Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

Gość wild cranberry
po polskiemu tiffi nie widzialam ale tez przyznam ze nie szukalam bo i tak wiadomo o co biega jak sie patrzy chyba ze chcesz brajlem robic:Dto ja sie nie znam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe padlam:) w sraczkowatym kolorze, ah jaka prawda :D Ona, nutella to maslo czekoladowe :classic_cool: fajnie by bylo gdyby bylo polecane w diecie :D:D:D:D:D ;) maslo orzechowe z orzeszkow ziemnych :) ja mam w domu ale szczerze , nie przepadam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ja to sie zastanawiam jak ona moze uniesc nogi i napierdalac tak jadaczka i ze jej te nogi kurna nie drgna haha:Dja sie mecze przy samym czekaniu az objasni:D a jakby ktos chcial tabate na dolne partie to jest fajna http://www.youtube.com/watch?v=DbjMVBeBBdQ&feature=related i brzuch na stojaka jakby ktos mial dosc odgniecionych kosci http://www.youtube.com/watch?v=2k9fUP7_MWI&feature=relmfu i skosny brzuch tez na stojaka http://www.youtube.com/watch?v=aKFVZu_4Lq4&feature=relmfu jakby nutella odchudzala to by w sklepach braklo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my bysmy chodzily wysmarowane czkolada, szczesliwe z poziomem endorfin odpowiednim :D to by bylo zycie ahhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
przyznam szczerze ze taka opcja sklonilaby mnie do kupna nutelli bo zwykle nue kupuje takich rzeczy wiec mnie nie kusi:Pa taki sloik ma pewnie wiecej kalorii niz tabliczka czekolady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
nie wytrzymie:classic_cool:ide pokrecic hula;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiadek zjedzony ;-) Zaliczone 150 brzuszków na ławeczce i 200 skoków na skakance :-p:-p:-p Wild fajne te ćwiczenia na brzuch na stojąco...takie lubię :-) Podwieczorek- mała miseczka płatków fitness jabłkowych z mlekiem 0,5 i 4 malutkie nektarynki prosto z drzewka :-)) Teraz piję miętkę ;-) i zastanawiam się co przygotować sobie na kolacyjkę...może tak jak Adziam mam taki gotowy koktajl kawowy dietetyczny z witaminami :-) kiedyś kupiłam go w aptece...miałam wypróbować dietę light,ale zrezygnowałam,a koktajl został więc go wykorzystam :-9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
no i pokrecone 45min :) o 19 ide na spacerek standardowo:) tez mysle co tu na kolacje wsunac i chyba bedzie twarozek albo kefirek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrociłam z kosciólka, zjadląm jednak galaretke dzis i serek wiejski i zostanie mi mietowka i sagan pól litrowy wody z cytryna. wild ty dzis widze tryskasz humorem jak sie patrzy - w zasadzie od wczoraj, taa ten sraczkowaty kolor i brailem aerobik to jest to hehe. A co do tiffany po polsku to bardziej mi chodzi o takie cos jak ta denise austin tak szybko zmienia ze jak by bylo po polsku to by czlowiek wiedzial co za chwile nastapi ale nie narzekam zaraz wyprobuje ćwiczonka które dzis zapodalas a jutro znowu truchcik ok 8.00 rano - trza korzystac z wolnego- nawet jak bedzie mżyło to pobiegne no chyba że burza z piorunami no to juz sila wyzsza. Wild taki sloik nutelli co ja kupuje to ma chyba z 2000 kalorii wiec na pewno wiecej niz niejedna czekolada a z drugiej strony - to ja stara a głupia - wydawało mi sie że nutella to wlasnie masło orzechowe:) A ja jak zaczelam biegac to zaczelam tez wiecej wogole chodzic - dla kieszeni dobrze bo takie pokrecenie po miescie autem to zawsze wiecej benzyny niz jak by przejechac sie gdzies dalej. Majka a ta dietka light to mialy byc same koktajle? Adziam no tak ty w pracy dzis byłas bo ty nie w polsce, a u nas dzis swieto i kosciolowe i panstwowe - wiec mamy tu labe. No jak mi mały pozwoli to 40 minutek poskacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
wrocilam:)przebieg wyrobiony:classic_cool: teraz siedze nad twarozkiem:) no humor mi sie poprawil jak wykombinowalam ze nie bede szla spac:Pswiadomosc ze jednak cos zrobie i nie bede sie tyle meczyc zanim zasne byla kojaca dla duszy:Di dzis tez wszystko poszlo z planem wiec jest git majonez:D jutro pocwicze dopiero po poludniu bo o 9 czeka mnie wyprawa z kumpela na zakupy bo obiecalam ze pomoge jej wybrac dodatki do sukienek na wesele.przynajmniej sobie pochodze sporo:) mam tylko nadzieje ze nie bede zbyt wykonczona bo cwiczenia musza byc.teraz wolne bedzie w niedziele:classic_cool: ide przygotowac sobie obiad na jutro bo jak wroce to bede glodna i nie bedzie mi sie chcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki:) tempo pisania zawrotne!!! u mnie tez dzis dzien baardzo aktywnie spedzony. najpierw 2 godzinki na rowerze po okolicy;) pierwszy dzien bez deszczu!!! potem wycieczka godzinna po lasach...uwielbiam te tereny;) jutro najprawdopodobniej wracamy do olsztyna. ciesze sie ze wszytskim tak super sie udaje zdrowe odzywianie i ruch;) pozdrawiam wciaż jeszcze urlopowo;)) p.s wczoraj "narobiłysmy" z siostrą 50 słoików przetworów;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgosia witamy witamy w naszych skromnych progach - jak to adziam mowi zalożycielka ma obowiązek zaglądac przynajmniej z raz dziennie wiec super ze mimo iz jesteś na urlopiku to udaje ci sie wpasc do nas. A ja jak przerabiałam 2 filmiki te wild od ciebie dzisiejsze to jakas zumba była obok ale fajnie, z niczym nie moglam sie wyrobic a mokra jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już po marszu...zaraz kąpiel i do wyrka :-) Ona40 w tej diecie light są różne produkty: koktajle,batoniki i zupy...ja miałam tylko koktajl kawowy i batony, batony już dawno zjadłam haha :-P a koktajl został bo miałam go pić zawsze na kolację,żeby chociaż jeden posiłek zastąpić ;-) Pa,pa laseczki...do juterka 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
