Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

🌼 Ja tylko się zamelduję...troszkę jestem zaganiana :-P Waga ta sama :-D ćwiczeń brak :-0 Całuski👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja;) Wczoraj 3 godzinki spędziliśmy w klubie Najpierw poszliśmy na siłownię,do sali fitness. 20 minut na steperku, potem 45 minut na rowerku spinningowym, gdzie pokazało mi ze spalalilam 790 kalorii. Troszkę pobiegalam na bieżni i przeszłam na sale silowa, gdzie pocwiczylam jakieś 40 mińut z trenerem.pokazywal co i jak mam robić. Jak na pierwszy raz od dawna na slowni to tak dobrze mi szło, potem poszliśmy na basen. Tam popywalam z 20 minut, potem skoczylismy do jaccuzi. Wróciłam bardzo zmęczona, ale troszkę polezalam i po prysznicu odzylam;)ogarnelam jeszcze mieszkanko, wstawiać pranie i do wyrka;) Dzis znów poszliśmy na 12;) identycznie robiłam co wczoraj, tylko poszliśmy jeszcze do sauny parowej, w suchej nie dałam rad wytrzymać dłużej niż 5 mińut i na basen;) Po treningu troszkę serka wiejskiego zjadlam i wzięłam sie za gotowanie obiadku;) Zrobiłam ryż z warzywami. Ok. 18 zjadlam grejfruta, wypilam kawke i biorę sie za moja robotę;) Miłego wieczorku kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana w nowym tygodniu. nike znow ne napisał. gdzie jestescie dziewuszki?nawet nie mam z kim podzielic sie jak dobrze sie czuje, nie wiem tez co u Was? czy cos sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Długo mnie nie było, małe zamieszanie w moim życiu, ale juz chyba spokój bedzie. Tak bardzo bym chciala mieć więcej czasu żeby tu zagladać. Wczoraj zrobilam sobie zdjecia sylwetki, któraś z was pisała ze może swoje zdjecia wyslać na meila JA ZA BARDZO BYM SIE WSTYDZIŁA TAK KOSZMARNIE TO WYGLADA. Ale mam nadzieje, że mnie to tylko jeszcze bardziej zmotywuje do cwiczen i wiekszej dbałości o siebie. Tak wiec do dzieła, Obiecuje co jakis czas do was pisac, bo mimo wszystko od czasu do czasu czytam was Kochane. Życzę miłego dnia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONA Gratuluje wynikow, talia tylko pozazdroscic. Adziam Dobrze mówisz nie ma co czekać, gdyby szef doceniał juz dawno bys dostala ten awans. A jesli go dostaniesz to lepiej dla ciebie bo po macierzynskimm wrócisz na lepsze stanowisko. Mgosia musze poszukac tych twoich ciasteczek, zaciekawily mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :-) Dzisiaj rano bez ćwiczeń,śniadanie- 3 tosty razowe z serkiem,wędlinką,papryką i ogórkiem . Jakoś ostatnio też nie mam czasu,a i motywacja mi spadła do ćwiczeń...ale to chyba ta pora roku mobilizuje organizm do nabrania ciałka na zimowe dni hihihi...ale se wytłumaczyłam :-P :-D Mam nadzieje,że u Was wszystko w porządku...pozdrawiam :-***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Melduję sie posłusznie. Dzień zaczelam od wizyty u lekarza bo domowe kuracje nic nie dały, leki musza byc. Ale Mały zdrowy wyniki okej, tez sie ciesze. Z duma oswiadczam ze jestem juz po cwiczeniach z Ewa Ch. Dotrwalam tym razem do konca. Wczoraj próbowałam TURBO ale nie dałam rady, wysiadłam po 25 min, albo nie odzyskałam jeszcze sił, albo tak ze mna kiepsko. Pewnie to drugie nie ma co sie oszukiwac. Podoba mi sie to: jestem zmeczona, czuje jak miesnie mnie bola, ale za to jaka szczesliwa. Należy mi sie kawusia. Pozdrawiam i życze miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka Gratuluje wyniku tez imponujący, trzymaj sie dobrze ci idzie.Jakos przetrwamy te pore roku, oby do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja.ja