Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

masakra te tabletki sa za mocne dla mnie:O po 3 lyzkach obiadu juz nie mialam na niego ochoty:(zjem to na kolacje chyba.w zyciu tabletki tak bardzo na mnie nie dzialaly a teraz mam chyba wiekszosc skutkow ubocznych.lipa jak nie wiem robi sie ze mnie wrak. pojde na spacer a potem sie chyba przespie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po obiadku...krupniczek mniam mniam :-) Pranie powieszone,zaraz idę trochę na spacer ;-) Wild kup sobie jakiś probiotyk w aptece osłaniający żołądek...będziesz lepiej się czuła :-) Myszka dieta fajna...nie restrykcyjna...wszystkie chyba zachwyciłyśmy się jajeczniczką z kurkami...a ja wczoraj w BIEDRONIE widziałam kurki na tacce,chyba pójdę i je zakupię ;-) Adziam...kurcze nie mogę z tym Twoim cud koszyczkiem,takie smakołyki...ja też chcę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka rzecz w tym ze wzielam lakcid a i tak mi zle:(jakby bolal mnie zoladek to by pewnie pomoglo ale ja slaba jestem i taka jak na jakichs psychotropach. bylam na krotkim spacerze ale mi duszno to wrocilam.myslicie ze moge brac po polowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, ja znow tylko na chwileczke. wrocilismy do Olszt. i juz pakujemy sie i zaraz wyjezdzamy. najpierw do tesciow a jutro z rana nad morze;))) w czwartek powrót... 3majcie za mnie kciuki bo tam pewnie nie odbedzie sie bez pokus... ale zamierzamy duzo spacerowac... milego weekendu;) i do usłyszenia ;)) Ps. widze po spodniach "kontrolnych" ze waga i centymetry poszły w dół. ale sie ciesze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild raczej antybiotyk to trzeba brać w ustalonej przez lekarza dawce, najwyżej idź do niego to może Ci na inny zamieni. Faktycznie masz takie objawy,jakby był dla Ciebie za silny. Kiedyś przez miesiąc brałam antybiotyk na ropny ząb...opuchlizna i tak do końca nie zeszła a ja myślałam, że wykituje :-0...a przy wyrywaniu to już się w ogóle nie mówi...dajcie spokój {pięć razy wolałabym urodzić}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mgosia...miłego i spokojnego wyjazdu Ci życzę :-){usta]🌼 Witam Nesscafe...oczywiście przyłączaj się...:-):-):-) Napisz coś więcej o sobie...ile ważysz,skąd jesteś, wzrost,czy jesteś na jakiejś konkretnej diecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z dluzszego spaceru,usnac nie moglam chociaz zywcem oczy mi sie zamykaja. lekarz od ktorego dostalam ten lek jest tylko w srody niestety a do srody nawet jakby udalo mi sie dostac w ta co bedzie, to juz powinno byc wyłykane wszystko.jakos sie przemecze.ide pohulac troche bo wiecej nie dam rady- jak wstaje to kreci mi sie w glowie. hey mgosia zazdroszcze wyjazdow i spadkow🌼 nacafee witaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z okolic krakowa w stopce mam wzrost i itp mam az 39 lat i chce stosowac mż , choc miałam zamiar zaczac amerykanska ale nie wienm czy dam rade ostatnio mi brak silnej woli co zaczynam to nie koncze ale wreszcie musi sie udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka - ja właśnie kupiłam w biedronce te kurki, pyszne takie do jajeczniczki na masełku :) mgosia - nie daj się pokusom :D Miałam dziś na obiad pieczonego łososia i gotowane buraczki - tak się najadłam, że do tej pory nie jestem głodna, ale coś trzeba przekąsić :) Mąż kupił cukinię dla małego, bo to jedno z nielicznych warzyw, które teraz jego brzuszek toleruje, to może i dla nas zrobię nadziewaną cukinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 4 kg to mam na brzuchu chyba ( oponka) i musze ja zlikwidowac duzo chodze i od jutra zaczynam cwiczyc na twisterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny, tak my raczej nie jestesmy na jakiejs konkretnej dietce ale zawsze lubie popatrzec co kto je i chudnie. No ja konkretnej bym nie mogła bo ja uwielbiam jesc i jak by mi czegos za długo zbrakło to by było jojo jak stąd do UK -do adziam:). Dzis kiepski dzien i pod wzgledem dietki i pod wzgledem cwiczen, jedynie co namachalam sie to przy oknach i latalam po miescie i za rzeczami do szkoły - dwie uczennice