o mgosia zawitala:) ona ja tak juz nie patrze chwilowo co tam za filmiki jeszcze sa bo juz tyle ich mam ze mi starczy a jak sie znudzi to znow poszukam.nie wiem dlaczego ale zumba do mnie nie przemawia:Ouwielbiam tanczyc jakies latino, kiedys uczylam sie towarzyskich ale ten taniec tubylcow jakos dziko mi sie kojarzy:D ugotowalam pieskowi i sobie jedzonko,jutro jak przyjde to tylko makaron sobie ugotuje i zjem z tym co zrobilam a pojutrze to samo tylko z kasza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
majka- do jutra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
ja siedze sobie z maska na facjacie i pozurki maluje i obmyslam co tam na sniadanio wchlonac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczenia odbebnione :D probowalam tego abs na stojaka ale doszlam do 10 min... i juz mi sie nie chcialo.. nie to ze nie dalam rady ale po prostu mi sie nie chcialo, chyba juz za pozno :P zaskoczylo mnie ze to 30 min! :D a juz bylam po 40 minutach innych cwiczen wiec.. Wild - taniec tubylcow hehehehe ja raz bylam na zumbie - instruktorka byla dwa razy taka jak ja.. nie powiem, dawala rade trzasc tym tylkiem ale po 15 minutach byla cala mokra (nwet w kroczu:P) i to mnie jakos tak... eeee... no juz wiecej nie poszlam :D ja nawet kolacji nie jadlam a ta juz o sniadaniu :P :classic_cool: Mgosia, Majka, Ona 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild ależ ty masz fajne okreslonka - posikac sie mozna - co do zumby ta wszedzie o niej słysze ale nigdy ani nie widzialam ani nie probowalam wiec dzis jakies nieudolne wygibasy porobilam i tyle a teraz nastawilam juz victorie i daje z 20 minutek. Adziam a to u ciebie do tyłu masz czas? dzieki za kwiatuszka:) Najgorzej że corka jak z dworu po 21 przyszłą to odgrzewala sobie szpageti i podjadlam troche makaronu na noc - a toz to czyste wegle - no wiec wypacam juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
adziam hehe na skosne jest 10minutek:P albo mozna robic jeszcze expresowy abs co trwa 5 minut:Pale on juz nie na stojaka chyba byl:P no mysle o sniadanku i mam juz 2 opcje:classic_cool:rano sie okaze czego bardziej pragne:D zumbe widzialam jak kiedys dziewczyna na moich zajeciach z wf pokazywala i owszem jej to fajnie wychodzilo ale te przyklaski to takie wkurzajace, jakby wiecej potupala to moze by jeszcze spadl deszcz albo ktos polecialby po drewno na ognisko zeby miala wokol czego hasac:Pzreszta lepiej wyglada przy tym ktos przy kosci bo ja nawet przy zwyklym aerobiku wygladam jak pająk za chaźlem (kiblem) ona a propos podjadania to ja nawet nie sprobowalam czy to co na jutro mam jest jadalne haha:D jutro zobacze i doprawie bo nie daj boze bedzie w pyte i se smaka narobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
kurna alem sie piekna zrobila po tej maseczce:classic_cool: znikam do lozka bo nie wstane i kumpela mi nozki w kolankach poupierdala;) no to dobranoc 🌼 ooo makarena:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
wstawac spiochy!!! kawa na stole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
hey czerwcowa:) ja przy kawce i sniadanku-3 plastry szynki,pomidor, pol papryki,lisc salaty. kurna musze wlosy wyprostowac a tak mi sie nie chce...:Odzis mam strasznego lenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild ja tez mam masakre na włosach, ale mam urlop wiec nie prostuję, póki co. Ja chyba zjem serek wiejski z pomidorami, a dzis oprócz porzadków remontowych bede robic sosy z pomidorów do słoików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
tez mialam robic sosy pomidorowo-paprykowe ale te pomidory ktore kupilam sie nie nadaja wiec odpuszczam i zjem po prostu. wlosy musze wyprostowac bo sie pogiely w spaniu:Pa do centrum nie bede szla jak zul:Dna codzien tego nie robie wiec nie maja zle ze mna.kiedys prostowalam codziennie bo nie znosilam swoich wlosow a teraz po pierwsze je polubilam a po drugie pamietam jakie byly rozdwojone wtedy po codzinnym maltretowaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wild cranberry
cholercia ale sie odstrzelilam:classic_cool: dziewczyny mam tyłek!jest taka roznica ze szok,oplaca sie pomeczyc dla takiej pupy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild zazdraszczam tyłka :D Mój jest obwisły,że szok:( Po urlopie i remontach biore sie ostro za niego, dam mu w kość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×