Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mgosia27

zdrowy tryb życia!!! czas na zmiany!!! 0d 1.08.2012

Polecane posty

czesc Wild. hej laseczki, ktore jeszcze napiszą. tez witam przy kawce i owsiance. zapomniałam wziac z domu muesli do jogurtu i chciałam kupic jakies małe opakowanie w sklepiku obok pracy, ale takie ceny ze za głowe sie wziełam/a tak miałam ochote na słodkie rodzynki...uuuu. dzieki adziam za opinie . mysle nad tym parowarem, bo w sumie w tym nowej kawalerce nie ma piekarnika. w sumie to mogdy duzo nie pichcilismy w piekarniku. stwierdzilismy z M. ze trzeba jakies kupic urzadzonko do domu. no i moze ten parowar... musze poczytac w necie i przejde sie tez do sklepu obejrzec co i jak. odnosnie dietki to trzymam sie dzielnie juz dłuzszy czas i jestem bardzo zadowolona;) wczoraj nawet troszke pociwczyłam wieczorkiem i spacer tez był;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwilke, bo juz troszku z listy rzeczy zrobilam - jeszcze trocha zostało ale dobrze mi idzie wiec chwilka na necik. Szukam cały czas dla malego zabaweczki do 100zl - cos typu kolejka, tor wyscigowy ale żeby za dużo częsci nie było bo potem wszystko lata po mieszkaniu ale jakos na nic zdecydowac sie nie moge, jak cos wybiore to nie omieszkam sie pochwalic:)- majeczko, adziam i chyba desdemona dzieciata a moze cos możecie podsunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wloski dzis umyję i wyprostuję jak wrócę z biegow- także póki co kocmołuch ze mnie:) bo powinnam juz myc wczoraj ale że w domku to przeciągnęlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy ile ma lat. Jak małe dziecko ok 2 lata to to polecam z całego serca http://allegro.pl/kolejka-tomek-i-przyjaciele-tory-katowice-8288c-i2609710175.html a jak ma ok 4 lata np to polecam hot wheels t-rex tam jest taki gadający dinozaur - mój się tym bawi. Albo autko na sterowanie silverlit - porządnie wykonana zabawka i łatwa w obsłudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adelajda, no to albo rolletic nie na każdego działa albo duży wpływ tez ma sama dieta. Moja przypomina trochę south beach, ale co widzę, to to,że zawiera w sobie też zasadę niełączenia. Ja nie ćwiczę wcale no i lecę w dół. Oby tylko tak dalej. Czasami wspomogę się (nieregularnie) lineą detox (na początku) i saluranem, a jak zjem coś z większą ilością tłuszczu, to jadam simpliq i na noc asystor slim :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze taka ciekawostka. Zima byłam na diecie 1400 kcal i nie chudłam nic. Z dietą 1000 kcal chudłam, ale bardzo wolno. Inne na mnie nie działały, a nawet posunęłam się do tego,żeby spróbować sibu - tez nic. nic kompletnie nic mnie nie ruszało. no i w końcu trafiłam na moje cudo. Już kumpele z pracy zaczynają się interesować, ale boję się zachwalać, bo potem będzie mało terminów na umówienie się na ćwiczenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desdemona - wlasnie te kolejke tomka mam w zakładkach i pare jeszcze innych rzeczy - dzis wieczorkiem musze dokonac wyboru bo nie lubie tak dlugo sie grzebac Jezeli chodzi o mnie i moje odchudzanie to ja sie do tego nie nadaje- także nie licze juz kalorii, uważam jedynie żeby za dlugich przerw nie bylo w jedzeniu lub zeby nie jesc raz dziennie-czyli zaczac rano i skonczyc wieczorem bo tez tak czasem mam- dlatego postawiłam na zdrowsze jedzenie i ruch bo w tym jedynie jakas iskierka nadziei na lepszy wygląd. Teraz juz biore sie za mel b potem pojde pobiegac czy wlasciwiej mowiac potruchtac , z jedzeniem poki co ok- chcialabym jak najdluzej pociagnac bez slodyczy - nie mowie tydzien czy dwa bo bez sensu w moim przypadku- tylko tyle ile wytrzymam-dzis pierwszy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak więc kolejkę polecam. Tory składa się łatwo, klocki jak lego duplo, są kompatybilne. Moje dziecko bawiło się chyba 1,5 roku, potem dokupiliśmy mniejszy zestaw. Teraz przeszedł na tomka z trackmaster, ale wściskam się na nie, bo nic "swojego" nie wybudujesz. nie lubię ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam zapisałam się, przydzielili mnie na ten poziom na jaki sama siebie oceniam czyli po prostu oni też widzą że mi dzwoni ale sama nie wiem gdzie:P rozmowa z nativem ktorej tak sie