobre
Jakiego wyznania jest ten Twoj Francuz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heureuse:)
wyznaje islam, ale zapewnial mnie, ze nie ma nic do moich przekonan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest taki
bibi - w ciągu paru dni zdanie o 180 stopni zmieniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest taki
ja np lubie zmieniac zdanie o 360 stopni i nikomu nic do tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest taki
360 to znaczy,że się nie zmienia deklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhibi
Heureuse:) wyznaje islam, ale zapewnial mnie, ze nie ma nic do moich przekonan no i wszystko jasne. powodzenia autorko-kretynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heureuse:)
To z tym islamem to podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest taki
wyzywam sama siebie... czy jeszcze jestem normalna? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×