Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

aaa no i natchniona przez wild oczywiscie poszlam dzis do natury obejrzec promocje...no i kupilam tusz rimmela.;))) czyli jakis pozytyw dzisiejszego dnia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa jak ten czas zapierdziela juz ta godzina a ja sie rozgadalam jak debil na gadu i przez telefon jednoczesnie, dodatkowo testujac wiertarke udarowa:D dziewczyny kazda ma gorszy dzien ale nie warto sie lamac tylko trzeba walczyc, czas i tak uplynie wiec nie ma na co czekac tylko brac sie w garsc. ja ide na spacerniak z potworem i do lozka sie pakuje bo jutro nie wstane a musze. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh kochane, u mnie też źle, 2 piwa na wieczornym koncie , a już tak długo piwa nie piłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TROSZKE OGARNEŁAM. pocwiczyłam. wykapalam sie i ide spac/ mam nadzieje ze jutro bedzie lepszy dzien... dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje ja juz 5 dni nie cwicze i co? przed wczoraj mialam troszke czekolady wczoraj roztopilam sobie 3 kostki i zjadlam z truskawkami:P jestem zaczytana w ksiazce :D i co?? nie uwazam wcale tego za kryzys :D tylko za zycie przeciez ja nie bede codziennie do konca zycia cwiczyc nie jestem fitneska nie bede do konca zycia odmawiac sobie wszystkiego nie jestem desperatka :D to jest zycie najwazniejsze to NIE POZWOLIC SIE PONIESC ZLEJ FALI w sensie ok. nie cwicze ale trzymam sie zdrowego odzywiania i nie wychodze poza ramy kaloryczne nie przesadzam ze slodyczami, fast foodami czy innymi kalorycznymi potrawami :) mysle ze jak skoncze ksiazke i po okresie znowu sie zabiore za cwiczenia na razie skupiam sie na lekturze - to tez mi sie od zycia nalezy! myszko - piekne zdjecia a brzyszek mialas przeogromny hehe :D desdemona, slaba:) no usmiech i jedziecie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy kawce.;)) chyba mnie wczoraj przewiało bo szyja boli okropnie..i juz sie zrobilo tak jesiennie na dworze. cieplejsze rzeczy trzeba wygrzebac z szaf...ale ja lubie jesien tylko takie ciepłą i sloneczną;) adziam ja tez takie samo mma podejcie. wczoraj był gorszy dzien, ale bez przesady;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja także staram się prowadzić zdrowy tryb zycia, jednak jak wiadomo nic na siłę. Wypijanie około 1,5 litra wody dziennie daje swoje efekty, to prawda, ale człowiek ciągle do WC gania;) 5 posiłków dziennie w mniejszych ilościach, też obowiązkowo i nie trzeba chodzić głodnym cały dzień i człowiek czuje się lepiej. Do tego troszeczkę ćwiczeń przed pracą;) Dzisiaj zaczynam od 11 wiec mam jeszcze czas:) Purcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki. Powiem wam ze i ja jakiś wczoraj kryzysik miałam, może nie tyle że się objadlam bo nie, ale byłam na wywiadowce u malej w gimnazjum -1klasa-nowa wychowawczyni i co mnie załamalo nie zgadniecie otoz wychowawczyni taka szczuplutka, sukieneczka,żakiecik pantofelki tak jak ja chciałabym się ubierać i se mysle kurcze biegam ćwicze a wystarczyloby po prostu diete jakąs żelazną wprowadzić nie 1500kalorii czy 2000 a może 700, pogłodować i człowiek przynajmniej z wyglądu byłby zadowolony. A tak to du.., jakiś kompleksow się nabawilam i jakos wszystko na czarno cos widze i ta pogoda ehh. Adziam fajne masz podejście tak trzymaj, wlasnie jak Ciebie teraz przeczytałam to se mysle że rzeczywiście do wszystkiego trzeba mieć umiar, musze nad sobą popracować i chyba bardziej się zaakceptować. I Mgosia dobrze mówisz taki jedniodniowy kryzysik chyba możemy zaakceptować. Myszka, mgosia fajne fotki. Adziam ja postaram Ci się na maila przeslac bo na maila potrafie a tu w kafe pewnie bym nawet nie umiala, ale mogę podpowiedzieć że wlosy czarne, dłuższe, musze prostowac żeby wygladac jak człowiek, ale cale szczęście ze nie musze myc ich codzien jak moje corki bo bym się wykonczyla, raz na 4 dni, chociaż jak zaczelam biegac to czasem co drugi lub co trzeci dzień, no i tak cyce i brzuch duży heheh- wiec obraz nieciekawy:( Purcia witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze nawet kefir sprzysiągł się wczoraj przeciwko mnie bo kupiłam sobie 2 kubki kefiru- jeden pekl i się rozlal a drugi corka zjadła i powiedziała że zjadla bo ja i tak nie lubie ze to chyba dla niej no i weź się