dzis znow w biegu. madzia-zycze zdrowka.oby mi nic sie nie przytrafilo, jakies chorobsko, bo nie mam na to czasu;) lece dalej, milego dzionka. fajnie ze chociaz Wy piszecie:) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :-) Madziak również życzę zdrówka :-D Mgosia wiem,że muszę utrzymać już tą wagę,przecież w święta nie będę za bardzo dietkować...:-P Chyba od siostry pożyczę rowerek stacjonarny,ma taki mały to za dużo miejsca mi nie zabierze. Dzisiaj śniadanie- 2 parówki, tost,pomidor + ciemna czekolada do picia :-P...razem 400 kcal :-P Staram się teraz liczyć kalorie i robię podział jedzenia...rano- węglowodany, obiad-białko,warzywa,węglowodany, kolacja- białko. Siedzę z odżywką na włosach i maseczką na twarzy...zaraz chyba skuszę się na kawkę....Kto ze mną ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej...pustki u nas :-( Ja już po śniadanku- płatki pełnoziarniste fit z owocami i mlekiem :-) Zaraz kawka... Napiszcie coś...co u Was...Ona40, Wild, Czerwcowa,Mgosia,Madziak, Adziam, :-***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :* Pusto tu u nas kurka. Ja też chwilkę nie pisałam, po prostu padałam po pracy, ale postaram się poprawić, nie mogę przecież przespać całego życia :) Dzis popłynełam z jedzeniem po pracy, a zapowiadało się całkiem dobrze. Śniadanie-bułka razowa z sekiem żółtym i pomidorkiem II śniadanie w pracy=kanapka z serkiem i pomidorkiem Obiad-zupa pieczarkowa i talerz frytek, a teraz jeszcze kawałek babki do kawki. Generalnie powiem Wam nie chudnę jakoś, ale też nie ćwiczę, wieczorami spie, wiec pewnie tu jest przyczyna. Jestem przed okresem, dlatego pewnie dzis tyle pojadam, ale po okresie będzie lepiej, pozdrawiam dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, co tam u Was? u mnie oki, dzis znow fitness, wczoraj wizyta u dietetyczki. wszytsko w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) U mnie ok. Śniadanie- 3 tosty razowca z żółtym serem i pomidorkiem. II śniadanie - kawka z mleczkiem :-P Obiad- swojej roboty fasolka po bretońsku, teraz herbatka ziołowa "7 ziół" Z jedzeniem to jakoś się trzymam,ale z ćwiczeniami masakra :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgosia też lubię herbatkę 7 ziół biedronkową. Ja juz po pracy, po zakupach, zaraz idę pod prysznic. Moje dzisiejsze jedzonko: -śniadanie-bułka z serkiem i pomidorkiem i kawka oczywiscie -II śniadanie-kanapka z serkiem i pomidorkiem, jogurt naturalny, kawka z mlekiem -obiad-barszczyk z grzybkami-pychota :) Chyba tyle na dzis. Może skrobnę jabłuszko po kąpieli. Pozdrawiam dziewczynki, meldujcie co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Dzisiaj coś głowa mnie pobolewa, chyba źle spałam :-0 śniadanko- 3 tosty razowe z serem i wędlinką posmarowane koncentratem pomidorowym + gorzka herbatka... Co u Was? Jakiś mam dół dzisiaj...poczytam jakiś romans :-P Pozdrawiam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Wyspałam się, a dziś dzień odpoczynku, potem zrobię sobie spa :) Śniadanie-kawka + strucla z makiem-wczoraj upiekłyśmy z mamą II śniadanie-śledziowa sałatka Potem jeszcze kornetka :) Rosołek się gotuje, filety zrobiimy z surówką i potem pewnie kawka z drozdzówką, dziś albo jutro okres więc czuję się rozliczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie spoko, duzo pracy, co drugi dzien fitness. jedzeniowo tez dobrze. jak tam u Was? miłego dzionka!