Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

adziam to przeżylas troszke, u mnie tez ten ostatni porod to najgorszy bo wszystko mi sie przytrafilo i cesarka i zaraz druga operacja bo cos sie nie goilo ale bylam z malym w szpitalu bo i jemu cos z plucami bylo - wiec miesiac caly w szpitalu od porodu, a tez wtedy moj mąż przeszdl lekcje kupowania ubranek mimo ze to bylo nasze trezcie dziecko to jednak w takie rzeczy sie nie bawil - mialam wszytko poszykowane na 56-62 cm ale klocek moj urodzil sie ponad 5 kilo 65 dlugi wiec tez w mig musial wymienic i pampersy i ubranka - fajnie powspominac To adziam kiedy idziemy na cytologie - chyba musze sie zebrac - zobacz wild mlodziutka a pilnuje wiec chyba nie ma co czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild mlodziutka ty adziam tez - tyle ze wild nie rodzila a pilnuje - wnosze poprawke zebys nie pomyslala ze cos do twojego wieku mam hehe- pozadzroscic tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie obrazam sie tak latwo:P odkad przelamalam strach przed ginekologiem (18l czyli dosc pozno ale wczesniej nie mialam potrzeby) to chodze, zwlaszcza jak sam mi gin orzekl ze on sie nie bawi w oplaty bo to zniecheca mlode dziewczyny do badan bo wola wydac no nowa bluzke:P powiedzial ze jakby co to powie ze zapomnial o takim przepisie a kazdy mu uwierzy bo juz stary jest:D moja kumpela tez do niego chodzi i tez nic za to nie placi. za to z innymi lekarzami jestem na bakier:Oa juz zwlaszcza z moim ogolnym, jak poszlam do niej z bolem brzucha to wyladowalam w szpitalu z podejrzeniem wyrostka choc sama wiedzialam ze to wyrostek na pewno nie jest, badania mialam krepujace i uznalam ze predzej zdechce z bolu niz sie poskarze ze cos mi jest. a jak na zdjeciu zobaczyla ze powiekszona sledziona to uznala ze napisali ze powiekszona bo im sie na ekrenie nie miescila:O z reszta ta baba ma postepujaca schizofrenie wiec ja tam sie zaczelam jej bac, nikt mi nie wierzyl ze taka jest poki nie kazala mi przyjsc z kims doroslym (a sama mialam 22 lata) zeby wypisala mi zwolnienie i zlosliwie przyszlam- osoba ktora ze mna byla doznala szoku jak mozna miec tak jebnietego lekarza-to jej slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie ktos obgaduje!! uszy pala jak nie wiem ;) Ona - no to tez sie mialas :( 5 kg??????? 65cm??? ojej.. moji oboje 52 cm i 4kg :) i oboje z lutego :D hehe a teraz rozni jak dzien i noc :D Wild dziekuje za kawe! :) chyba pomaga :P to teraz prosze zadzialac z okresem bo ja juz chce!! 23 wrzesnia jedziemy z dzieciakami na wycieczke do swiata wodnego i nie moge miec okresu bo to caly dzien w kostiumie kapielowym.. no i w sumie wolalabym ladnie wygladac ;) jedziemy autokarem - wycieczka od znajomych z pracy, a nas wkrecili bo my dobrzy znajomi na nasze dzieciaki w tym samym wieku :) i ostatnio wlasnie ta znajoma - moge powiedziec dobra kolezanka - taka przykrosc mi walnela.. bo bylismy u niej na imprezce i inna kolezanka mowi, ze ladnie schudlam odkad sie poznalysmy,, a Kaska wlasnie pojechala - ze no co ty, odkad sie znamy to ja sie w ogole nie zmienilam :( nic nie skomentowalam.. a jak sie poznalysmy to wygladalam wlasnie tak jak na tym zjdeciu w stopce... w ogole ta impreza to byl okropny niewypal.. ta Kaska ciagle mi zogryzala i sie zmylam po 2h.. a potem wszystko wrocilo do normy i sobie mysle ze moze miala PMS i musiala odreagowac a wiadomo ze na dobrych znajomych najlepiej bo ja sie latwo nie obraze ani w pysk nie dam :D no ale wracajac kaska jest na diecie czesciej niz ja:P ma ok 174 i wazy 75kg co tydzien mi mowi ze znowu jest na diecie i tym razem