a i przedszkolaka tez bede musiała któregos dnia uszykowac:) Wild - mysle ze antybiotyk za mocny, raczej aż tak nie moze oslabiac - powinnas skontaktowac sie z lekarzem, a lakcid w odstępie bralaś od antybiotyku? Ja dzis mam dzien zwiększonego apetytu, pochłonęlam i swoje kotlety i panierowane, dwie bulki pszenne z sezamem, rano i tosty i jogurt i krupnik skończylam - czuję się jak wielki balon, ale nie chce tego przezywac co zrobiłam - bo wiem że źle że tak sie nawpierniczalam ale czasem mam takie ssanie i nie do opanowania. Dzis juz tylko mam nadzieje woda, wieczorem pocwicze, jutro juz na pewno pobiegam. Nescaffe -aż 39 no nie placz ja skończylam tylko 40:) a na twisterze to mi sie jedynie dobrze kręci jak maly siedzi w wannie to jakos wtedy idzie mi ten twister a tak ogolnie tak mnie nudzi że hej, ale na pewno lepsze to niz nic. A ja na te kurki tez dzis patrzylam ale se mysle do czego mi one:) a tu jajecznice myszka zapodala:) - kurcze chyba nastepnym razem wezme. Dzis kupiłm te makrele i łososia ale juz nie dam rady tego zjesc wiec ja jutro na rybkach. Wogole tyle nakupowalam ciekawe czy wszystko pozjadamy, bo wiekszosc pod siebie, no ale na pare dni starczy na pewno. Mgosia - tez ci zazdroszcze za luznych kontrolnych spodni u mnie nawet jakj rano było juz juz luźniej to juz nadrobiłam - aha udanych wyjazdów, urlopujesz sie pelną para:) Pranie mi sie pierze, poszlabym z malym moze na rower ale taka ciężka jestem, moze tylko wyjde na podworko pochodzic. Adziam - też widze lubisz se dogadzac - z tym ze ty z glowa bo wiesz co ile ma kalorii i pewnie juz niczym innym sie nie opychasz a ja ehh - ale to tak wlasnie reaguję na stres - ta dzisiejsza klotnia z corka tak podzialala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za mile przywitanie:) to od jutra start dzis zjadłam ok 1000 kcal i juz nic nie jem do jutra , ide na spacer ( przestalo padac ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pol godziny hula i starczy bo zasne na stojaco:P tak lakcid biore godzine przed bo tak mi kazal gin,poczatkowo i tak mowil ze na 5 dni mi nie trzeba oslony bo nic zlego sie nie stanie przez taki okres czasu ale sama sie uparlam bo w koncu tyle lykam witaminek itp ze mogloby byc zle i to mu oswiadczylam wiec kazal tak brac. dobrym skutkiem ubocznym jest brak apetytu, najedzona (a raczej zniechecona) jestem od patrzenia ale jesc musze bo bedzie jeszcze gorzej.ide zatem odgrzac obiad bo nie dalam rady zjesc wszystkiego. no to toascik:)a dzis sie zastanawialam czy juz przekroczylysmy tysiaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wild super wyglądasz na czarno:), no to toaścik:), chyba spacer tez sie nie uda bo teraz zajelam sie firanami - póki wilgotne to wieszam zeby potem nie musiec prasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pasuje mi do wlosow;) mnie to gryzie sumienie jak sobie firanek nie wyprasuje:Pale ja jestem pedantyczna wiec wiecie:Pciezki zywot ze mna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild ja to na punkcie porządku to mam fioła, córki moje to nienawidzą jak mam wolne, no chyba ze gdzies wyjezdzamy- bo nie ma wtedy za długiego spania u nich tylko porzadkowanie - juz sie pytaja czy w poniedzialek ide do pracy hehe, czasem chcialabym przystopowac ale jak widze jakies cos niepoukładane to dostaje apopleksji, dzis oprocz okien, umylam balkon, podlogi, szafe swoja i malego, na jutro tez mam duzo roboty i najgorzej że lubię to sama robić bo wiem ze nikt tak nie zrobi bo one to na odwal - rynek i sprzatnięte, śmiały sie ze jedno okno myłam tyle co one by wszystkie przeleciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wild masz czarne? to by było tak jak ja, aha przypomniało mi się że miałam ci napisać że ja gumek do wlosów nie używam tylko klamre, bo juz dawno stwierdziłam że gumki mi niszczą włosy, na glowie oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ja tez tak mam ze jak ja zrobie to nikt tak nie zrobi ale powoli sie tego oduczam bo wiem ze potem to moze byc wykorzystane:Pnp pozwalam mojemu pozmywac naczynia czy podloge bo w tym to jest dokladny