Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z problemem 37

Moje pragnienie, tego mezczyzny

Polecane posty

ona hmm a jak chodzisz ubrana, jaka nosisz bielizne..:) co lubisz, mysle, ze spodobalbym Ci sie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ladnie chodze ubrana. Na codzien ze wzgledu na stanowisko kiecka do kolan, zakiet, wysokie obasy zawsze bo kocham :) Ladny niezbyt wyzywajacy makijaz i juz. Wiem ze podobam sie facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie masz fantazje:) chcialbym podczas Twojej pracy wskoczyc pod Twoje biurko....i zrobic Ci slodka minete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemowa 37
nie tłumacz mu, on tego nie przyjmuje do wiadomości, sperma zasłania mu punkt widzenia. Na jakichś 4 tematach laski próbuje wyrwać ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ona tez 37
Oj, mam identyczny problem... Z tym że mój obiekt westchnień to kolega z siłowni... Odwaliło mi kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie o nich myslec ale moj obiekt westchnien przeslania mi wszystko i ciezko mi to opanowac. Przyznaje sie, mam straszna slabosc do niego i pomimo tego ze pragne go to narazie sie bronie przed tym skutecznie. Onn dlugi i namietny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbfghfhnmvb
tez ona tez 37 napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ona tez 37
"Mój " to akurat nie do końca przedstawiciel tych bliskich ideałowi. Jest co najmniej 50 przystojniejszych (tak obiektywnie patrząc) ale to własnie on rzuca mnie na kolana... Ja podobnie jak Ty bardzo dobrze wyglądam jak na swój wiek i faceci prześcigają się tam w adorowaniu mnie, podczas gdy ten jedyny patrzy na mnie tak że aż iskrzy, ale w rozmowie nie rzuca mi żadnych propozycji czy pustych komplementów... nie wiem co myśleć, wariuję zupełnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ona tez 37
nbfghfhnmvb Co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała ela
lepiej żałować że się coś zrobiło, niż żałować że się nie zrobiło, zrób to, mały skok w bok tylko umacnia małżeństwo, przecież Ci się nie wymydli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbfghfhnmvb
dlaczego daleko mu do idealu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ona tez 37
NOOOOOOOOO Moj też ma taki mega niski głos!!!! Ty, może to ten sam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona z problemem 37 jak czytam twoje posty to wydaje mi się że twój mąż nie jest zbyt gorącym kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ona tez 37
Mówiąc "daleko do ideału" miałam na myśli tych idealnie zbudowanych facetów z siłowni (np trenerów). On, to normalny facet, wysportowany, wysoki o zabójczo niebieskich oczach, ale nie typ muskularnego "pięknisia" a takich tam można spotkać naprawdę sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b_analny, nie bede klamac ze jest wirtuozem sexu bo nie jest. tez ona tez 37 hmmm to by bylo jak sie okaze ze pracujemy w tej samej firmie i to ten sam chlop nam w glowie zawrocil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniel 27
ona z problemem 37:) możesz mu kazać jako kierowniczka wejść pod Twoje biurko:)) i niech tam siedzi całe 8 h:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ona tez 37
Ja go spotykam w siłowni a wiec po pracy;) Kto wie, może w czasie pracy zawraca głowę Tobie;) ale wiek się nie zgadza, mój jest 2 lata młodszy ode mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×