mowila ze na silownie chodzi.. a ja wlasnie od tamtej imprezy postanowilam ze nawet slowem nie wspomne o tym ze ja cwicze itd i zobaczymy sie w strojach kapielowych :D hihi.. wiem, okrutne ale takie baby sa nie >? w sumie to moglabym jej podziekowac bo jeszcze bardziej mnie zmobilizowala do tej walki o ladniejsze cialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z dlugiego spaceru i jestem cala zgrzana.cholera, weekend palenia i dzis przy glupim marszu boli mnie cala klata jakby pluca:Omam nauczke nie ma co. adziam baby takie wlasnie sa, mi kumpela tez czesto dogryza czy nie utylam przypadkiem bo gdzies mi zniknela dziura zamiast brzucha (trudno zebym nie miala brzucha po zjedzeniu sliwek czy innych owocow) to wtedy tylko odpowiadam ze "moze i utylam ale tobie opona wcale nie schodzi a nawet sie powieksza, chipsa?":classic_cool:dziala niezawodnie:D tak wlasciwie to zdaloby sie cos zjesc wiec ide zrobic sobie jajecznice:)tak w ramach obiadu bo nic sobie nie przygotowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a opisywałam dzisiejsze zdarzenie z moja 13latką otoż jak wychodzila do szkoły po 8.00 to ja jadłam salatke z feta zagryzałam danio light i jeszcze chlebek czarny z tostera, jak wróciłą ze szkoły z rozpoczecia roku ok 12.00 to ja jadlam kasze gryczana, kapuste kiszona i kalafiora - spojrzała, zrobila sobie 2 tosty i poleciala, jak wrocilą z dworu i z malym z przedszkola ok 16.00 to ja jadłam juz ugotowana burakowa ze skrzydlem indyczym to tym razem rzekłą - mama ty chyba lubisz jesc ale tak caly czas to robisz? no nie rece opadły - w domu blyszczy fasolka przebrana , kompoty ze sliwek zrobione a tu takie posądzenia:) A babami sie nie ma co przejmowac bo sa takie co im przez gardło pochlebstwo nie przejdzie ale szpile to tylko patrza zeby wbic- no coż zycie - mój nauczyciel z biologii zawsze powtarzal ze czlowiek jak malpa tylko czeka żeby posmiac sie z cudzego nieszczescia - moez cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe - ja tak mam w pracy kazdy kto przechodzi przez moje biuro widzi ze cos dziubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plan wykonałam ale na podwórku to byłam tylko z rana jak prowadziłam małego do przedszkola a potem na biegach, nie wyszedł mi popołudniowy spacerek z małym bo jednak sie troszke przeceniłam z czasem- ale zrobione mam wszystko co najmniej na 2 dni-sprzatanie gotowanie i plony z dzialki tez przerobione - no ale jutro zupe biore do pracy i od razu po robocie-oby pogoda dopisała do przedszkola po malego i na plac zabaw gdzie najbardziej mały lubi sie bawic- fajny unijny plac nam zrobili - wszystko nowiutkie - ja tez tam lubie przebywac. Zaraz wlacze jakies 2 filmiki bo maly juz w lozku ale oglada baje, a potem w koncu se poleze bo na wolnym wstyd zeby nie poodpoczywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej!! jaka cisza :D dziendobry witam z kawka ja wczoraj zrobilam sobie dzien ksiazki mam super trylogie i o 19.30 jak polozylam dzieciaki wtryntolilam sie pod kolderke i do 23 czytalam... ah jak mi tego bylo trzeba!! okej, szykuje sie do roboty:) odezwe sie pozniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej adziam i witam kobietki które jeszcze zajrzą. No właśnie czy te które schudly ładnie to uciekly już?? Ja jak mówiłam tak szybko nogi nie dam biegac będę mysle do końca grudnia potem pewnie mrozy styczeń luty to będzie przerwa ale od marca znowu trza będzie wznowić . Wczoraj poczytałam o butach do biegania i jeżeli rzeczywiście ochota mi nie przejdzie i stawy nie wysiądą to na przyszly rok będę musiala sobie jakies takie typowo do