oczyść. Dzis skromniej z jedzeniem ale nie tak jak chciałam Danio light Gruszka Twaróg chudy z jogurtem i siemieniem Makrela z kapusta kiszoną Chcialabym żeby to było wsio ale wieczorem nie wiem czy pizzy nie będę jadla, chociaż się zastanawiam czy mi się chce gdziekolwiek dziś isc wolalabym pobiegać zobaczymy ale co się odwlecze to nie uciecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona. ja mam w pracy i w ogole w moim ootczeniu- znajome, kolezanki prawie same chudziny. nie wiem ile one ważą, ale pewnie ponizej 50.kości wystają tylko...kiedys sie tym dolowałam, ale teraz mam to w nosie tez jestem ładna babka, dbam o siebie, odzywiam sie zdrowo, cwicze. i powolutku dochodzę do wymarzonej sylwetki. mam nadzieje , ze nie przejdziesz na diete 700. zakatujesz sie i nam padniesz babo jedna. jesz zdrowo?jesZ! ruszasz sie? no tak! wiec małymi kroczkami i tez bedziemy sie sobie na maxa poodbac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :-)🌼 Ja też przez tą bieganinę z dokumentami rano nie ćwiczę,wczoraj byłam na wieczornym marszu...ale za to jak przyszłam to nie mogłam zasnąć i wciągnęłam 2 kanapki razowca z pasztetem sojowym( o godz.22.30) po zjedzeniu oczywiście bardzo żałowałam,no ale co było,minęło :-p Na nasze humorki też i pogoda wpływa... wietrzysko takie,a ja muszę zaraz wyjść i znowu urzędy :-0 Dziewczyny fotki superowe...:-) Zjadłam płatki co by nie wychodzić głodnym z domku...pije kawkę i zmykam;-) Purcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc majka mgosia- w pracy w swoim dziale mam kobietki ok 80-90kg wiec przy nich nie odczuwam tego że jestem tłusta a widzisz wystarczy pójść w ludzi zobaczyc zgrabne babki i dołek lapie bez sensu- wiem. Przeciez wygląd to nie wszystko, ale wiecie jak czasem moze glupota zadzialac na psyche. Aha nawet jak bym chciala byc na 700 kaloriach to do 22.00 godziny może bym wytrzymala a potem bym musiala znajac swoj organizm dotankowac brakujace kalorie to dopiero bym wygladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh! wysciskalabym Was :) glownie dla tego, ze jestescie ludzmi a nie robotami :D macie zachcianki, ochoty i tez sie czasem potykacie :) takie zycie nikt nie jest idealny ;) Ona - niektorzy po prostu tak maja, ze sa szczupli, tez mam pare takich kolzeanek z waga przepiorcza i niejedna mi mowi zawsze ze tak baaaaardzzzoooo by chciala miec BIUST!!!! wiec hehe.. cos za cos :P a ja sie czuje akurat jestem juz kobieta - nie dziewczynka mam cyce, pupe, umiem krecic biodrami i wiecie co? jakos czesciej sie na mnie gapia w pracy niz na te szczuplejsze:P z wiekiem facet docenia inne rzeczy tez, ladny usmiech, zadbane wlosy, twarz, fajny dekolt :P ja w niedziele jade na chrzciny, urodziny i imprezke rodzinna:) dzisiaj na sniadanie - jajecznica z 2 jaj, + 2 lyzki fasolki w sosie pomidorowym na pozniej mam nadziewana papryke (wczoraj zrobilam 5 papry nadziewanych kasza gryczana z pieczarkami,szynka, szczypiorkiem i cebulka - przykryte plasterkiem sera zoltego) a potem konce o 14 wiec do domu zbieram tylek i bede sprzatac :D dzisiaj albo bede miec zabiegany dzien w pracy bo piatki to dla mnie dzien Aston Martin'a ;) (polecam, fajne autka:P) albo uda mi sie odpuscic i sobie to zrobie w poniedzialek... zobacze moge na szczescie oddychac, wczoraj nafaszerowalam sie tabletkami i dzisiaj o niebo lepiej sie czuje :D okej, ide do brum brum i do pracy :P Purcia:) witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Ona - u mnie w biurze jestem.. druga w kolejce z najszczuplejszych ;) przede mna jest taka Michelle - ale ona jest maciupka sama w sobie bo ma chyba 151cm, no i korzenie ma wloskie ;) biega tez 3 razy w tyg a potem jestem ja... i... duuuza przepasc :D same brytyjki gdzie najciezsza ma chyba z 140 kg albo i wiecej o-O wiec w sumie lubie wykorzystywac swoje atuty:P natomiast na fabryce jest pare ladnych Slowaczek i Polek, szczuplutkich itd.. ale to malenstwa jeszcze, 20 lat, i spalaja wszystko na imprezach weekendowych :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... wlasnie albo zaspala :P albo lazi z psem albo internet nie dziala :) no Wild - meldujta sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziołchy jestem teraz moja porcja zalu wczoraj nie moglam spac o 23.30 zjadlam jablko.kij z tym.rano przysnelam, oczy mnie szczypia, jestem