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Martwiłam sie że tak długo sie znowu nie odzywałam, ale widze ze tu cisza. No u mnie właśnie zaczął sie @ i wiem skad sie wzieły moje humory itp. W sobote urodziny babci 80 wiec była imprezka, ale uwaga nie poległam, grzecznie zjadlam obiadek (miesko z suruweczka) do kawusi 2 kawalki ciastka, pozniej mala kolacyjka 1 kawalek tortu i koniec. Ale to akurat zasługa synka bo musialam juz wracac do domu i klasc go spac. Za ta dostalam duuuzy kawalek tortu do domu i chyba wlasnie sie na niego skusze ale tylko kawaleczek. Dzis jakos nie mam ochoty na cwiczenia, moze pozniej jeszcze sie zmotywuje, zeby chociaz troche sie porozciagac. Do usłyszenia i pisac kochane pisac.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Ja dziś grzecznie nawet. Śniadanie-musli z jogurtem naturalnym i jabłkiem,kawka II śniadanie-kanapka z wedliną serkiem, ogórkiem świeżym Przekąska-jabło Obiad-pomidorowa i tost. Teeraz piję herbatkę 7 ziół. Miłego wieczorku laski, jeśli któraś tu zaglądnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, u mnie znow oki. jakos fajnie mi nawet wszytsko idzie. w pracy troche wiecej obowiazków, ale jakos daje rade.wczoraj tez byłam na fitnesie i saunie. czuje sie super. milego dzionka laski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 U mnie też wszystko ok. muszę wybrać się do fryzjera :-) Jedzeniowo w miarę dobrze...przynajmniej się staram ;-) Pogoda u mnie ładna, nawet słoneczko świeci...pewnie wybiorę się na spacerek z pieskiem...Trzymajcie się,pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba topic padł, a ja teraz tak na poważnie wzięłam się za siebie :/ Dziś rano-jogurt naturalny, musli, jabłuszko, żurawinka, kawka II śniadanie-kanapka z serkiem, ogórkiem, pomidorem, sałatką, obiad-kopytka z grzybami podwieczorek-mandarynka. Laski co z wami? Pewnie już tak szczupłe,że nie muszą tu być, a ja nadal w czarnej d***e, ale daję z siebie wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czerwcowa, ja czasem tui wchodze, ale ostatecznie przeniosłam sie na vitalie i tam pisze "pamietnik" tez sie powaznie wziełąm za siebie!moze bedąw koncu jakies efekty.pozdrawiam cieplutko.:) jka masz ochote to mozesz tez załozyc tam konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mgosia-dzięki, nie wiedziałam o istnieniu tej stronki :* Jak cie mogę tam znalezc? Ja jestem pod loginem czerwcowanoc :) Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba czas sie pożegnać. dziewczyny!!! jeśli któraś tu jeszcze napisze. bardzo Wam dziękuję że byłyście razem ze mną w czasie mojego "odchudzania" =zmiany mojego trybu życia, mojej przemiany. to juz prawie 4 miesiące odkąd zmieniłam totalnie nastawienie. Moja waga, ciało, nastawienie i wszystko dookoła bardzo sie zmieniło. Super ze mogłam tu pisać/ wszelkie pytania, wątpliwości nigdy nie pozostawały bez wpisu.Szkoda, że już nie piszecie. Życzę Wam wszystkiego dobrego i mocno całuje!;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziękuję :* Będę zaglądać od czasu do czasu, może któraś jeszcze zajrzy tu i coś napisze.Wszystkiego dobrego kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Ja również dziękuję, za wsparcie...za motywację i za rady :-D :-* Jesteście wszystkie kochane. Moja droga ze zdrowym odżywianiem jeszcze się nie skończyła i mam nadzieję jeszcze długo będę nią podążała :-D Dzisiaj się zważyłam bo czułam,że coś jest na rzeczy i moja waga pokazała 50,5 kg. czyli już bez ćwiczeń a i tak spada :-D :-P Mam nadzieję,że jeszcze tutaj napiszecie i pochwalicie się swoimi sukcesami. Pozdrawiam 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×