biegania zafundować może nie koniecznie za 600zł ale żeby były dobre lekkie i jeszcze najlepiej wiedzieć jak się stope układa bo sa rożne nazwy i rodzaje ze względu na stope ale w to to już bawic się nie będę bo to w dużych miastach mają jakies aparatury żeby stwierdzić jaka stopka. Aha mam wyniki badań bo w piątek robiliśmy badania okresowe i wszystko super i cukier i cholesterol tylko ciut dolne granice związane z anemia hemoglobina, hematokryt i jakies pokrewne do hemoglobiny te MCV,MCH ale jeszcze nie tragedia musze dorzucić do jadłospisu watróbke za która nie przepadam ale raz w tygodniu się postaram i wołowinkę bo cielęciny to jakos nie widziałam a i drozsza od wołowiny. A i dziś mam dwóch lekarzy i znowu chyba z popołudniowego spacerku nici z malym bo zapomniałam o tych lekarzacha a to po pracy no zobaczymy jak się wyrobie. Adziam a te trylogie co czytasz to po polsku czy angielsku? Też do później biore się za robote a jeszcze ide herbatke se zrobie bo poki co tylko gruszke zjadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babki. ja znow sie nie zwazyłam. mam taki zapierdziel, ze głowa mała. kupujemy lodowke, wiec po pracy wczoraj prawie do wieczora lazilismy po sklepach. uf ff w koncu sie udało wybrac po długich negocjacjach. nie wiedziałm, ze maz bedzie ingerowal w zakup lodowki, tak swojaj drogą...heheh jeszcze czesc mebli musimy takich z komisu dopkupic i bedzie git. czuje sie swietnie. mam powera!!!duzo pracy przed nami!!! milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz pierwszy w zyciu jem wlasnie prawdziwy jogurt z koziego mleka - probiotyczny (taki z prawdziwego zdarzenia) ja pierdziele!!! teraz dopiero widze roznice co to jest jogurt a JOGURT! :D pyyyyyyyycha, naturalny, kremowy, normalnie obled :D nawet nic nie rzeba dodawac! a kupilam bo mi lekarz kadal odbudowywac flore bakteryjna bo po ostatnich kuracjach antybiotykowych u mnie kiepsko - moze dlatego ciagle te infekcje lapie tam na dole :( dlugi czas sie borykalam z zakazeniem wod i infekcja nerek i duzo natybiotykow bylo.. to bylo jakies 4 miesiace temu no w kazdym razie jogurt zajebiaszczy - polecam :D do tego mam dzisiaj banana i suszone gruszki i pestki dyni na 2 sniadanie na lunch mam - lososia wedzonego + salata i to zawine w pelnoziarnistego wrapa ;) potem mam paczke pistacji sweet chilli i brzoskwinie no i czekoladowego slim fasta gdybym miala pokuse :P Mgosiu!:D faktycznie zabiegana jestes a co do faceta wybierajacego lodowke - moj by mi nie pozwolil kupic takiego czegos sama ja sie zabieram za strone wizualna a on za strone praktyczna czyli jak najbardziej oszczedne programy (tyczy sie zmywarki i pralki) jak najbardziej energy saving , jakies eco itd.. :D no i zeby cenowo nas nie wystrzelilo z kapci :D Ona - te ksiazki to po ongielsku ;) myslalam ze bedzie wolno szlo ale jest tak cholernie wciagajace ze nie moge po prostu skonczyc :P po polsku chyba to sie nazywa '50 odcieni szarosci' EL James mroczny romans, a w sumie erotyk!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adziam!!!!!!!!!!ale slicznie sie usmiechasz na tym zdjeciu!!!poprosze wiecej zdjec z usmiechnietą mordką!!! jestes sliczna!!! wynik imponujacy;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w zyciu nie wiedziałm takiej ilosci diet i roznych porad na jednej stronie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz kolejny na innym topicu przeczytalam stwierdzenie zamienic tluszcz w miesnie pamietam jak raz Wild dosadnie powiedziala ze to jak zamiana wody w wino :D znalazlam wiec fajny artykul:) Wild - kolejny raz smiem twierdzic ze jestes bardzo oczytana