balam byla bardzo przyjemna, bo kobieta taka usmiechnieta ze az milo bylo patrzec. bede musiala pogadac z gosciem od prawka zebysmy zaczynali wczesniej zajecia i wczesniej konczyli lub kiedy indziej sie spotykali bo niestety wypadlo mi w te same dni, a podejscie szkoly tak mi sie spodobalo ze nie chcialam szukac nastepnej. tak wiec mam z glowy. przed spacerem zjadlam troche winogron, a przed pojsciem na test 2 kanapki bo glodna bylam jak cholera od tego lazenia a teraz wsunelam loda bo myslalam ze zemdleje- tak cieplo i duszno zarazem. teraz biore piesa i ide do rodzinki, a potem do kumpeli wiec zjem i odezwe sie dopiero jak wroce wieczorem. do pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu jestem:D robię sobie warzywa na patelni na kolacje i moze ze 2 plasterki wedliny dorzuce. zaraz sie biore za nauke wszystkiego jak zjem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka mi też waga spada bez ćwiczeń i to owiele szybciej niż jak ćwicze intensywnie dlatego w gre wchodzi tylko spacer i raz w tyg step.Moje dzisiejsze menu: -owsianka z 4 łyżek płatków owsianych,ociupiny kakao i słodziku -3 jabłka -serek wiejski -kilka kiełbasek koktajlowych -zupa krem z warzyw na patelnie(zjadłam 3/4 to ok 500 gr warzyw) Chyba nie żle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz zakonczylam przygode z nauka na dzis, zaraz sie klade bo wykonczona jestem i musze zaplanowac co mam do zrobienia bo weekend sie zbliza zajety wiec musze ze wszystkim wyrobic wczesniej. adelajda jasne ze nie jest zle:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wild- kawke poprosze ale o ok. 12.00:) Ja dzis juz w robotce, papierami zawalona jestem ale póki co polatam po neciku i wtedy za robotke. Dla malego wybralam w sumie 3 zabawki w cenie lekko ponad 100z od jednego sprzedawcyl - sama nie wiem czy dobrze zrobilam- ale wyszedl i garaz pietrowy i kolejka - i takie zabaweczki co mozna rozkladac i skladac- zobaczymy jak to bedzie wygladalo. Z dresami problem bo chyba musze jednak w sklepie żeby zobaczyc - bo on troszke niewymiarowy ten mój synek - spodnie 104 a bluza 110, najczesciej mu oddzielnie kupuję i chyba kompletu dalej nie bedzie mial:(. Adelajda ja bym umarła z glodu na takiej porcji jedzonka - wiec na pewno szybko ci waga poleci - ja od urodzenia nauczona wpier... i teraz jedynie eliminuje śmieci ale jem dużo także zanim bedę z siebie zadowolona to troszke czasu minie, chociaz powiem wam że brzuch mimo że obwod duży to naprawde jest twardy i ladny, heheh a co - kto ma mnie pochwalic jak nie ja sama:) No kobietki meldujta co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z nad kawki. ale jestem nie przytomna od wczoraj, jakby ktos strzeliłby mi obuchem w twarz.... musze sie obudzic....potrzebuje wstrzasów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgosiu zapraszam do mnie, mam gniazdko ktore fajnie kopie:D ona o 12 powiadasz? postaram sie jak bede w domku zarzucic ci kawiszczem;) ja juz zrobiłam pisanie i ogarnelam chalupke, teraz mala pauza i przegladam ogloszenia o prace i zaraz biore sie za nauke. przed chwila w toalecie (a gdziezby indziej) pomyslalam sobie ze kiedys chcialabym studiowac dietetyke- w koncu tyle w tym siedze i to mnie nie nudzi,tak wiec mam jakis plan na przyszlosc, szkoda tylko ze troche odlegly:P dziewczyny w ogole chce wam podziekowac ze mnie zmotywowalyscie🌼 prawko i angielski naraz...jeszcze pol roku temu popukalabym sie w glowe jakby ktos mi powiedzial ze w tym roku sie zdecyduje a tu dostalam kopa energetycznego od fajnych zmotywowanych babek i prosze:)dziekuje wam bardzo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mgosiu - napisalas o tych wstrząsach to mi sie przypomnialo jak ktoregoś dnia bylam tak niewyspana w pracy, że siedząc przed monitorem oczy zamknęlam i prawie że zasnęłam a tu dyrektor nagle przede mną i pyta o czym marze - to byl wstrzas dla mnie ale takiego Ci nie polecam:) Aha - wild no wlaśnie zapomniałam ci pogratulowac że tak wszystko dobrze Ci idzie, mi też gdyby ktos rok, pól roku temu powiedział że bede prawie codziennie biegac po godzinie i że po tygodniu mi sie nie znudzi to bym popukala w glowę a tu półtora miesiąca za mną biegania i ćwiczeń z filmikami na ktore w życiu jakoś nie