zaziebiona, zjadlam 3 tosty z serkiem i papryka i poszlam na zakupy i wczesniej spacer. wracam z zakupow a tu burdel na kolkach-pies mi zrobil demolke, malo tego zapalilam fajke,czuje ze zaraz dostane okres i chce mi sie rzygac. czuje sie tragicznie jak nie wiem. mam kupe rzeczy do zrobienia a na nic nie mam ochoty. ona jak bedziesz jesc 700kcal to na pewno nie bedziesz wygladac lepiej,bo stracisz miesnie a zyskasz tluszcz,moze rozmiar sie zmniejszy ale wcale nie bedziesz zadowolona z wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wild - bidulka :( zrob sobie dobra kawusie hm? Twoj psiak zrobil ci demolke a moj kot dzisiaj rano nie przyszedl.. co mnie mega niepokoi bo Tigus zawsze rano juz czeka pod drzwiami zeby go wpuscic na sniadanko :( troszke sie martwie.. a okres.. ty przynajmniej czujesz ze dostaniesz 😠 a ja juz 3 dzien plamie i nie wiem czy to okres czy cos sie poopieeerdoolilo w moim organizmie do reszty 😭 czekam na ten wynik posiewu jeszcze 4h i do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak, jak mnie nosi i ktos mnie poczestuje to ciezko mi odmowic i wzielam.glupota wiem ale dodatkowo uzeranie sie z cierpieniem psychicznym odstawienia w tym momencie to bylby gwozdz do trumny choc w sumie i tak nim jest. pije energy bo kawa mi nie podchodzi bo pije juz z jednym slodzikiem i ciezko mi sie przestawic,nawet papryka jest dla mnie slodsza,ba nawet jogurt naturalny jest slodszy. puszcze sobie muzyke to moze troche rozladuje napiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa w poniedzialek ide do szkoly nauki jazdy!!!i mozliwe ze od razu bede miec pierwszy wyklad z teorii:Djeah that's right:Dwreszcie jakis pozytyw:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild - super- życze obys jak najszybciej spełniła swoje jedno z marzeń czyli mogła szusowac sobie swoim własnym autkiem - wiem wiem ze do autka jeszcze daleka droga ale juz pierwszy kroczek w tym kierunku poczynilaś, aha bardzo bym chciala pobyc z 2 tygodnie na 700 kaloriach ale nawet nie zabieram sie za to bo te 1500 co mam przyzwolone to jest jak dla mnie bardzo malo i musze nieźle sie natrudzic zeby bylo tego tyle zebym czula sie najedzona. Adzia jakie auta ty dzis ogladasz czy jezdzisz bo nie kumam?? Wild łącze się z tobą w cierpieniu psychicznym, chociaz mi juz lepiej a nie śpiewalam:). Wogole tu bardzo szczuple kobietki są, hmm no nic gdzie mi bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz uciekam do domu. jest mi dizs tak potwornie zimno, kurcze zebym nie zachorowała...brrrrrr wild. prawko to super sprawa. ja tez zrobiłam 3 lata temu. sama uzbierałam kasę. potem tez kupiłam sobie samochod...wszytsko małymi kroczkami.ale to bardzo cieszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z wygnania i jem obiadek, bede w sumie jesc to samo przez 3-4 dni pod rzed tylko z czym innym:Pdzis sos ala spaghetii bolonskie z makaronem penne jutro z ryzem potem z kasza.zrobilam tez pulpeciki z otrebami i mam na 4 porcje w zamrazalniku tak wiec caly tydzien na mielonym haha.no chyba ze bede miec czas na ugotowanie czegos innego w tygodniu. no mnie to prawko bardzo ekscytuje ze jest ten krok do przodu i wiem na czym stoje i moge spokojnie isc zapisac sie na angielski:) ona haha sprobuj wersji ze spiewaniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po lekcji z pisania,jeszcze 3 literki i ide w teksty czyli poziom 3:)mam nadzieje ze cale te moje posiedzenia nad literkami cos mi dadza i w koncu bede wymiatac bezblednie na klawiaturze. nic trzeba powtorzyc rachunkowosc i porobic pare zadan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po obiadku;))) dziś u mnie zupa warzywna, ale dobra mi wyszła ;)) Wild a ty masz jakiś program do tego pisania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie spakowalam na jutro, jak rano dorzuce do tego sniadanie i litrowa butelke to zwyczajnie upierdole sobie ramie:O ciekawa jestem czy jest cos jeszcze czego nie wzielam a do czego szanowna pani profesor sie dopierdoli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustki;(( Heeej dziewuszki;)) ale się dziś wyspalam... Ale duzo pracy przede mną, więc zabieram się do robotki.... Kawa i sałata z jajkiem na śniadanie. Miłego dzionka dziewczyny. Meldowac się co u Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×