osoba :) ''jak zamienic tluszcz w miesnie? To pytanie czasem można usłyszeć od młodych bywalców siłowni i sali fitness, a także przeczytać na sportowych forach internetowych. Dlatego warto jeszcze raz wyjaśnić, iż tkanki tłuszczowej nie da się zamienić na mięśniową. Jest to niemożliwe. Mówiąc w sposób bardzo uproszczony, tkanka mięśniowa składa się z komórek tworzących włókna mięśniowe. To dzięki nim możemy się poruszać....'' http://zdrowieiuroda.blox.pl/2011/01/Jak-zamienic-tluszcz-w-miesnie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wreszcie wczoraj wpierdolilam sie w bagno i trzese portkami, mam nadzieje ze uda mi sie dzis to wyjasnic. bylam wsciekla sama na siebie wiec nie wchodzilam na neta tylko wlazlam na rower i probowalam sie uspokoic.na kolacje zjadlam nektarynke wiec tyle co nic. dzis byla owsianka i potem bylam u lekarza z ta ksiazeczka,zalatwilam pieczatke i podpis i 3 lata spokoju. teraz jem obrzydliwie slodki jogurt malinowy ale nie mam nic na szybko a juz przymieralam glodem. mam troche roboty,czekam na ten telefon i sie denerwuje, czekam tez na kuriera i ogolnie jestem klebkiem nerwow:(mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie was doczytalam mgosiu hehe faceci zawsze sie wchrzaniaja tam gdzie nie powinni;) to tak jak moj mnie ostatnio pytal o zdanie na temat wiertarki tak jakby to byla moja dzialka:P adziam haha oczytana, no weź, zawstydzasz mnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zatem przyszedl do mnie wczoraj pan i zaczal mi mowic ze moj dostawca i zarazem dystrubutor energii przeszedl w inne rece i on jako przedstawiciel chce sprawdzic moje zuzycie pradu-zrozumialam ze jest przedstawicielem mojej elektrowni.kazal pokazac fakture bo on musi cos policzyc.no to przynioslam mu do drzwi i pokazalam, cos tam policzyl i stwierdzil ze on to musi spisac i czy moze do stolu,no wiec ja naiwna nadal myslac ze to jakies przeglady i nowelizacja stawek wpuscilam goscia,powyciagal te swoje papiery poprosil o dowod osobisty,dalam, zaczal pisac, jak juz wszystko wypisal to zaczal mi tlumaczyc ze teraz bedzie tanszy prad bo ich firma (czyli zrozumialam ze ta ktora przejela moja elektrownie) podpisuje takie nowe umowy.no nic dalej skolowana mysle ze to dalej ten sam dostawca.potem wpisal ze umowa na 5 lat i ze taka oferta jest dla mnie bardzo korzystna bo nie bede musiala tego co jakis czas podpisywac (zrozumialam ze jest to konieczne).mowil mi ze wpisal mi jakis pakiet podstawowy za 19zl bo rozszerzony jest drozszy a nie bedzie mi potrzebny bo skierowany raczej do starszych osob,mysle fajnie ze nie probuje mi wcisnac najdrozszych oplat ktore byc MUSZĄ.podpisalam,chlop podziekowal i powiedzial ze jutro beda dzwonic zeby zweryfikowac dane. wszystko ok poki nie wlazlam w internet.okazalo sie ze gosciu nie poinformowal mnie ze umowa moze byc na 2 lata tylko z marszu wpisal 5,nie powiedzial ze ten pakiet podstawowy wcale nie jest obowiazkowy!,slowem nie wspomnial ze mam mozliwosc odstapienia od umowy w ciagu 10dni (to juz wyczytalam sama na umowie a on ani slowa). naczytalam sie ze to oszusci, ze starszych ludzi naciagaja na te wyzsze oplaty bo sa latwiejszym celem,ze duzo rzeczy niedopowiadaja,ze jak ktos z gory odmawia to robia sie niemili a wrecz w niektorych przypadkach agresywni i wielu ludzi rezygnowalo. okazalo sie ze taka umowa jest dobra tylko dla tych osob ktore zuzywaja ponad 4000kWh(glownei firmy) rocznie- ja zuzywam raptem ponad 1000.wyszlo ze niby oszczedze na pradzie ale przez ten pakiet wyjdzie ze doplace do interesu prawie 40 zl przy kazdym rachunku.firma ta niby zajmuje sie