natrafilam do tej pory. tak o 12.00 kawke poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONA CHO NO NA KAWEEEEE!!! \_/> :D bylam na spacerniaku, zjadlam troche winogron i migdalow na lepsze myslenie, przejrzalam rachunkowosc, ugotowalam psu jadło, przerobilam testy i powtorzylam znaki i predkosci i znow jestem glodna:D zaraz sobie ugotuje kulki i zrobie salatke, tylko pierwej wskocze na sesje stepera i zrobie pisanie moze jeszcze jedno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki...ale trafiłam,ja też poproszę kawkę:-) Wild gratulację...ja przed pedagogiką też myślałam o dietetyce...nawet chciałam iść do studium 2 letniego,ale akurat wtedy było za mało chętnych i nie otworzyli tego kierunku... Mgosiu co do parowaru, ja kupiłam kiedyś w Biedronce kosztował ok 100zł. ma trzy poziomy i jestem bardzo z niego zadowolona,więc nie musisz kupować jakiegoś bardzo drogiego ;-) Ona40 własnie,własnie kto by pomyślał,że tyle wytrwamy...z jedzonkiem,ćwiczeniami itp.jestem z nas dumna :-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild- hop hop -dzieki za kawke- wlasnie zaparzyłam, za chwilke bede popijac. A ty moze tak nie dawaj sie z tym steperem bo jestem zazdrosna że mozesz za dnia se pocwiczyc:) no i twoj facet pamietaj nie za bardzo lubi chudzinki z tego co pisalas:). Majeczko no nic tylko tak musimy trzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka prosze bardzo \_/> coś jeszcze podać? :D zrobilam steper i jeden tekst, teraz kulki sie gotuja i zaraz bede szamać obiad, bo po winogronie zawsze jestem szybko głodna potem trza się zrobić na bóstwo, może zdązę usiąść na chwilke nad angielskim, potem spacer i na wyklad, reszte rozpracuje wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona steper zajmuje 15-20 minut w jednej serii wiec wole to sobie porozkladac niz pozniej plakac bo mnie kolana bola jak za jednym razem zrobilabym godzine. tak sobie plan ukladam zeby pouczyc sie wszystkiego po kawalku, potem odpoczac i rozprostowac kosci czyli wejsc na steper i jeszcze spacery dla otrzezwienia,gdzies tam po drodze gotowanie o sprzatanie i pisanie itp pierdoly:P tak mam poczucie ze wiecej robie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki. oprzytomniałam troche, bo roboty kupa na biurku i sama sie nie zrobi. wild normalnie czasem tez Ci zazdroszcze ze tak ogarniasz wszytsko i duzo cwiczysz. ale poukladana z Ciebie dziewucha! zobaczysz ze z praca tez sie ułozy!a dieteyka to fajny kierunek. mam znajomą, ktora ma swoj gabinecik i całkiem fajną kasę "trzepie" a na naukę nigdy nie jestt za pozno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypiekniona jestem tylko makijaz i wlosy i git majonez:D mgosiu ja poukladana haha:D ciagle mam wrazenie ze robie za malo albo ze gdzies mi czas umyka;)ale pracuje nad tym. sprzatac tez zaczelam rotacyjnie:D zeby nie marnowac na to calego dnia i sie meczyc, wole wszystko robic na biezaco choc wiadomo zawsze mi cos umknie i z czyms sie nie wyrobie- glownie wtedy kiedy odzywa sie moja druga natura leniwca:D nic ide sie suszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypiekniona jestem tylko makijaz i wlosy i git majonez:D mgosiu ja poukladana haha:D ciagle mam wrazenie ze robie za malo albo ze gdzies mi czas umyka;)ale pracuje nad tym. sprzatac tez zaczelam rotacyjnie:D zeby nie marnowac na to calego dnia i sie meczyc, wole wszystko robic na biezaco choc wiadomo zawsze mi cos umknie i z czyms sie nie wyrobie- glownie wtedy kiedy odzywa sie moja druga natura leniwca:D nic ide sie suszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypiekniona jestem tylko makijaz i wlosy i git majonez:D mgosiu ja poukladana haha:D ciagle mam wrazenie ze robie za malo albo ze gdzies mi czas umyka;)ale pracuje nad tym. sprzatac tez zaczelam rotacyjnie:D zeby nie marnowac na to calego dnia i sie meczyc, wole wszystko robic na biezaco choc wiadomo zawsze mi cos umknie i z czyms sie nie wyrobie- glownie wtedy kiedy odzywa sie moja druga natura leniwca:D nic ide sie suszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się obżarłam :-p ugotowałam sobie rosołek orientalny z makaronem sojowym :-D dzisiaj pewnie nici z marszu...deszcz popaduje :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×