ale wytarcie kurzu to juz dla niego wyczyn wiec wiekszosc rzeczy i tak robie ja. wiem ze moje dzieci beda miec przekichane ze mna bo ja po prostu nie lubie balaganu,drazni mnie to,mam wrazenie ze sie udusze albo zgnije wiec codziennie cos robie. kumpela sie ze mnie kiedys nabijala ze bez przerwy okna myje i czy jeszcze szyby w nich sa czy juz sie starly albo pytala czy boze narodzenie idzie bo ona wtedy myje swoje jedno!okno:P jak zaplanuje mycie okien to potrafie wstac i o 5 zaczac byle do poludnia sie wyrobic bo jeszcze prasowanie firan i zaslon:P tak juz mam po prostu. hmm wlosy mam...farbuje na sredni braz a wychodza bardzo bardzo ciemne juz na granicy czarnego ale odbijaja brązem.klamra mnie nie ratuje bo mam mocno cieniowane wiec i tak wylaza bokami:Postatnio po domu chodze w chustce i wlosy pod nia mam zwiniete ale nie spiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze twoje dzieci beda tez lubiły porzadek, ja z dzieciństwie tak mam - bardzo lubiłam sprzatac, mialam taką koleżanka że ona przychodzila do mnie w sobote rano i cierpliwie czekała prawie do wieczora aż ja powycieram meble, poodkurzam i kuchnia lazienka i wtedy wieczorem mogłam z nią połazic a moje corki jakies odmieńce, mówia że wczoraj odkurzalam to po co dzisiaj i że sie z nich śmieją jak idą drugi czy trzeci raz w ciągu dnia śmieci wyrzucić, nadzieja jeszcze w synku że może bedzie czyscioszek i pedancik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona mozliwe bo ja pedant-zodiakalna panna i moj chlop tez:Pchyba trzeba nad dzidziusiem popracowac w styczniu:Pbedzie szansa ze tez bedzie panna:D wlasnie sobie wciagnelam nowe filmiki to bede miala co wyprobowywac. aha pytalas kiedys o zakladki w mozilli,nie uzywam niestety mozi ale podejrzewam ze tez da sie zrobic tak ze zakladki sobie ponazywasz jak ci sie podoba.musisz pogrzebac troche to moze trafisz taka opcje albo inne dziewczyny maja mozille i pomoga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra znikam na dluzej a może do jutra bo jednak dzis dzien lenia i lakomstwa do końca- niech inne dziewczyny maja pole troszke do konwersacji:), jak położe malego spadam ze znajomymi na placka cygańskiego może i jedno piwko jakies słabiutkie - ale jutro zamelduje sie po biegach - nie ma to tamto - jeden dzien wypadł mi dzis taki a nie inny, ale sie nie zalamuje - nadrobie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Wild...ja też zodiakalna panienka ;-) Dzisiaj nie idę na marsz,ale postanowiłam zrobić te Twoje filmiki na brzuch, na stojąco :-) Oj dziewczyny...coś wiem o bałaganiarstwie moich dwóch chłopaków...dosłownie syfiarze...:-0 a jeszcze do tego dwa psy :-P podłogi to non toper:-) do odkurzania i mycia. Nesscafe ja mam 37 lat...musimy żyć zdrowo i czuć się młodziej...:-p:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja wieczorem:D no to Najlepszego Kobity 👄 cudnie sie w Wami pisze zaczne od tego - Ona, ze ja niby z glowa??? hehe wlasnie zjadlam czekolade z marcepanem:P 205 kcal no taka mialam ochote, ze nie moglam :D do tego mala miseczke kaszy gryczanej z sosem pieczarkowym (z torebki ) i maly kotlet wieprzowy (takie bitki) :P nie ma to tamto chyba z 600 kcal weszlo :P czyli dzisiaj jak zwykle ok 1800 kcal jakbym sie nie starala moj organizm tyle musi miec i koniec 😭 zartuje, wcale nie placze lubie jesc :D dzisiaj zapodaje sobie rowerek 20 min i 15 min cardio 10 min arms mel B 10 min brzuch Mel B taki plan, choc nie chce mi sie dobitnie!! witam nowe kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z moim psem to tez wieczny burdel ale wiedzialam na co sie porywam i teraz dywan piore co tydzien haha:D majeczka a ktorego masz urodzinki? ja sie dzis wczesnie klade,nie ma to tamto bo rano musze byc pelna zycia choc nie wiem jak bedzie po tabletce,mysle ze to byl szok organizmu bo teraz wzielam druga i nie jest tak zle jak bylo wiec moze rano dam rade pocwiczyc jak czlowiek bo bez tego jestem jak muł. lece na spacerniak z psem i ide do lozka.to do jutra kochane🌼 ona licze ze jutro razem sie podniesiemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×