sprzedaza pradu ale kase zbijaja wlasnie na tych ubezpieczeniach.tak wiec bylam przerazona bo poki sie nie dowiedzialam o tych innych opcjach wychodzilo ze wszystko jest ok. teraz juz jestem po telefonie weryfikacyjnym pani byla bardzo mila poki nie zapytala czy jestem zadowolona z pracy przedstawiciela i powiedzialam ze przedstawiciel zatail przede mna niektore informacje o czym dowiedzialam sie od osob trzecich przez forum internetowe i w takim wypadku chce odstapic od umowy,w tym momencie pani przestala byc mila i rzekla tylko ze w takim razie wpisuje rezygnacje dziekuje i do widzenia,nie mialam nawet mozliwosci spytac czy ta rezygnacja przyjdzie do mnie poczta,badz czy ja to mam jeszcze potwierdzic pisemnie i czy ta informacja trafi rowniez do mojego dostawcy pradu.rozlaczyla sie i tyle i teraz czekam na odpowiedz ludzi na forum czy mieli taka sytuacje z tym odstapieniem.teoretycznie rozmowy maja nagrywane ale czy moge temu tak do konca ufac to nie wiem.choc w sumie troche sie juz uspokoilam. tak wyglada cala sytuacja.zla jestem na swoje calkowite zacmienie umyslowe ktore kazalo mi myslec ze to przedstawiciel mojej energetyki.dalam sie podejsc jak dziecko:O to tyle w sprawach mojego oczytania, glupia jestem jak but.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah gluptasie :D ale co, nie spytalas sie skad on jest??? zadzwon jeszcze raz koniecznie i dowiedz sie jak ci przesla potwierdzenie rezygnacji, spytaj sie osobe o imie nazwisko i zanotuj czas rozmowy halooo, dziewczyny, wtorek a tu cisza jak nigdy.. a ja mam poczatki okresu :D jupijajej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie spytalam bo z poczatku wyszlo ze on jest przedstawicielem tej firmy ktora zrobila przejcie mojej czyli w teorii moj dostawca. tak to wynikalo jakby ta firma byla czescia tej duzej firmy-cos w ten desen do mnie dotarlo,a ja glupia zamotana uznalam ze wszystko ok. dzwonili z zastrzezonego a numer mam tylko na obsluge klienta i tam nikt nie odbiera ale probuje ciagle. no mowie ze mnie po prostu tak zakrecil jak male dziecko albo babcie 90 lat glucha i slepa.nie wiem gdzie mialam mozg.wszystko byloby ok gdyby nie to ze zatail niektore wazne informacje,inaczej bym sie nie czepiala i nie bala ale skoro tak pogrywaja to nie chce miec z nimi nic wspolnego.glupia jestem ot co! ja dokonczylam wlasnie ten cholerny slodki jogurt i chyba do kolacji sie wstrzymam z zarciem i wtedy zjem sledziki kwasne z ogorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny, ja wpadam jak zwykle na chwilę, bo mam taki nawał roboty, że nie daję rady ani Was dokładnie czytać ani tym bardziej pisać. Jedyne co to się melduję, informuję, że żyję i wytrzymuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) Jestem,jestem...tylko mam trochę spraw do załatwienia...wcześniej już wam pisałam o co chodzi :-) zamykam działalność :-0 Bez grzeszków,ale i bez ćwiczeń :-p będę musiała dużo nadrobić :-0 Adziam podziwiam za czytanie książki po Angielsku ;-) Wild wszystko będzie ok. dobrze,że zadzwoniłaś :-) Dzisiaj wkurzona jestem wrrr,jak człowiek wszystkiego nie dopyta to za nic Ci nie wytłumaczą...namęczyłam się zrobiłam końcową inwentaryzację,idę zanieść zadowolona,że będę miała już to z głowy:-p a tu pani mi mówi,że to jest źle bo końcową robi się inaczej niż normalną,nie podaje się cen netto tylko brutto...a wczoraj byłam i pytałam o tą inwentaryzację to mi kurwa nikt nie powiedział,że ta musi być inaczej niż zawsze :-0 Ja też dzisiaj jakaś śpiąca jestem,zrobiłam sobie drugą kawę...dobra kobitki potem będę ...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×